Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:50 Sekerovci [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 00:25 Šiesty zmysel I. 21/22 [i] 01:20 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 03:45 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 1.časť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Skalnaté hory - cesta do doby ľadovej, Kanada [i] 08:45 Poklady sveta: Lunenburg - život podľa tresky, Kanada [i] 09:05 Správna Agáta VII. 9/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Neprimeraná jazda [i] 14:45 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Sighisoara - miesto malých večností, Rumunsko [i] 16:40 Poklady sveta: Kláštory na severe Moldavska - vyobrazenie viery, Rumunsko [i] 17:00 Správna Agáta VII. 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:00 Bez hraníc II. 4/12 [i] 00:50 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 2/2 [i] 01:30 Komisár Montalbano: Plnené ryžové krokety [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PSIE SNY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Kirchhoffov zákon [i] 11:40 Spievanky [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Generácia [i] 13:10 Autosalón [i] 13:35 PARK [i] 14:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Veľká cesta za zlatým rúnom [i] 17:30 MIXZÓNA ME vo futbale 2016 [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Umenie futbalu [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Otec vojaka [i] 00:00 Futbal - EURO 2016 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i] 02:35 Futbal - EURO 2016 [i] 04:20 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 Aféry 2: Pornoherci 14 [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Musíš odísť! [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ: Verejné tajomstvo [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Duch [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vtierka Castle III. 4 [i] 14:00 Hawaii 5.0 IV. 7 [i] 15:00 NAŠI: Čo budeme jesť? [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:45 Mafstory XI.: Oneskorený orgazmus, Jurčovič 3,4 [i] 00:05 Najlepšie Haló [i] 00:45 Spravodlivosť v krvi IV. 7 [i] 01:45 Ochrana svedkov 11 [i] 02:45 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Verejné tajomstvo [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 06:10 Hviezdna brána: Atlantída II.: Prevrat 17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Dvaja policajti [i] 11:25 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky, Černoško 10,11 [i] 13:20 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 14:05 Faktor strachu III. 33,34/34 [i] 15:35 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19,20 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 21/21 [i] 19:15 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 19:45 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 20:35 Nebezpeční susedia [i] 22:20 Údolie tieňov [i] 01:10 Mafstory: Sobášny podvodník, Vendeta 4,5 [i] 02:55 Ničitelia mýtov 4 [i] 03:45 Späť v hre 7,8 [i] 04:25 Next - Keď vám sláva zaklope na dvere 9/9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Medium I. 7 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 14 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 10:05 Království I. 8 [i] 11:05 Medium I. 8 [i] 12:05 Vražedná čísla IV. 14 [i] 13:05 Vražedná čísla IV. 15 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 15:05 Království I. 9 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 17 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 19:00 Medium I. 10 [i] 20:00 Medium I. 11 [i] 21:00 Jak prosté IV. 15 [i] 22:00 Ničemové I. 10 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 02:10 Jak prosté IV. 15 [i] 02:55 Ničemové I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Bulharsko - hory 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Newtonova houpačka 170 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Mamutí zlato 9 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang Fastback – USA 14 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Ponoř se do toho 2 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrátky s ohněm 12 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Himalájské kopce 13 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Noční můra z Nikaragui 14 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang Fastback – USA 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Strach z neznáma 9 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Sny o zlatě 9 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Staré časy, staré způsoby 8 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): Strach z neznáma 9 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová III [i] 13:15 Muži z Bombaje [i] 13:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:10 Reportéři ČT [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Hříšní lidé města brněnského [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Kalendárium [i] 00:55 Sváteční slovo faráře Michaela Špilara [i] 01:00 Kde bydlely princezny [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Charlie Chaplin [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 09:55 Megastadiony [i] 10:45 Se lvíčkem v srdci [i] 11:45 Stroje - to je moje! [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 12:25 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 12:50 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1966 1099/2379 [i] 13:35 Věda na vlastní kůži 42/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 15:40 Židé 2/5 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Letadla proti raketám V2 [i] 17:30 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný [i] 18:15 Na cestě po Languedocu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dlouhý pochod do vesmíru [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 2/4 [i] 20:55 Anabáze [i] 21:50 W. [i] 23:55 Bídníci 1/4 [i] 01:25 Queer: Polyamorie, volba svobody [i] 01:55 Případ vraha [i] 02:45 Moc světská, moc božská [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Dnes v zámku a podzámčí [i] 03:50 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:20 Čaj pro třetího [i] 04:45 Stroje - to je moje! [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 3055 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec 11 [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 13:40 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 14:40 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 542 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3056 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rafťáci [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: In vino veritas 13 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Životní lekce 8 [i] 00:25 Dr. House V: Vězeň ve vlastním těle 19 [i] 01:15 Dr. House V: Jednoduché vysvětlení 20 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Střízlivý nás nedostanou 542 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy II: Do dračího doupěte 19 [i] 06:45 Ninjago: Koridor starších [i] 07:15 M*A*S*H 121 [i] 08:05 M*A*S*H 122 [i] 08:55 M*A*S*H 123 [i] 09:30 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Lži a tajemství 4 [i] 13:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 14:35 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Láska na grilu 32 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 02:30 Policie Hamburk VII: Lži a tajemství 4 [i] 03:15 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 61-62/164 [i] 06:30 Sila 126 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 110/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 101-102/172 [i] 16:35 Indická nevesta 174-175 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House I. 11/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 127-128 [i] 23:25 Hriešnici II. 5/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 10 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 08:15 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Supernova0 [i] 13:35 Supernova0 [i] 15:05 Blázni a poloblázni0 [i] 16:45 Nadějné vyhlídky0 [i] 18:50 Jasmíniny slzy0 [i] 20:30 Bláznivá svatba0 [i] 22:00 Hostel0 [i] 23:35 Tajemné okno0 [i] 01:10 Krvelačný netvor0 [i] 02:35 Pevnost draků0 [i] 04:05 Nitro0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Vytrvalostní závody [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Atletika [i] 11:15 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Vytrvalostní závody [i] 13:30 Fotbal [i] 13:45 Cestovní vozy [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Vytrvalostní závody [i] 17:00 Watts [i] 17:25 Zprávy [i] 17:30 Jezdectví [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Cestovní vozy [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Vytrvalostní závody [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Watts [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Atletika [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:45 Vytrvalostní závody [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i] 04:00 Watts [i] 04:30 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 06:20 Knihovníci 2: A závěrečná opona 10 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i] 08:20 Doylův okrsek 5: Překročit, přejet, přeletět 2 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 5: Mocní hráči 15 [i] 10:20 10 000 dnů