TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Šťastný domov [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIX. 2/14 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9-10/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:30 MASTERCHEF - FINÁLE [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9-10/25 [i] 01:45 Šiesty zmysel II. 7/13 [i] 02:25 Kobra 11 XIX. 2/14 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:40 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Konečná [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Poklady sveta: Vezére - zázrak z Lascaux, Francúzsko 2000 [i] 08:45 Poklady sveta: Veľkonočný ostrov - tajomní obri, Chile 2002 [i] 09:05 Horskí záchranári I: Teraz alebo nikdy 3/4 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Vražda x 4 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley III.: Volanie po spravodlivosti 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Ibiza - o Féničanoch a pirátoch, Španielsko 2002 [i] 16:40 Poklady sveta: Čerpacie zariadenie Wouda - voda, oceľ a para, Holandsko 2001 [i] 17:00 Horskí záchranári I: Ťažké rozhodnutie 4/4 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Posledné preteky [i] 22:10 Atlas mrakov [i] 00:55 Inšpektor Lynley III.: Volanie po spravodlivosti 2/2 [i] 01:45 Posledné preteky [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Záznamy z rokovania NR SR [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Krtko [i] 07:25 Permoník z Kremnickej bane [i] 07:35 Úžasná veda I. [i] 07:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEALTH [i] 07:50 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Včeláre [i] 08:40 Mestá a tváre: Liptovský Mikuláš [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Slovenskí bryndziari [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Staviteľ Solness [i] 11:35 Cesty za folklórom: Ždiar [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Záhada ružového delfína [i] 13:30 Nebezpečné plasty [i] 14:25 Umenie [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:25 V útvare [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Majestátni nebeskí lovci [i] 16:25 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Stratený gombík [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Permoník z Kremnickej bane [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Úžasná veda I. [i] 19:50 Volejbal - Svetová liga [i] 22:10 Art Film Fest 2016 [i] 22:15 VAT [i] 22:45 Nové tajomstvá terakotových bojovníkov [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazd av krajnej núdzi [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:15 Robinson & Crusoe [i] 02:40 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierna stavba [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Incest [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Na pokraji zrútenia [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Očúrala ma opica [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 12 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 15 [i] 15:00 NAŠI: Kakofónia [i] 15:35 Rodinné záležitosti [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Konečne prázdniny [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:40 Dovidenia, stará mama! 25 [i] 23:15 Dr. Dokonalý: Otec 14 [i] 00:15 Spravodlivosť v krvi IV. 14 [i] 01:15 Ochrana svedkov II. 6 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Na pokraji zrútenia [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 13 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 5 [i] 10:55 M*A*S*H [i] 12:00 Kosti VII. 2 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Jubileum 7 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 9 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 14,15 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 7 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 16,17 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 20:35 Elektra [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 23 [i] 23:35 Medzi životom a smrťou 10 [i] 00:35 Mafstory: Banková lúpež, Mrakodrap v Mederi 20,21 [i] 02:20 Ničitelia mýtov 13 [i] 03:10 Hoď svišťom II.: Benátska noc 8 [i] 03:45 Medzi životom a smrťou 10 [i] 04:25 Prvé oddelenie [i] 04:45 Graceland 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 4 [i] 07:30 Medium Ii. 10 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 12 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 10:20 Království I. 15 [i] 11:15 Medium Ii. 14 [i] 12:15 Vražedná čísla V. 12 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 15:10 Království I. 16 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 19:05 Medium Ii. 15 [i] 20:05 Medium Ii. 16 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 712 - CORE VALUES [i] 21:55 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 22:50 Ncis: New Orleans I. 21 [i] 23:50 Jak prosté IV. 16 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i] 01:45 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 02:30 Ncis: New Orleans I. 21 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Záchodová bomba 178 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Nejlepší sekačky/obchody/voda 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Pomoc 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Oregonské zlato 17 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Parádní Bronco – (Díl 17) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Bod zlomu 12 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 6): Gigantický kanál 8 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Mamutí zlato 9 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 6): Parker má 21 10 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Chudák Bogart 25 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Pomoc 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Není cesty zpět 4 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 4 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Pohřebák a kletba z Witchity 3 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Není cesty zpět 4 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 4 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Deník [i] 13:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 2/11 [i] 21:00 Nejlepší Bakaláři [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Taggart [i] 23:25 Motiv II [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Objektiv [i] 01:45 Toulavá kamera [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 9/10 [i] 09:30 Attenborough: 60 let v divočině 3/3 [i] 10:20 Svět Pygmejů [i] 11:15 Cesty k sousedům [i] 12:05 Údolím Kampu k Dunaji [i] 12:35 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Příběhy domů: Vila Primavesi [i] 13:20 Modrá planeta: Moře mírného pásma [i] 14:10 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 15:05 Židé 3/5 [i] 16:00 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 16:45 Napoleon: Bitva na Berezině [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: Dvanáct koní na Aljašku [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Emilia-Romagna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Výprava do Timbuktu [i] 20:55 Deník Dity P. II. [i] 21:25 Krajinou domova: Dvojí srdce Vysočiny 8/8 [i] 21:50 Sedm pečetí Karla IV.: Poslední císař 6/7 [i] 22:25 Pusinky [i] 00:05 Sestřička Jackie V: Usmívej se 3/10 [i] 00:30 Folklorika [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:20 Dějiny podle soudružky učitelky [i] 02:45 Příběhy železné opony [i] 03:00 U vodníka Slámy [i] 03:15 Na hranici tradic [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3063 [i] 09:55 Výměna manželek [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 13:45 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 14:40 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastnej chlap 550 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3064 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Křeslo [i] 20:55 Comeback: Gott ex machina [i] 21:25 Trestná lavice [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zločinná nenávist 12 [i] 00:35 Dr. House VI: Hluboko skryté tajemství 11 [i] 01:25 Dr. House VI: Výčitky svědomí 12 [i] 02:05 Áčko: Zbláznila jsem se z manžela [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Šťastnej chlap 550 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Iron Man: Vzpomínky a zmoudření 4 [i] 06:40 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:10 M*A*S*H 137 [i] 08:00 M*A*S*H 138 [i] 08:50 M*A*S*H 139 [i] 09:25 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 10:20 Místo činu: Kolín: Staré železo 19 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Případ pro Wolleho 12 [i] 13:25 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 14:35 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 15:30 Julie Lescautová I: Znásilnění 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol