TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVIII. 15/15 [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6-7/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:30 Svokra [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6-7/25 [i] 01:50 Šiesty zmysel II. 5/13 [i] 02:25 Kobra 11 XVIII. 15/15 [i] 03:15 Kredenc [i] 03:40 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Píš, vraždím... [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Domy begín vo Flámsku - o modlení, práci a bývaní, Belgicko [i] 08:45 Poklady sveta: Kanál du Midi - kde sa lode musia šplhať, Francúzsko [i] 09:05 Horskí záchranári I: Sľub 1/4 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Elektronické okno do dvora [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Avignon - exil pápežov, Francúzsko 2000 [i] 16:40 Poklady sveta: Saint Emilion - predovšetkým víno, Francúzsko 2001 [i] 17:00 Horskí záchranári I: Bolestné spomienky 2/4 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:10 Bez hraníc II. 12/12 [i] 01:00 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 2/2 [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Drevo s dušou [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:10 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Úžasná veda I. [i] 07:40 Permoník z Kremnickej bane [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARNUTIE [i] 07:55 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Balada o vojakovi [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:20 Sisa a sivý holub [i] 14:05 VAT [i] 14:35 Kvety Karpát [i] 14:45 Rastliny suchých strání [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:55 Správy - Hírek [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Dobytie ľadovej steny [i] 16:35 Separé [i] 16:45 Test magazín: Práčky [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Kus stupavského Ríma [i] 17:30 Mixzóna [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Deň "D" - podmorská odysea 1/2 [i] 21:00 Deň "D" - podmorská odysea 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Art Film Fest 2016 [i] 22:35 Večera s Havranom: London calling [i] 23:40 Musica antiqua slovaca: Vietorisov kódex 2.pol.17.storočia [i] 00:00 Festivaly 2015: UPRISING [i] 00:15 Futbal - EURO 2016 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Futbal - EURO 2016 [i] 03:00 Futbal - EURO 2016 [i] 04:00 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 EXTRÉMNE PRÍPADY: Okradla ma biela [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Kachličkári [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Orgie u susedky [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky tanec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 10 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 13 [i] 15:00 NAŠI: Rodičia na 110 percent [i] 15:35 Rodinné záležitosti [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 HABOVŘESKY [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 00:25 Spravodlivosť v krvi IV. 12 [i] 01:25 Ochrana svedkov II. 4 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Kachličkári [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Graceland 1/13 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 11 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 3 [i] 10:55 M*A*S*H [i] 12:00 Kosti IX. 24/24 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 7 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 10,11 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 5 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 12,13 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 20:35 Percy Jackson: More oblúd [i] 22:45 Letecké katastrofy XI. 7,8 [i] 00:45 Mafstory: Stávka, Colníčka 16,17 [i] 02:25 Ničitelia mýtov 11 [i] 03:15 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6 [i] 03:50 Ničitelia mýtov 11 [i] 04:40 Graceland 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 2 [i] 07:35 Medium Ii. 6 [i] 08:30 Vražedná čísla V. 8 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:25 Království I. 13 [i] 11:20 Medium Ii. 7 [i] 12:20 Vražedná čísla V. 8 [i] 13:15 Vražedná čísla V. 9 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 15:10 Království I. 14 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 10 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 19:00 Medium Ii. 8 [i] 20:00 Medium Ii. 9 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 1 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Kolo štěstí Bořičů mýtů 176 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 19 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Prostředník 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Je to vyrovnané 15 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Úplně mimo 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Král vozů Camaro 8 [i] 13:30 Pouliční psanci (Series 1): Kdo vydrží, zvítězí 7 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1) 8 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Konfrontace 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Závan minulosti 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 19 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Prostředník 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 3 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Úplné dno 11 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Zabiják 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 00:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 00:55 Nazí a vystrašení XL (Series 1): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 3 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Úplné dno 11 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Zabiják 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Panoptikum Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Logik [i] 13:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:40 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 1/11 [i] 21:00 Nejlepší Bakaláři [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:20 Kriminálka Paříž [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:35 Po stopách hvězd [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Josefa Horského [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Ztracené město zlata [i] 09:50 Život na Zemi: Rostliny [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Chcete je? [i] 11:40 Auto Moto Revue [i] 12:10 Tajemství 2. sv. války: Nepřítel pod námi [i] 13:00 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 13:55 Sedm pečetí Karla IV.: Rodinná sága 5/7 [i] 14:25 Napoleon: Bitva na Berezině [i] 15:15 Paměť stromů: Stromy královské [i] 15:35 Attenborough: 60 let v divočině 3/3 [i] 16:30 Modrá planeta: Moře mírného pásma [i] 17:20 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 17:45 Fotbal: Ukrajina - Polsko [i] 20:00 Všechnopárty [i] 20:45 Fotbal: Chorvatsko - Španělsko [i] 23:00 Dům z karet II 11/13 [i] 23:55 Sestřička Jackie V: Usmívej se 3/10 [i] 00:20 Sherlock III [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Kam s Muchou? [i] 02:20 Poslední hrnčíř? [i] 02:35 Na hranici tradic [i] 03:00 Příběhy železné opony [i] 03:15 Ztracené adresy [i] 03:35 Prales na Kněhyni [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3061 [i] 10:00 Hasiči [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:45 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 13:40 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 14:40 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na život 548 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3062 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha 1 [i] 21:30 Past na kachnu [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Pořádná bouda 11 [i] 00:10 Dr. House VI: Známí neznámí 7 [i] 01:00 Dr. House VI: Týmová práce 8 [i] 01:50 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na život 548 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Nukleární problémy 2 [i] 06:45 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:15 M*A*S*H 133 [i] 08:00 M*A*S*H 134 [i] 08:55 M*A*S*H 135 [i] 09:25 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Válka menšin 10 [i] 13:25 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 14:35 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 15:35 Inga Lindström: Srdce z ledu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sherlock: Slepý bankéř [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 01:40 Policie Hamburk VII: Válka menšin 10 [i] 02:25 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 03:15 Cesta bojovníka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 73-74/164 [i] 06:35 Sila 132 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 116/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 135-136 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 113-114/172 [i] 16:50 Indická nevesta 186-187 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 17/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 137-138 [i] 23:30 Hriešnici II. 10/12 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:10 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Počátek Země Nezemě0 [i] 13:35 Počátek Země Nezemě0 [i] 15:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 16:50 Krvavá volba0 [i] 18:55 Síť 2.00 [i] 20:30 Dominion 2 [i] 21:15 Na cestě0 [i] 23:30 Mnich0 [i] 01:10 Hostel II0 [i] 02:40 Pravidla0 [i] 04:20 Božská extáze0