TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Šťastný domov [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 12/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 01:40 Šiesty zmysel II. 2/13 [i] 02:20 Kobra 11 XVIII. 12/15 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Diagnóza: Vražda: Omyl [i] 06:40 Občan za dverami [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Neskoro večer [i] 09:20 Poklady sveta: Kjóto - tvar a náuka, Japonsko [i] 09:40 Poklady sveta: Hirošima, Japonsko [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Krv vyjde najavo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Kandy - živý budhizmus, Srí Lanka [i] 16:40 Poklady sveta: Sígiríja - bájna skalná pevnosť, Srí Lanka [i] 16:55 Správna Agáta VII. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:00 Bez hraníc II. 7/12 [i] 00:45 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 2/2 [i] 01:30 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, sťahovanie 3 3/4 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy - Hírek [i] 05:35 Správy a komentáre [i] 06:00 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - DOG [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Reverend 2/2 [i] 11:45 Spievanky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Mikro-príšery 4/4 [i] 13:30 Zelená hrozba - invázia rastlín [i] 14:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Meluzína [i] 17:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 20:40 VAT [i] 21:05 Biomimikry: Poriadok v chaose [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 Bez vrások - za každú cenu [i] 23:15 Polícia [i] 23:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Strmé cesty Michala Orolína [i] 00:05 Futbal - EURO 2016 [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 ArtSpektrum [i] 02:40 Futbal - EURO 2016 [i] 04:20 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 EXTRÉMNE PRÍPADY: Tank [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovedný otec [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Zlodeji [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 7 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 10 [i] 15:00 NAŠI: Rodičovské chvenie [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Králi hlupákov [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:40 Dr. Dokonalý: Dieťa 13 [i] 23:35 Spravodlivosť v krvi IV. 10 [i] 00:35 Ochrana svedkov II. 2 [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovedný otec [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Lyžiarsky zájazd [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 47,51 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 9 [i] 09:45 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 10:55 M*A*S*H 56,59 [i] 12:00 Kosti IX. 22 [i] 13:15 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 3 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 4,5 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 3 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 6,7 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 20:20 Po stopách zabijaka [i] 22:20 M-1 Grand Prix Finále: Attila Vegh vs. Alexander Volkov [i] 23:10 Hawaii 5.0 VI 22 [i] 00:10 Medzi životom a smrťou 9 [i] 01:10 Mafstory: Sestrička 10 [i] 02:20 Ničitelia mýtov 7 [i] 03:10 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 04:00 24 hodín: Dnes neumieraj 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Medium I. 15 [i] 08:10 Vražedná čísla V. 2 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 10:10 Království I. 11 [i] 11:10 Medium I. 16 [i] 12:10 Vražedná čísla V. 2 [i] 13:10 Vražedná čísla V. 3 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 15:10 Království I. 12 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 4 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 19:00 Medium Ii. 1 [i] 20:00 Medium Ii. 2 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 711 - CANCEL CHRISTMAS [i] 21:55 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 23:50 Jak prosté IV. 15 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 11 [i] 01:45 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Létající gilotina 173 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Vzpoura 12 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Úplné dno 11 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 6): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Ostrov pokladů 6 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 6): Sen o eldorádu 7 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Médium vyvedené z míry 20 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Kapsa plná zázraků 3 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 3 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Hlasití místní křupani 2 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Kapsa plná zázraků 3 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 3 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak IV [i] 11:40 Buchty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Dveře [i] 13:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:40 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Otec neznámý aneb cesta do hlubin duše výstrojního náčelníka [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Taggart [i] 23:25 Motiv II [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Objektiv [i] 01:45 Toulavá kamera [i] 02:10 Postřehy odjinud [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Siam, sloní hrdina [i] 10:25 Attenborough: 60 let v divočině 2/3 [i] 11:15 První čínský kosmonaut [i] 12:10 Tuniská mozaika [i] 12:40 O vědě a vědcích: Podpora života [i] 13:00 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Příběhy domů: Kolektivní soukromí ve Zlíně [i] 13:45 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 14:35 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 15:30 Židé 2/5 [i] 16:25 Anabáze [i] 17:20 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 18:10 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Svět Pygmejů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Krajinou domova: Královské lesy 7/8 [i] 21:55 Sedm pečetí Karla IV.: Rodinná sága 5/7 [i] 22:30 Tajnosti [i] 00:05 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 00:30 Folklorika [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:20 Noční hlas [i] 02:45 Revival [i] 03:10 Děti chrámu [i] 03:35 Folklorika [i] 04:00 Mahájánový buddhismus [i] 04:25 Čaj pro třetího [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3058 [i] 09:35 Chcete být milionářem? [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 4 [i] 13:40 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 14:35 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší máma na světě 545 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3059 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chlívek nebo sklípek ? 666 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 8 mm [i] 00:30 Dr. House VI: Zlomený (1. část) 1 [i] 01:25 Dr. House VI: Zlomený (2. část) 2 [i] 02:15 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejlepší máma na světě 545 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Boj o Robotonii 22 [i] 06:45 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:15 M*A*S*H 127 [i] 08:05 M*A*S*H 128 [i] 08:55 M*A*S*H 129 [i] 09:25 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 13:25 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 14:35 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:15 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 03:00 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 03:45 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 67-68/164 [i] 06:35 Sila 129 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 113/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 131-132 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 107-108/172 [i] 16:45 Indická nevesta 180-181 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 14/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 133-134 [i] 23:30 Hriešnici II. 8/12 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 6 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 D'Artagnanova dcera0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Open Road0