TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVIII. 8/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12-13/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Babovřesky 2 [i] 23:05 Kredenc [i] 00:10 Top Aplikácie [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12-13/19 [i] 02:10 Parížske zločiny 7-8/8 [i] 04:05 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 2.časť [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Kadidlová cesta v Dhofare - slzy bohov, Sultanát Omán [i] 08:45 Poklady sveta: Zanzibar - sultánova perla pri pobreží východnej Afriky, Tanzánia [i] 09:05 Správna Agáta VII. 8/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Skalnaté hory - cesta do doby ľadovej, Kanada [i] 16:40 Poklady sveta: Lunenburg - život podľa tresky, Kanada [i] 16:55 Správna Agáta VII. 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mixzóna [i] 20:30 Futbal - EURO 2016 [i] 23:05 Mixzóna [i] 23:30 Highlighty EURO 2016 - zostrihy [i] 23:40 Bez hraníc II. 1/12 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:40 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 02:30 Bez hraníc II. 1/12 [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Cestou necestou: Viedeň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Remeselnícke rozprávky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MIMI A LÍZA 2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Kastelán [i] 11:40 Zbojnícke pastorále [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Biomimikry: Stavať efektívne [i] 14:15 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 14:45 Asistujem, teda som [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 David Guetta naživo v Paríži [i] 17:35 Správy - Hírek [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MIMI A LÍZA 2 [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Úžasná veda I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Oproti dňu [i] 21:45 Zvláštny deň [i] 23:05 BJD 2015: Alain Caron Group (USA) [i] 00:10 Futbal - EURO 2016 [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:40 ArtSpektrum [i] 02:45 Zlaté teľa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 Aféry 2: Zlatokopka 13 [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Hodinový hotel [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Bez detí sa obesím [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Hawaii 5.0 IV. 8,9 [i] 15:00 NAŠI [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jurský park [i] 23:30 Železná päsť [i] 02:00 Šokujúci prípad Casey [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Taliani [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 35,36 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 6 [i] 09:45 Ochrana svedkov 10 [i] 10:55 M*A*S*H 37,38 [i] 12:05 Kosti IX. 19 [i] 13:15 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 14:00 Faktor strachu III. 32 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 17,18 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 21 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 19,20 [i] 19:45 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 20:35 PREMIÉRA: : Šokujúci prípad Casey [i] 22:35 Nahí v raji 6/6 [i] 23:35 Nahí v raji II. 1/8 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:40 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 02:35 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 03:05 Nahí v raji 6/6 [i] 03:50 Nahí v raji II. 1/8 [i] 04:40 Prvé oddelenie [i] 04:55 Ničitelia mýtov 1/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Medium I. 6 [i] 08:10 Vražedná čísla IV. 12 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 10:10 Království I. 7 [i] 11:05 Medium I. 6 [i] 12:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 13:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 15:00 Království I. 8 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 14 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 19:00 Medium I. 7 [i] 20:00 Medium I. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 2 [i] 01:05 Jak prosté IV. 14 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Papírové brnění 169 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 12 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Gigantický kanál 8 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 12:35 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 10 [i] 20:00 Lovci jedů (Series 1): Minové pole 2 [i] 21:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Ponoř se do toho 2 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 00:00 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Pád dýmajícího balónu 3 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Záchrana v mořské jeskyni 4 [i] 01:50 Lovci jedů (Series 1): Minové pole 2 [i] 02:40 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Ponoř se do toho 2 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 6 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Mariána Pospěchy [i] 05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Láska rohatá [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Zpátky se Sobotou [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Parta Maraton [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 7/10 [i] 09:30 Krysí minohledačky [i] 10:20 Lidice - paprsek do tmy [i] 11:20 Cestománie [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:55 Francie trnem v oku [i] 12:50 Život na Zemi: Lovci a kořist [i] 13:40 Chcete mě? [i] 14:05 Moták pochop [i] 14:15 Africa obscura [i] 15:10 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 16:05 Věda na vlastní kůži 42/50 [i] 17:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po plazech [i] 17:55 Největší přírodní katastrofy: Děsivé přívaly [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - suché oko [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Případ vraha [i] 21:00 Pálava [i] 21:30 Státy států [i] 21:55 Láznivý svět [i] 22:25 Bitevní pole [i] 22:50 Člověk kancelářský [i] 23:35 Noční hlas [i] 00:00 Dobré konce [i] 00:40 Židé 1/5 [i] 01:35 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 02:00 Na Rychtářském potoce [i] 02:15 Na hranici tradic [i] 02:45 Ztraceni [i] 03:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:40 Expedice Makalu [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3054 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíš odejít 664 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 22 [i] 13:40 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 14:40 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi znamení 541 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3055 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Holka na roztrhání [i] 22:30 František je děvkař [i] 00:15 Chcete být milionářem? [i] 01:40 Dr. House V: Společenská dohoda 17 [i] 02:30 Dr. House V: Čiči čiči 18 [i] 03:10 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dej mi znamení 541 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Lavina 16 [i] 06:45 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:15 M*A*S*H 119 [i] 08:00 M*A*S*H 120 [i] 08:55 M*A*S*H 121 [i] 09:25 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Mezi bratry 3 [i] 13:25 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 14:35 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Vyděrač 64 [i] 21:35 Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 02:50 Policie Hamburk VII: Mezi bratry 3 [i] 03:35 Komisař Rex I: První cena 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 59-60/164 [i] 06:30 Sila 125 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 109/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 125-126 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 99-100/172 [i] 16:45 Indická nevesta 172-173 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 10/22 [i] 21:30 Lemra lemravá [i] 23:30 Smotánka [i] 00:05 Hraničná čiara [i] 01:45 Priatelia [i] 02:10 Krok za krokom [i] 02:30 Mike a Molly IV. [i] 02:50 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Brilantní plán0 [i] 08:15 Big Screen 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Annie0 [i] 14:15 Ruka mrtvého muže0 [i] 15:45 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 17:20 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 18:50 Love Lasts Three Years0 [i] 20:30 Angelika0 [i] 22:20 Ruce od krve0 [i] 23:55 Souboj0 [i] 01:40 Identita0 [i] 03:05 Opuštěný kaňon0 [i] 04:25 Vrtěti ženou0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Tenis