TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:55 Baby Rex: Malý komisár [i] 10:05 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 11:50 Dobre vedieť! [i] 13:55 CHART SHOW [i] 16:05 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 16:40 Kredenc [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:10 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Skús ma rozosmiať [i] 23:05 Týždeň bez záväzkov [i] 01:10 Skús ma rozosmiať [i] 03:15 Týždeň bez záväzkov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 PARK [i] 06:00 On air [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Jedna žabka-dve žabky [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Škriatok 8/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Neprimeraná jazda [i] 10:05 Otvorené nebo: Arménsko [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 15:00 Král Šumavy [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:00 Bez hraníc II. 3/12 [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 02:20 Bez hraníc II. 3/12 [i] 03:10 Hurá do záhrady [i] 03:40 Otvorené nebo: Arménsko [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:40 Mixzóna [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:05 Test magazín: Test magazín: Kuchynské váhy [i] 10:20 Herecké legendy: Andrej Mojžiš [i] 10:25 Železné ruky [i] 11:35 Família [i] 12:05 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Keď kamene hovoria [i] 14:00 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 14:30 Mixzóna [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:10 Život s myšami [i] 17:30 Mixzóna [i] 17:35 Futbal - EURO 2016 [i] 20:00 Slovo [i] 20:10 Tichý Don [i] 22:00 Polnoc v Paríži [i] 00:00 Futbal - EURO 2016 [i] 01:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Slovo [i] 02:40 Futbal - EURO 2016 [i] 04:15 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:00 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 09:20 Pat a Mat: Sluneční clona 9 [i] 09:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:05 HABOVŘESKY [i] 12:30 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 15:05 Jurský park [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čo s láskou? [i] 23:15 Gamer [i] 01:10 Tvrďas 2 [i] 03:15 Gamer [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Deň po tom [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:25 Simpsonovci XX. 19,20 [i] 10:35 Hviezdna brána: Atlantída II.: Prevrat 17 [i] 11:55 Rodinka úžasných 19,20/20 [i] 13:45 Báječný deň [i] 15:55 Megapresuny II. 3,4,5 [i] 17:25 Dvaja policajti [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 20:35 Pán a pani Smithovci [i] 23:00 Rodinné tajomstvá [i] 01:00 Mafstory IV.: Kokaín, Kiahne 2,3 [i] 02:40 Megapresuny II. 4,5 [i] 03:20 Ničitelia mýtov 3 [i] 04:10 Rodinné tajomstvá [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Pravěk: Nový svět I. 8 [i] 08:05 Pravěk: Nový svět I. 9 [i] 09:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 10:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 12:55 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 13:55 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 14:50 Bez hranic I. 3 [i] 15:55 Bez hranic I. 4 [i] 17:00 Medium Iv. 15 [i] 18:00 Medium V. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 21:00 Faster 1 [i] 22:55 Medium V. 13 [i] 23:50 Jak prosté IV. 14 [i] 00:50 Bez hranic I. 3 [i] 01:55 Bez hranic I. 4 [i] 02:45 Medium V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Hellcat Challenger 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 2): Porsche 928 7 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 7 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Kazové zboží 5 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Krach 6 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jsi na nic 21 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Nejdřív auta potom parta 4 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Porsche Panamera 3 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Peugeot RCZ R 4 [i] 18:05 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Bulharsko - hory 2 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 4 [i] 21:00 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 22:00 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 23:00 Vražedná pole (Series 1): Pohřbená tajemství 2 [i] 00:00 Neobjasněné případy (Series 2): Smrt z nebe a mexická čupakabra 2 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Poslední kapka 16 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 4 [i] 02:40 Z chlapce mužem (Series 1) 3 [i] 03:30 Nejvyšší věž – výstavba mrakodrapu The Shard [i] 04:20 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Vichřice mezi životem a smrtí [i] 07:15 Kristian [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Viníci 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Slonbidlo [i] 14:05 Čertova nevěsta [i] 15:25 Španělská paradentóza [i] 17:05 Půl domu bez ženicha [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Jak vytrhnout velrybě stoličku [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Bláznova smrt [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Hobby naší doby [i] 02:10 Žiješ jenom 2x [i] 02:35 Sváteční slovo faráře Michaela Špilara [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Chalupa je hra [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:55 Vyzkoušejte si... [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Největší přírodní katastrofy: Děsivé přívaly [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1099/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pěšky a po vodě [i] 09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Zbožný panovník a ochránce víry 4/7 [i] 10:05 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:25 Království divočiny: Zvířecí legrácky 8/10 [i] 12:55 Opustit Angkor [i] 13:25 Francie s ozvěnou domova [i] 13:45 Sváteční slovo faráře Michaela Špilara [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:15 Uchem jehly [i] 14:45 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly [i] 15:10 Na plovárně s Miloslavem [i] 15:40 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 16:30 Na cestě po Languedocu [i] 17:00 Až na kraj světa: Zakázaná země [i] 17:55 Život na Zemi: Obyvatelé hlubin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bídníci 1/4 [i] 21:35 Sbohem, příteli [i] 23:30 Sexuální výchova v Čechách [i] 00:35 Státy států [i] 01:00 Bitevní pole [i] 01:25 Ty moje stovko - příběh paní učitelky Machotkové [i] 01:50 Benediktus - komunita s lidmi s postižením [i] 02:10 Sklo anebo střepy [i] 02:35 Pekařovský kostelíček [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:30 Císařův přítel [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po plazech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Senzační Spiderman 10 [i] 06:40 Avengers: Sjednocení II 17 [i] 07:05 Robot a příšerka 5 [i] 07:35 Tom a Jerry III 11 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 18 [i] 08:20 Krok za krokem V 11, 12 [i] 09:05 Víkend: Hra osudu [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným 79 [i] 11:35 Malé dohazovačky [i] 13:40 Šest medvědů s Cibulkou [i] 15:35 Hasiči [i] 16:40 Osobní strážce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec 11 [i] 21:30 Kriminálka Anděl: Posedlost 12 [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Vražda za vraždu [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas V: Andělský hlas [i] 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Krok za krokem V 11, 12 [i] 03:15 Áčko: Byl jsem křivě obviněn [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Tři rozchody a jedna svatba 79 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Tajný agent 18 [i] 07:15 Ninjago: Den draka [i] 07:45 Ninjago: Největší obavy [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Šestidenní válka: Bitva o Sinaj 7 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Jeden velkej mejdan 31 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:05 Vychytávky Extra 13:25 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Superchlapi [i] 23:20 Jiná láska [i] 02:15 Největší tankové bitvy II: Šestidenní válka: Bitva o Sinaj 7 [i] 03:10 Vegas I: Pajutové 11 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Báječná Angelika [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Rebelka z predmestia I. 4-6/22 [i] 12:05 Roztomilé mrchy III. 6-7/24 [i] 14:35 Kráska a zviera I. 2/22 [i] 15:30 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 17:35 Sissi - Mladá cisárovná [i] 20:00 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 22:00 Skutočný príbeh: Julie a Julia [i] 00:30 Sissi - Mladá cisárovná [i] 02:20 Skutočný príbeh: Julie a Julia [i] 04:15 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 7 [i] 06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Maska zrcadla0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Císař Augustus 2 [i] 12:55 Nové světy 2 [i] 13:55 Supernova0 [i] 15:20 Supernova0 [i] 16:50 Život podle Dana0 [i] 18:30 W.E.0 [i] 20:30 Tajemný muž0 [i] 22:10 Tajemné okno0 [i] 23:45 Pravidla násilí0 [i] 01:05 Vzpoura v Seattlu0 [i] 02:40 Richard III0 [i] 04:20 Krvelačný netvor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Cestovní vozy [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:15 Tenis [i] 16:55 Zprávy [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Atletika [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 21:45 Cyklistika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i]