Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 11/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17-18/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:45 CHART SHOW [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17-18/19 [i] 01:45 Šiesty zmysel II. 1/13 [i] 02:25 Kobra 11 XVIII. 11/15 [i] 03:15 Kredenc [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Diagnóza: Vražda: Kým nás smrť nerozdelí [i] 06:20 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Pisa - na ceste do nových čias, Taliansko [i] 08:45 Poklady sveta: Paríž, prepych a poézia - v zrkadle Seiny, Francúzsko [i] 09:05 Správna Agáta VII. 11/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Omyl [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:45 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 14:20 Futbal - EURO 2016 [i] 17:15 Poklady sveta: Kjóto - tvar a náuka, Japonsko [i] 17:30 Poklady sveta: Hirošima, Japonsko [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 23:25 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:00 Bez hraníc II. 6/12 [i] 00:45 Neskoro večer [i] 01:35 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 2 2/4 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:30 Slovensko v obrazoch [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:10 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:35 Úžasná veda I. [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - HAV! HAV! HAV! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Reverend 1/2 [i] 11:45 Spievanky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Koniec impéria [i] 13:20 Neznáme Benátky: Remeslo a kultúra [i] 14:05 Tam, kde život pramení [i] 14:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:00 Kam v lete: Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 15:15 Národnostné správy [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:40 Test magazín: Kuchynské váhy [i] 16:55 Stopy dávnej minulosti: Hrad na Ligotavej hore [i] 17:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mikro-príšery 4/4 [i] 21:00 Zelená hrozba - invázia rastlín [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Umenie [i] 22:50 Kinorama [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 00:10 Futbal - EURO 2016 [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Futbal - EURO 2016 [i] 04:20 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry 2: Dvojitá tvár 16/16 [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Firemná párty [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Učiteľ [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Tank [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 6 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 9 [i] 15:00 NAŠI: Hurá do školy [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VTEDY NA ZÁPADE [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 24 [i] 22:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 23:20 Spravodlivosť v krvi IV. 9 [i] 00:20 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ: Firemná párty [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Trestanec [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 44,46 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 8 [i] 09:45 Ochrana svedkov 12/12 [i] 10:55 M*A*S*H 47,51 [i] 12:00 Kosti IX. 21 [i] 13:15 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 2 [i] 15:00 Simpsonovci XXI. 2,3 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 2 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 4,5 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 20:35 Superpolicajt [i] 22:45 Poručík Backstrom 1/13 [i] 23:45 Mafstory: Prvý apríl, Červená ortuť 8,9 [i] 01:35 Graceland II. 10 [i] 02:25 Ničitelia mýtov 6 [i] 03:00 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 03:35 Prvé oddelenie [i] 03:55 24 hodín: Dnes neumieraj 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 1 [i] 07:30 Medium I. 12 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 18 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 10:15 Království I. 10 [i] 11:10 Medium I. 13 [i] 12:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 13:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 15:00 Království I. 11 [i] 16:00 Vražedná čísla V. 2 [i] 17:00 Vražedná čísla V. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 19:00 Medium I. 15 [i] 20:00 Medium I. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 22:00 Jak prosté IV. 15 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 00:00 Hannibal I. 5 [i] 01:00 Jak prosté IV. 15 [i] 02:00 Hannibal I. 5 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Motorky a bazuky 172 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Kapitánka Monica 11 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 3 [i] 13:30 Extrémní stroje (Series 1): Gemini, Black Marlin, Viper 8 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 1): Thunder, Wheels, Nemo 3 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 2) 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 20:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Monstrózní Riviera 3 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Britští traktoristé 3 [i] 22:00 Naftové bratrstvo (Series 1) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 01:50 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Monstrózní Riviera 3 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Britští traktoristé 3 [i] 03:30 Naftové bratrstvo (Series 1) 8 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Telegram [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:10 Věštkyně [i] 13:40 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:10 Škoda lásky [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Parta Maraton [i] 22:40 Půl domu bez ženicha [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Banánové rybičky [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný [i] 09:45 Invaze 1944 2/4 [i] 10:35 Vesnicopis [i] 10:55 Náš venkov: Pohádková země [i] 11:20 Putování za muzikou [i] 11:50 Folklorika [i] 12:15 Největší přírodní katastrofy: Děsivé přívaly [i] 13:05 Stroje - to je moje! [i] 13:10 Království divočiny: Zvířecí legrácky 8/10 [i] 13:40 Evropa dnes [i] 14:10 Siam, sloní hrdina [i] 15:05 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po plazech [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:25 Cesty dětí [i] 17:20 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 21:00 Na cestě po Kalymnosu [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 21:55 Dokolakolem: Vraky lodí 5/6 [i] 22:20 Dokolakolem: Poslední výměna 6/6 [i] 22:50 Matrjoški 4/10 [i] 23:35 Queer: Erotomikon [i] 00:00 Dům z karet II 9/13 [i] 00:50 Dům z karet II 10/13 [i] 01:40 Křesťanský magazín [i] 02:05 Dobré konce [i] 02:45 Člověk kancelářský [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Stroje - to je moje! [i] 03:40 Noční safari [i] 04:05 Popcorn [i] 04:35 Čaj pro třetího [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3057 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád na tebe myslím 665 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 3 [i] 13:40 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 14:40 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom přátelé 544 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3058 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba XII: Semper Fortis 8 [i] 22:40 Sniper 4 [i] 00:30 Dr. House V: Pod kůží 23 [i] 01:20 Dr. House V: Na obou stranách 24 [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jenom přátelé 544 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy II: Robotonie 21 [i] 06:45 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:15 M*A*S*H 125 [i] 08:05 M*A*S*H 126 [i] 08:55 M*A*S*H 127 [i] 09:25 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Klidnou rukou 13 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 13:25 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 14:35 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Sestřenka z Humpolce 33 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Superchlapi [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Kolín: Klidnou rukou 13 [i] 02:40 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 03:25 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 65-66/164 [i] 06:35 Sila 128 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 112/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 129-130 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 105-106/172 [i] 16:40 Indická nevesta 178-179 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 13/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 131-132 [i] 23:25 Hriešnici II. 7/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 00:55 Krok za krokom [i] 01:45 Mike a Molly IV. [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 4 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Otevřené srdce0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Osvoboditel0 [i] 14:00 Open Road0 [i] 15:30 Předtucha0 [i] 17:10 Temný bojovník0 [i] 18:45 V rytmu soulu0 [i] 20:30 Holky na tahu0 [i] 22:00 Krvavý stát0 [i] 23:25 Dealer0