Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:40 Scooby-Doo: Prvá záhada [i] 10:15 Teória veľkého tresku II. 4/23 [i] 10:45 Ľudia zajtrajška 3-4/22 [i] 12:35 MASTERCHEF [i] 14:00 Tuxedo [i] 16:10 Babovřesky 3 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Denník Bridget Jonesovej [i] 22:40 Šéfovia na zabitie [i] 00:40 Denník Bridget Jonesovej [i] 02:30 Babovřesky 3 [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída II.: Rodina 11/13 [i] 10:35 PARK [i] 11:25 On air [i] 11:55 Malé zlaté slnko [i] 13:05 Vôňa lásky 4/6 [i] 14:50 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 16:20 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Burgas [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:10 Bez hraníc II. 9/12 [i] 01:00 Danielle Steelová: Zoja 1/2 [i] 02:25 Danielle Steelová: Zoja 2/2 [i] 03:50 Cestou necestou: Burgas [i] 04:20 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:20 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 07:15 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Auto - moto - dovolenka [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 11:50 VAT [i] 12:15 Krása ukrytá v hline [i] 12:40 Kapura [i] 13:20 Farmárska revue [i] 13:45 Halali [i] 14:10 Test magazín: Test magazín: Práčky [i] 14:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Miroslava Lajčáka [i] 20:40 Víťaz [i] 22:00 Art Film Fest 2016 [i] 22:05 Fargo I 10/10 [i] 23:10 Oblomov 2/2 [i] 00:30 Futbal - EURO 2016 [i] 02:10 Správy RTVS "N" [i] 03:00 Futbal - EURO 2016 [i] 04:40 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NAŠI: Králi hlupákov [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:10 Simpsonovci XXV. 11,12 [i] 10:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 10:55 Dovidenia, stará mama! 24 [i] 11:40 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 12:20 Kovbojky a anjeli 2 [i] 14:30 Hádaj kto? [i] 16:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Králi hlupákov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Špeciálna jednotka [i] 23:00 Tvrďas 3 [i] 01:00 Stroj na zabíjanie [i] 03:00 KRIMI 03:25 CBGB - Kolíska punku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H 61,62 [i] 06:35 Vytunuj mi fáro [i] 07:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 M*A*S*H 63,64,65 [i] 11:55 Najkrvavejšia bitka prvej svetovej vojny [i] 13:40 Faktor strachu VI. 1,2/23 [i] 15:40 Nožnicovoruký Edward [i] 17:50 Áno, šéfe! USA IV. 10,11 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: "Helovín" 12 [i] 20:35 Daredevil: Obhajca nevinných [i] 22:45 CBGB - Kolíska punku [i] 01:00 Simpsonovci XXV. 11,12 [i] 01:55 Ničitelia mýtov 9 [i] 02:40 More lásky [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:55 24 hodín: Dnes neumieraj 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 09:00 Medium V. 2 [i] 10:00 Medium V. 3 [i] 11:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 9 [i] 12:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 10 [i] 13:00 Pravěk: Nový svět I. 10 [i] 14:00 Pravěk: Nový svět I. 11 [i] 15:00 Bez hranic I. 5 [i] 16:05 Bez hranic I. 6 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 21:55 Havaj 5-0 III. 1 [i] 22:55 Ničemové I. 10 [i] 00:00 Bez hranic III. 7 [i] 01:00 Bez hranic I. 5 [i] 02:05 Bez hranic I. 6 [i] 02:55 Havaj 5-0 III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Stíhač tanků 1 [i] 08:10 Pozor, pozor (Series 1): Lodě plné bomb 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Peníze na udici 25 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Doba velkých amerických zisků 26 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 11:40 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 12:05 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 12:35 Co se dělo dál? (Series 2) 5 [i] 13:00 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 13:55 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Sny o zlatě 9 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2) 3 [i] 18:05 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Panna vyhrávám, orel prohráváš 3 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Jihoafričtí spinneři 1 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Cena je moje 23 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Správná kombinace 24 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Skákající opice a padající psanci 25 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Opičí běsnění a psanci za katrem 26 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Panna vyhrávám, orel prohráváš 3 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Jihoafričtí spinneři 1 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Cena je moje 23 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Správná kombinace 24 