Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:35 Číslo 5 žije [i] 09:40 Teória veľkého tresku II. 2-3/23 [i] 10:35 Ľudia zajtrajška 1-2/22 [i] 12:25 MASTERCHEF [i] 13:45 Lemra lemravá [i] 15:50 Babovřesky 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tiesňová linka [i] 22:20 Pomsta v mene dcéry [i] 00:25 Tiesňová linka [i] 02:10 Babovřesky 2 [i] 03:55 Kredenc [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Remeselnícke rozprávky [i] 06:30 Náš Timmy [i] 06:40 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 06:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Krajina dávnych vekov [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída II.: Skon svetla 10/13 [i] 10:25 PARK [i] 11:15 On air [i] 11:45 Monika a pes [i] 12:40 Vôňa lásky 3/6 [i] 14:20 Slovensko chutí [i] 15:00 MacKennovo zlato [i] 17:15 Mixzóna [i] 17:20 Futbal - EURO 2016 [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 00:05 Bez hraníc II. 2/12 [i] 00:50 MacKennovo zlato [i] 02:55 Vôňa lásky 3/6 [i] 04:30 Bez hraníc II. 2/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy RTVS z regiónov [i] 06:10 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 06:20 Mixzóna [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda nesprávnym smerom [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:20 Generácia [i] 10:45 Cesta [i] 11:15 Asistujem, teda som [i] 11:55 Moja diagnóza: Súboj o život - vyliečený z nechcenej hepatitídy C [i] 12:25 VAT [i] 12:50 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 13:25 Farmárska revue [i] 13:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:15 Test magazín: Test magazín: Kuchynské váhy [i] 14:30 Mixzóna [i] 14:35 Futbal - EURO 2016 [i] 17:00 Spolužiak [i] 18:50 Krtko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:25 Rok ďábla [i] 22:00 Fargo I 9/10 [i] 22:50 Oblomov 1/2 [i] 00:00 Futbal - EURO 2016 [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i] 02:35 Futbal - EURO 2016 [i] 04:15 Futbal - EURO 2016 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:45 Simpsonovci XXV. 9,10 [i] 09:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 15 [i] 10:35 Dovidenia, stará mama! 23 [i] 11:15 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 12:00 Kovbojky a anjeli [i] 13:55 Pán a pani Smithovci [i] 16:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Pohotovosť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kráľovstvo lesných strážcov [i] 23:00 Tvrďas 2 [i] 00:55 Údolie tieňov [i] 03:45 Zabijaci osamelých sŕdc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H 37,38 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro [i] 07:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 M*A*S*H 42,43,44 [i] 11:20 Deň po tom [i] 13:35 Faktor strachu III. 29,30 [i] 15:40 Báječný deň [i] 17:50 Áno, šéfe! USA IV. 8,9 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 20:35 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 23:00 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 01:10 Simpsonovci XXV. 9,10 [i] 02:05 Ničitelia mýtov 2 [i] 02:55 Temná minulosť [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 Ničitelia mýtov 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 7 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 09:15 Medium Iv. 15 [i] 10:15 Medium V. 1 [i] 11:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 7 [i] 12:15 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 8 [i] 13:15 Pravěk: Nový svět I. 8 [i] 14:15 Pravěk: Nový svět I. 9 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 23:00 Ničemové I. 9 [i] 00:05 Bez hranic III. 6 [i] 01:10 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 02:05 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 02:45 Ničemové I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 08:10 Pozor, pozor (Series 1): Dům naruby 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Vítězná bitva 23 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Závoďák 24 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 11:40 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 12:05 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 12:35 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 13:00 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 13:55 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Tlak 8 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): Muž a žena: sex v divočině 7 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2) 2 [i] 18:05 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Ničitelé pořadí 2 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Slepá strana 21 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Podlaha pro přátele 22 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Opice se dívají, psanci dělají 23 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Opičí rock-and-roll 24 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Ničitelé pořadí 2 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Závodníci