TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:50 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10-11/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10-11/19 [i] 01:40 Šiesty zmysel I. 20/22 [i] 02:20 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Damask - raj v púšti, Sýria [i] 08:45 Poklady sveta: Bosra - bašta v Oriente, Sýria [i] 09:05 Správna Agáta VII. 7/13 [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Kadidlová cesta v Dhofare - slzy bohov, Sultanát Omán [i] 16:40 Poklady sveta: Zanzibar - sultánova perla pri pobreží východnej Afriky, Tanzánia [i] 16:55 Správna Agáta VII. 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Cestujem sama [i] 21:45 Život pre futbal [i] 23:15 Nerozvážni: Občianske vojny 1. časť 12/13 [i] 00:00 Nerozvážni: Občianske vojny 2. časť 13/13 [i] 00:40 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 1/2 [i] 01:30 Život pre futbal [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Remeselnícke rozprávky [i] 07:40 Úžasná veda I. [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COVER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:35 Prvá noc pri mŕtvej [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Národný park Nízke Tatry [i] 13:00 Mikro-príšery 3/4 [i] 13:50 Režisér [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Perly z vápencovej jaskyne [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Soni Müllerovej [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Smrť Štefana Koháryho [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COVER [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Úžasná veda I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Súboj o život - vyliečený z nechcenej hepatitídy C [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Biomimikry: Stavať efektívne [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Hmlovky [i] 22:50 David Guetta naživo v Paríži [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:15 Veľké civilizačné ochorenia: Cukrovka - podceňovaná hrozba [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Aféry 2: Rodinný podnik 12 [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Lieky [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Rozhádaní nájomníci [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska svadba [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Hawaii 5.0 IV. 6,7 [i] 15:00 NAŠI [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Pohotovosť [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 23:40 Spravodlivosť v krvi IV. 6 [i] 00:35 Ochrana svedkov 10 [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Lieky [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 33,34 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 5 [i] 09:45 Ochrana svedkov 9 [i] 10:55 M*A*S*H 35,36 [i] 12:05 Kosti IX. 18 [i] 13:15 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 14:00 Faktor strachu III. 31 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 15,16 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 20 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 17,18 [i] 19:45 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 20:35 Železná päsť [i] 22:50 Hawaii 5.0 VI. 21 [i] 23:50 Medzi životom a smrťou 8 [i] 00:50 Mafstory III.: Špeciál 2007 39/39 [i] 01:35 Mafstory IV.: Lykožrút 1/36 [i] 02:30 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 03:20 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? 14 [i] 03:45 Medzi životom a smrťou 8 [i] 04:30 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 44 [i] 07:30 Medium I. 4 [i] 08:30 Vražedná čísla IV. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:30 Království I. 5 [i] 11:25 Království I. 6 [i] 12:20 Vražedná čísla IV. 10 [i] 13:20 Vražedná čísla IV. 11 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 15:15 Království I. 7 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 12 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 19:05 Medium I. 5 [i] 20:00 Medium I. 6 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 710 - INTERNAL AFFAIRS [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 23:55 Jak prosté IV. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 10 [i] 01:55 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Budiž světlo 168 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Měkká jako houba/znalosti 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Sen o eldorádu 7 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Triumph TR6 12 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Den otců 10 [i] 13:30 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá loď 2 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Přesun monstra 3 [i] 15:20 Zlatá horečka (Series 6): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Soupeřivost nade vše 15 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Triumph TR6 12 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 9 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Všude samá auta 2 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 2 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Pokus o umístění 1 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2): Všude samá auta 2 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 2 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Buchty [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Gejzír [i] 22:30 Taggart [i] 23:25 Motiv II [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:05 Objektiv [i] 01:30 Toulavá kamera [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Attenborough: 60 let v divočině 1/3 [i] 10:20 Dlouhý pochod do vesmíru [i] 11:05 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:05 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 12:25 Na pomoc životu - suché oko [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Příběhy domů: Třicet lopat renesance [i] 13:10 Modrá planeta: Širý oceán [i] 14:00 Židé 1/5 [i] 14:55 Megastadiony [i] 15:45 Ztracená města starověku 3/3 [i] 16:40 Zapomenuté výpravy: Annapurna 1969 [i] 17:05 Lidice - paprsek do tmy [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Cesty dětí [i] 21:00 Se lvíčkem v srdci [i] 22:00 Sedm pečetí Karla IV.: Zbožný panovník a ochránce víry 4/7 [i] 22:35 Paralelní světy [i] 00:15 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 00:40 Folklorika [i] 01:10 Babylon [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Putování za muzikou [i] 02:25 Na hranici tradic [i] 02:55 Vozíček na cestě vzhůru [i] 03:20 Poslední pouť vltavských vorů [i] 03:45 Příběhy železné opony [i] 04:00 Stroje - to je moje! [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3053 [i] 09:40 Chcete být milionářem? [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 21 [i] 13:40 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 14:40 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Ježíšek je génius 540 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3054 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíš odejít 664 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Parchanti [i] 00:05 Dr. House V: Nevěřící 15 [i] 00:55 Dr. House V: Něžnější polovička 16 [i] 01:50 Prásk [i] 02:15 Áčko: Chlap taky rodí [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ježíšek je génius 540 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Útěk před sopkou 15 [i] 06:45 Ninjago: Očarovaní [i] 07:15 M*A*S*H 117 [i] 08:00 M*A*S*H 118 [i] 08:55 M*A*S*H 119 [i] 09:25 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Prokletí 9 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Vysoké podpatky 2 [i] 13:25 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 14:35 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Kolín: Prokletí 9 [i] 03:00 Policie Hamburk VII: Vysoké podpatky 2 [i] 03:45 Komisař Rex I: Amok 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 57-58/164 [i] 06:35 Sila 124 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 108/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 123-124 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 97-98/172 [i] 16:50 Indická nevesta 170-171 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 9/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 125-126 [i] 23:35 Hriešnici II. 4/12 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:10 Krok za krokom [i] 02:00 Mike a Molly IV. [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14