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:50 Když se čerti rojili [i] 09:10 Nejlepší Bakaláři [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O chytrém Honzovi [i] 14:20 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 15:55 Ritz, nebo nic [i] 16:50 Hercule Poirot XI [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Černý tulipán [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:05 Vrtěti ženou [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:40 Vyzkoušejte si... [i] 03:05 Království za koně [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:15 Mister Jazz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Štítinská akademie múzických umění [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Invaze 1944 2/4 [i] 11:10 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 12:00 Paměť stromů: Stromy královské [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Divnopis [i] 13:20 Pozor na aligátory [i] 14:15 Jsem nesmělý, ale léčím se [i] 15:45 Cena Gratias Tibi 2016 [i] 16:10 Attenborough: 60 let v divočině 3/3 [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 18:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pád Třetí říše [i] 22:35 Sherlock III [i] 00:05 Tajemný muž [i] 01:45 Dokolakolem: Vraky lodí 5/6 [i] 02:10 Dokolakolem: Poslední výměna 6/6 [i] 02:40 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Billboardy [i] 03:35 Ochránce [i] 04:05 Příběhy ze Starého kvartýru [i] 04:20 Slovanské pohanství [i] 04:45 Vzkaz Karla Valocha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Avengers: Sjednocení II 18 [i] 06:30 Robot a příšerka 6 [i] 06:55 Tom a Jerry III 12 [i] 07:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 19 [i] 07:45 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:05 Volejte Novu [i] 11:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 12:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 12:50 Výměna manželek [i] 14:30 Navždy mladý [i] 16:35 Zorro: Tajemná tvář [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pretty Woman [i] 22:35 Spojenec [i] 01:10 Predátor z hlubin [i] 02:45 Pretty Woman [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Astro Boy II: Znovuzrozený 24 [i] 07:50 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 08:20 Ninjago: Cyklondo [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Ohnivý kuře: Láska na grilu 32 [i] 11:15 Robin Hood a já [i] 13:20 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hotel Transylvánie [i] 22:15 Krvavé zúčtování [i] 00:10 Záhadná žena [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 03:40 Naše chůva je milionář [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 17-18/24 [i] 05:45 Katie Ffordová: Keď láska bolí [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Sultán 81-83/95 [i] 13:55 Kráska a zviera I. 3-4/22 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 17:35 Angelika a kráľ [i] 20:00 Leto v Grécku [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 00:00 Smrtiaca hrozba [i] 01:45 Bezočiví tínedžeri [i] 03:05 Smrtiaca hrozba [i] 04:55 Roseanne IX. 19-20/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 3 [i] 13:40 Megazkrat: Smrtící výpadek 1 [i] 15:15 Megazkrat: Smrtící výpadek 2 [i] 16:50 Temné vzpomínky0 [i] 18:45 Země naděje0 [i] 20:30 Kupec benátský0 [i] 22:35 Sbal prachy a vypadni0 [i] 00:20 99 franků0 [i] 02:05 Rozsudek noci0 [i] 03:50 Go0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Vytrvalostní závody [i] 06:30 Olympijské hry [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:25 Fotbal [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Vytrvalostní závody [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 10:00 Vytrvalostní závody [i] 11:00 Vytrvalostní závody [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 21:00 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Vytrvalostní závody [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 06:00 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 07:00 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 08:00 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Opravdoví padouši 15 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Verdikt 21 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Mstitel 15 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Válečník 16 [i] 15:00 Exterminátor [i] 17:00 10 000 dnů [i] 19:00 Robocroc [i] 21:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 23:00 Probuzení v Renu [i] 01:00 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Opravdoví padouši 15 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 06:00 Safari v divočině 1 [i] 07:05 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 08:00 Attenborough: 60 let v divočině 2 [i] 09:00 Lovci drahokamů 13 [i] 10:00 Lovci drahokamů 14