na lodích z Thajska 6 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Slepá strana 21 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Podlaha pro přátele 22 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:30 Florijánkovo štěstí [i] 08:10 Úsměvy Marie Drahokoupilové [i] 08:45 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Klaním se, měsíci [i] 14:20 Kristian [i] 15:55 Vichřice mezi životem a smrtí [i] 16:50 Hercule Poirot XI [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Ukradli torzo Jupitera [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Díky za ty dary [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:05 Sama doma [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pohádková země [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Invaze 1944 1/4 [i] 11:15 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 12:00 Paměť stromů: Žižkovy stromy [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Tuniská mozaika [i] 13:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 13:50 Vydří muž [i] 14:45 Senzační prázdniny [i] 16:10 Attenborough: 60 let v divočině 2/3 [i] 17:05 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 18:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Širý oceán [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Valkýra [i] 22:00 Hra 5/6 [i] 22:55 Hra 6/6 [i] 23:50 Útěk z New Yorku [i] 01:25 Dokolakolem: Šlichta pro psy 4/6 [i] 01:55 Islandská peříčka [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Za mříže! [i] 02:50 Příběhy železné opony [i] 03:05 Šťastný domov [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:45 Rytíř na cestách [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Senzační Spiderman 9 [i] 06:25 Avengers: Sjednocení II 16 [i] 06:50 Robot a příšerka 4 [i] 07:15 Tom a Jerry III 10 [i] 07:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 17 [i] 08:05 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:20 Volejte Novu [i] 12:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:10 Výměna manželek [i] 14:40 Lepší pozdě nežli později [i] 17:15 Báječný svět shopaholiků [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Terminator Salvation [i] 01:00 Cizinec v nás [i] 02:40 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Astro Boy II: Bitva na Ocelovém ostrově 17 [i] 07:50 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 08:20 Ninjago: Den draka [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Ohnivý kuře: Zpátky do vězení 30 [i] 11:15 Naše rodinná svatba [i] 13:25 Doba ledová 2 - Obleva [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru III [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 S čerty nejsou žerty [i] 22:20 Zákon ulice [i] 00:20 Svět po zániku [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru III [i] 03:50 Svět po zániku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 13-14/24 [i] 05:45 Katie Ffordová: Matkina túžba [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Sultán 77-80/95 [i] 14:50 Kráska a zviera I. 1/22 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 17:35 Báječná Angelika [i] 20:00 Leto v Chorvátsku [i] 22:00 Katie Ffordová: Keď láska bolí [i] 00:00 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 01:45 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 03:10 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 04:50 Roseanne IX. 15-16/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 2 [i] 13:40 Život podle Dana0 [i] 15:20 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 16:55 Blázni a poloblázni0 [i] 18:35 Angelika0 [i] 20:30 Vrtěti ženou0 [i] 22:05 Vzpoura v Seattlu0 [i] 23:45 Bullet0 [i] 01:20 Ruce od krve0 [i] 02:50 Pravidla násilí0 [i] 04:05 Richard III0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 08:30 Fotbal [i] 08:45 Olympijské hry [i] 09:15 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:40 Zprávy [i] 17:45 Cestovní vozy [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:40 Zprávy [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:45 Tenis [i] 00:00 Dostihy [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Cestovní vozy [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:45 Watts [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 06:00 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 07:00 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 08:00 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Párty 20 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Útěk z vězení 13 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Skandál 14 [i] 15:00 Ohnivá zkáza [i] 17:00 Křišťálová lebka [i] 19:00 Baba na zabití [i] 21:00 Kletba bratří Grimmů [i] 23:00 Halo: Soumrak 1 [i] 01:00 Šílený rande [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Gaza 1 [i] 06:00 Tučňáci z Antarktidy0 [i] 07:00 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 08:00 Skrytá království 3 [i] 09:00 Lovci drahokamů 9 [i] 10:00 Lovci drahokamů 10