TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 10:00 Susedské prípady [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVIII. 10/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15-16/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Svokra [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15-16/19 [i] 01:45 Šiesty zmysel I. 22/22 [i] 02:25 Kobra 11 XVIII. 10/15 [i] 03:10 Kredenc [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Sighisoara - miesto malých večností, Rumunsko [i] 08:45 Poklady sveta: Kláštory na severe Moldavska - vyobrazenie viery, Rumunsko [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Pisa - na ceste do nových čias, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta: Paríž, prepych a poézia - v zrkadle Seiny, Francúzsko [i] 17:00 Správna Agáta VII. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:50 Bez hraníc II. 5/12 [i] 00:40 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 1/2 [i] 01:25 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 1 1/4 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy a komentáre [i] 06:00 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PSÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Ružín [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Krása v kove zaliata [i] 09:10 Kvarteto [i] 09:40 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:05 Príležitosť [i] 10:55 Cesta [i] 11:25 ArtSpektrum [i] 11:30 Cyklopotulky [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Umenie futbalu [i] 14:30 Rusínsky magazín [i] 15:00 TELEREGINA [i] 15:45 Správy - Hírek [i] 15:50 Cyklistika - Okolo Švajčiarska (Tour de Suisse 2016) [i] 17:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Koniec impéria [i] 21:00 Neznáme Benátky: Remeslo a kultúra [i] 21:40 Gen.sk: Peter Breiner [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Humanizmus v Strednej Európe [i] 23:40 Festivaly 2015: FEST ANČA [i] 00:00 Futbal - EURO 2016 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i] 02:35 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 Aféry 2: Callgirl 15 [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Ťažný kôň [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Musíte mi veriť! [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Iba kradneš! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 5 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 8 [i] 15:00 NAŠI: Štúdia správania [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 HABOVŘESKY [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. [i] 00:20 Spravodlivosť v krvi IV. 8 [i] 01:15 Ochrana svedkov 12/12 [i] 02:15 KRIMI 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: Ťažný kôň [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Musíte mi veriť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 7 [i] 09:45 Ochrana svedkov 11 [i] 10:55 M*A*S*H 44,46 [i] 12:00 Kosti IX. 20 [i] 13:15 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 14:00 Faktor strachu VI. 1/23 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 21/21 [i] 15:30 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 1/25 [i] 18:45 Simpsonovci XXI. 2,3 [i] 19:45 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 20:35 Čo s láskou? [i] 23:00 Letecké katastrofy XI. 6 [i] 00:00 Plne naložení 6/6 [i] 00:30 Mafstory: Zúrivý Banán, Páter Jonáš 6,7 [i] 02:25 Ničitelia mýtov 5 [i] 03:15 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 04:00 24 hodín: Dnes neumieraj 1,2/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 45 [i] 07:30 Medium I. 10 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 16 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 10:20 Království I. 9 [i] 11:15 Medium I. 11 [i] 12:15 Vražedná čísla IV. 16 [i] 13:15 Vražedná čísla IV. 17 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 15:15 Království I. 10 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 17:05 Vražedná čísla V. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 19:00 Medium I. 12 [i] 20:00 Medium I. 13 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 02:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Chůze v přímce 171 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Whisky/ochrana proti katastrofám 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Riskantní podnik 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Parker má 21 10 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 13:30 Pouliční psanci (Series 1): Konec Novy 4 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1) 5 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Pomsta závodníka 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Riskantní podnik 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Den otců 10 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Vyuzený 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 00:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Proměna 4 [i] 00:55 Nazí a vystrašení XL (Series 1): 40 dní Bohatství džungle 4 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 2 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Den otců 10 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Vyuzený 3 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak IV [i] 11:40 Nevěra [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:20 Nešťastný šafářův dvoreček [i] 13:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:40 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:25 Hercule Poirot XI [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 09:50 Život na Zemi: Obyvatelé hlubin [i] 10:40 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Auto Moto Revue [i] 12:30 Sedm pečetí Karla IV.: Zbožný panovník a ochránce víry 4/7 [i] 13:00 Tajemství 2. sv. války: Letadla proti raketám V2 [i] 13:55 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 14:50 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 15:40 První čínský kosmonaut [i] 16:35 Attenborough: 60 let v divočině 2/3 [i] 17:30 Modrá planeta: Zamrzlá moře [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Opustit Angkor [i] 19:25 Paměť stromů: Žižkovy stromy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Věk drancování 5/8 [i] 20:55 Dějiny světa: Revoluce 6/8 [i] 21:50 Dům z karet II 9/13 [i] 22:35 Dům z karet II 10/13 [i] 23:30 Sestřička Jackie V: Štěstí s kresbou 2/10 [i] 23:55 Sexuální výchova v Čechách [i] 01:00 Láznivý svět [i] 01:25 Pálava [i] 01:55 Francouzská misie [i] 02:20 Folklorika [i] 02:40 Počesku [i] 02:50 Proměny českého venkova [i] 03:05 V depozitářích zámeckého pána z Dřínova [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Jednou týdně naplno [i] 04:20 Čaj pro třetího "Žižka a císař Josef, to byli Čechové!" [i] 04:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3056 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Posedlost 12 [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 13:40 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 14:40 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokyně v lásce 543 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3057 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád na tebe myslím 665 [i] 21:30 Víkend: Vysněná dovolená [i] 22:30 Kriminálka New York IX: Seth a Apep [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Odložené sny 9 [i] 00:20 Dr. House V: Ochránci 21 [i] 01:10 Dr. House V: Rozdvojený House 22 [i] 02:00 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokyně v lásce 543 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Vzpoura robotů 20 [i] 06:40 Ninjago: Změna větru [i] 07:10 M*A*S*H 123 [i] 08:00 M*A*S*H 124 [i] 08:55 M*A*S*H 125 [i] 09:25 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Proces 5 [i] 13:25 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 14:35 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sherlock: Studie v růžové [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 01:40 Policie Hamburk VII: Proces 5 [i] 02:25 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 03:15 Kluci z kalendáře [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 63-64/164 [i] 06:35 Sila 127 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 111/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 127-128 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 103-104/172 [i] 16:50 Indická nevesta 176-177 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 12/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 129-130 [i] 23:30 Hriešnici II. 6/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Malé ženy0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 600 kilo zlata0 [i] 13:45 Jasmíniny slzy0 [i] 15:25 Bláznivá svatba0 [i] 17:00 Osvoboditel0 [i] 18:55 Temný bojovník0