TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 6/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8-9/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Šťastný domov [i] 21:45 CHART SHOW [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8-9/19 [i] 01:55 Šiesty zmysel I. 19/22 [i] 02:35 Kobra 11 XVIII. 6/15 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Boj o potravu [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Saná - staré mesto s novými domami, Jemen [i] 08:45 Poklady sveta: Shibam - v Chicagu púšte sa drobí hlina, Jemen [i] 09:05 Správna Agáta VII. 6/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Damask - raj v púšti, Sýria [i] 16:40 Poklady sveta: Bosra - bašta v Oriente, Sýria [i] 16:55 Správna Agáta VII. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nanga Parbat [i] 22:00 Vraždy v Carcassonne [i] 23:40 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 2/2 [i] 00:25 Nanga Parbat [i] 02:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dobré úmysly [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:00 Reportér [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Remeselnícke rozprávky [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRKADLO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Jana Kocianová jubiluje: Cigánska nálada [i] 11:00 Jana a jej jazzové evanjelium [i] 11:35 Písmo má tvoju tvár [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Kto z koho [i] 13:10 Daniel Bidelnica - Život pre umenie [i] 13:35 Neznáme Benátky: Mesto umenia [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Oživenie drevotlače Ukiyo-e [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Stratená Neandertália [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRKADLO [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Úžasná veda I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mikro-príšery 3/4 [i] 21:00 Zóna smrti USA [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve: Našim deťom! [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Aféry 2: Prekliata dedina 11 [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Zabila sa sama [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť v háreme [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Vazektómia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Hawaii 5.0 IV. 4,5 [i] 15:00 NAŠI [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:15 Dovidenia, stará mama! 23 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 16 [i] 23:45 Spravodlivosť v krvi IV. 5 [i] 00:45 Ochrana svedkov 9 [i] 01:45 KRIMI 02:15 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Zabila sa sama [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 31,32 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 4 [i] 09:45 Ochrana svedkov 8 [i] 10:55 M*A*S*H 33,34 [i] 12:05 Kosti IX. 17 [i] 13:15 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 14:00 Faktor strachu III. 30 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 13,14 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 19 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 15,16 [i] 19:45 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 20:35 Dvaja policajti [i] 22:50 Walking Dead VI. 16/16 [i] 00:10 Mafstory III.: Sviatky pokoja, Špeciál 2007 37,38 [i] 02:05 Graceland II. 9 [i] 02:45 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 03:35 Graceland II. 9 [i] 04:15 Walking Dead VI. 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 43 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 24 [i] 08:25 Vražedná čísla IV. 8 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 11:20 Království I. 5 [i] 12:15 Vražedná čísla IV. 9 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 24 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 15:15 Království I. 6 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 10 [i] 17:10 Vražedná čísla IV. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 19:05 Medium I. 4 [i] 20:05 Medium I. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 22:00 Jak prosté IV. 14 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 00:00 Hannibal I. 4 [i] 01:00 Jak prosté IV. 14 [i] 01:55 Hannibal I. 4 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Oprava prasklé gumy 167 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 10 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Ostrov pokladů 6 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 2 [i] 13:30 Extrémní stroje (Series 1): Čepel, mamut a řezačka 1 [i] 14:25 Extrémní stroje (Series 1): Firestorm, Iceking, Gnasher 4 [i] 15:20 Extrémní stroje (Series 1): Beluga, Icehammer, Goliath 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 8 [i] 20:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Bourák Mopar 2 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 22:00 Naftové bratrstvo (Series 1): Svatý grál 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Králové zmatků 6 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 00:55 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 01:50 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 2): Bourák Mopar 2 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 03:30 Naftové bratrstvo (Series 1): Svatý grál 7 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Králové zmatků 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Telegram [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:00 Škoda lásky [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Parta Maraton [i] 22:30 Když rozvod, tak rozvod [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Arábie: Země plná změn [i] 09:50 Invaze 1944 1/4 [i] 10:40 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 11:05 Putování za muzikou [i] 11:35 Folklorika [i] 12:00 Tři lekce nezávislosti [i] 12:30 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení v Americe [i] 13:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 7/10 [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:20 Ty moje stovko - příběh paní učitelky Machotkové [i] 14:45 Benediktus - komunita s lidmi s postižením [i] 15:05 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Do země lovců lebek [i] 17:20 Až na kraj světa: Svahilští [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Stroje - to je moje! [i] 19:30 Příběhy domů: 400 let na gruntě [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Azurové pobřeží, francouzská kráska [i] 21:00 Na cestě po Languedocu [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 21:55 Dokolakolem: Šlichta pro psy 4/6 [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:20 Matrjoški 3/10 [i] 00:05 Queer: Polyamorie, volba svobody [i] 00:35 Dům z karet II 8/13 [i] 01:20 Křesťanský magazín [i] 01:50 Blücherův palác [i] 02:05 Na hranici tradic [i] 02:35 Samotáři z Černé Vroble v roce 2012 [i] 02:50 Biebrza [i] 03:05 Apurimac Amazonas [i] 03:30 Nejsou Češi jako Češi [i] 03:55 Příběhy železné opony [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3052 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdy tě nepustím 663 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 20 [i] 13:40 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 14:40 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Vánoční Anděl 539 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3053 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba XII: Hledači 7 [i] 22:45 Sniper 3 [i] 00:35 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 01:25 Dr. House V: Velké dítě 13 [i] 02:15 Dr. House V: V zájmu vyššího dobra 14 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Vánoční Anděl 539 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Lovci času 14 [i] 06:45 Ninjago: Špioni [i] 07:15 M*A*S*H 115 [i] 08:00 M*A*S*H 116 [i] 08:55 M*A*S*H 117 [i] 09:25 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 12:25 Policie Hamburk VII: Pod hladinou 1 [i] 13:25 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 14:35 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Jeden velkej mejdan 31 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Superchlapi [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 02:40 Policie Hamburk VII: Pod hladinou 1 [i] 03:25 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 55-56/164 [i] 06:35 Sila 123 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 107/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 121-122 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 95-96/172 [i] 16:40 Indická nevesta 168-169 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 8/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 123-124 [i] 23:35 Hriešnici II. 3/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Krása divokých koní0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po stopách Marsupilamiho0