Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVIII. 14/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4-5/25 [i] 14:55 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tady hlídám já [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4-5/25 [i] 01:30 Šiesty zmysel II. 4/13 [i] 02:15 Kobra 11 XVIII. 14/15 [i] 03:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Unesený [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Djoud - vodná divočina na okraji Sahary, Senegal [i] 08:45 Poklady sveta: Letný palác - záhrady tajnej vládkyne, Čína [i] 09:05 Správna Agáta VII. 13/13 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Píš, vraždím... [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Domy begín vo Flámsku - o modlení, práci a bývaní, Belgicko [i] 16:40 Poklady sveta: Kanál du Midi - kde sa lode musia šplhať, Francúzsko [i] 17:00 Horskí záchranári I: Sľub 1/4 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mixzóna [i] 20:20 Futbal - EURO 2016 [i] 23:20 Mixzóna [i] 23:45 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:05 Bez hraníc II. 11/12 [i] 00:50 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 1/2 [i] 01:40 Autosalón [i] 02:05 Občan za dverami [i] 02:30 Bez hraníc II. 11/12 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:25 Mixzóna [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASTARCI [i] 07:55 Art Film Fest 2016 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 Mestá a tváre: Sabinov [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 10:15 Profesionál [i] 10:25 Návrat [i] 11:25 Štyri tance v podaní folklórneho súboru Turiec [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Generácia [i] 13:05 Divokí psi [i] 13:40 Autosalón [i] 14:15 PARK [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 15:55 Neznáme zázraky Japonska: Záhrada v oblakoch [i] 16:30 Belehrad 1976-finále ME vo futbale [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Permoník z Kremnickej bane [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASTARCI [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Úžasná veda I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mata Mata [i] 21:35 GEN.Sk: Zdeno Cíger [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Art Film Fest 2016 [i] 22:35 Balada o vojakovi [i] 00:00 Futbal - EURO 2016 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:50 Futbal - EURO 2016 [i] 02:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY: Andulka v trenkách [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Vodná posteľ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: On je gay [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Okradla ma biela [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 9 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 12 [i] 15:00 NAŠI: Niet nad konzum [i] 15:40 Rodinné záležitosti [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Nebezpečne blonďavá [i] 22:45 Mafstory XI.: Cecky, Ministerská párty 5,6 [i] 23:55 Najlepšie Haló [i] 00:35 Spravodlivosť v krvi IV. 11 [i] 01:35 Ochrana svedkov II. 3 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Vodná posteľ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 24 hodín: Dnes neumieraj 11,12/12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Superpolicajt [i] 11:15 Kutyil s.r.o. III.: "Helovín", Kamión 12,13 [i] 13:10 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 5,6 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21,22/22 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 10,11 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 20:35 Lovci [i] 22:25 Stroj na zabíjanie [i] 00:20 Mafstory: Paparazzi, Frankfurt 14,15 [i] 02:10 Ničitelia mýtov 10 [i] 03:00 Hoď svišťom II.: Svadba 5 [i] 03:40 Späť v hre 9,10 [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ničitelia mýtov 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Medium Ii. 3 [i] 08:00 Vražedná čísla V. 7 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 10:00 Království I. 12 [i] 10:55 Medium Ii. 4 [i] 11:55 Krotitelé duchů 1 [i] 14:05 Krotitelé duchů II. 1 [i] 16:15 Vražedná čísla V. 8 [i] 17:10 Vražedná čísla V. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 19:05 Medium Ii. 6 [i] 20:00 Medium Ii. 7 [i] 21:00 Jak prosté IV. 16 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 01:50 Jak prosté IV. 16 [i] 02:35 Vzpomínky IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Borne - mangrovové bažiny 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Katastrofa v kanalizační rouře 175 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 18 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Inkasovat 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Hora za milion dolarů 14 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Apache/cesta k chopperu živě – (Díl 14) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Vyuzený 3 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Kolaps v Botswaně 15 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Požár na hoře 16 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Duny zoufalství 17 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 18 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Inkasovat 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2) 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Roj 10 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Den otců 10 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Hlavně potřebujeme vodu 9 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 2) 1 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Roj 10 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 10:00 Otec Brown III [i] 10:50 Kohoutoviny [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Lázně [i] 13:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:40 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Hříšní lidé města brněnského [i] 22:55 Kriminalista [i] 23:55 Kriminálka Paříž [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Ritz, nebo nic [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po pravěkých primátech [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 09:50 Anabáze [i] 10:45 S gurmánem na cestách II.: Emilia-Romagna [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Divnopis [i] 12:00 Cesty víry: Stabilita v pohybu [i] 12:30 Televizní klub neslyšících [i] 12:55 Na samotě [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1100/2379 [i] 13:25 Věda na vlastní kůži 43/50 [i] 14:20 Stroje - to je moje! [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 15:40 Židé 3/5 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Nepřítel pod námi [i] 17:30 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený [i] 18:15 Na cestě po Kalymnosu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 První čínský kosmonaut [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tajemství Bermudského trojúhelníku [i] 20:45 Fotbal: Rusko - Wales [i] 23:00 Bídníci 2/4 [i] 00:35 Pád Třetí říše [i] 03:05 Queer: Erotomikon [i] 03:30 Stroje - to je moje! [i] 03:40 Když trpí zvíře [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:45 Divnopis [i] 04:50 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3060 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Korunní princ 13 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 13:40 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 14:35 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude ze mě pracháč 547 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3061 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Exil [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Presumce viny 10 [i] 00:30 Dr. House VI: Okamžitá karma 5 [i] 01:15 Dr. House VI: Statečné srdce 6 [i] 02:05 Áčko: Unesena v Equadoru [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude ze mě pracháč 547 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man 1 [i] 06:45 Ninjago: Podraz [i] 07:15 M*A*S*H 131 [i] 08:00 M*A*S*H 132 [i] 08:55 M*A*S*H 133 [i] 09:25 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Zachránce 9 [i] 13:25 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 14:35 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 15:35 Inga Lindström: Tajemství zámku Gripsholm [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Vyšší level 34 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 02:35 Policie Hamburk VII: Zachránce 9 [i] 03:20 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 71-72/164 [i] 06:35 Sila 131 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 115/183 [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:00 Frasier [i] 11:10 Leto v Grécku [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Víťazstvo lásky 111-112/172 [i] 16:35 Indická nevesta 184-185 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House I. 16/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 135-136 [i] 23:30 Hriešnici II. 9/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:45 Mike a Molly IV. [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Ztracen v Arménii0 [i] 08:15 Big Screen 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ikona0 [i] 13:35 Ikona0 [i] 15:05 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 16:55 Rande měsíce0 [i] 18:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 20:30 Amorův úlet0 [i] 22:00 Hostel II0 [i] 23:35 Žena v černém0 [i] 01:15 Noční jízda0 [i] 02:35 4.3.2.10 [i] 04:25 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Cyklistika [i] 06:30 Fotbal [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Vytrvalostní závody [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Motorky [i] 11:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Motorky [i] 21:45 Šerm [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Motorky [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Opravdoví padouši 15 [i] 06:20 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 08:20 Doylův okrsek 5: I s navijákem 7 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 5: Odplata 20