TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 5/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6-7/19 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Svokra [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6-7/19 [i] 01:45 Šiesty zmysel I. 18/22 [i] 02:25 Kobra 11 XVIII. 5/15 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Sľuby treba plniť [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: Lalibela - Jeruzalem v afrických horách, Etiópia [i] 08:45 Poklady sveta: Fasil Ghebbi - skamenený poľný tábor, Etiópia [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Boj o potravu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Saná - staré mesto s novými domami, Jemen [i] 16:40 Poklady sveta: Shibam - v Chicagu púšte sa drobí hlina, Jemen [i] 16:55 Správna Agáta VII. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Posadnutosť 20/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Post Mortem 21/24 [i] 23:35 Inšpektor Lynley II.: Primeraná pomsta 1/2 [i] 00:25 Cestou necestou: Viedeň [i] 00:50 Svet v obrazoch [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Občan za dverami [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:40 Slovensko chutí [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Remeselnícke rozprávky [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HYGIENA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ja som baník... [i] 09:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Spomíname na Magdu Pavelekovú: O psíčkovi a mačičke [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Planéta FIFA [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Šport na jeden nádych [i] 16:30 Tempo [i] 16:45 Test magazín: Slúchadlá [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Kde praj čert na babe oral [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HYGIENA [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Detská škola prežitia [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Kométy a legendy: Anton Tkáč [i] 20:25 Okolo Slovenska - prológ [i] 21:40 Neznáme Benátky: Mesto umenia [i] 22:25 Správy a komentáre [i] 22:55 Večera s Havranom: Nemecká identita [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Aféry 2: Posadnutý svokor 10 [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: "Lóve" [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Ukradnutý hrob [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sterilizácia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Hawaii 5.0 IV. 2,3 [i] 15:00 NAŠI: Tínedžer sapiens [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 HABOVŘESKY [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 15 [i] 00:20 Spravodlivosť v krvi IV. 4 [i] 01:20 Ochrana svedkov 8 [i] 02:20 KRIMI 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: "Lóve" [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Ukradnutý hrob [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 3 [i] 09:45 Ochrana svedkov 7 [i] 10:55 M*A*S*H 31,32 [i] 12:05 Kosti IX. 16 [i] 13:15 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 14:00 Faktor strachu III. 29 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 11,12 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 18 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 13,14 [i] 19:45 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 20:35 Osamelý jazdec [i] 23:35 Letecké katastrofy XI.: Mníchovské nešťastie 5 [i] 00:35 Plne naložení 5 [i] 01:05 Mafstory III.: Mikuláš, Gregor 35,36 [i] 02:45 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 03:35 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 Ničitelia mýtov V. 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:15 Havaj 5-0 III. 23 [i] 08:15 Vražedná čísla IV. 6 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 10:15 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 11:15 Království I. 4 [i] 12:10 Vražedná čísla IV. 7 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 15:10 Království I. 5 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 9 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 02:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Jak se vyhnout kulce 166 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Hasicí přístroje/výletní lodě 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 9 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Willys Jeep – USA 10 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace Barracudy 6 [i] 13:30 Pouliční psanci (Series 1): Půlnoční jezdci 1 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Mladá a stará krev 2 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Králové ulic 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Willys Jeep – USA 10 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 7 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Sny o zlatě 9 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Ponoř se do toho 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 00:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): V dobrém i zlém 3 [i] 00:55 Nazí a vystrašení XL (Series 1): 40 dní Had v trávě 3 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 4) 1 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Sny o zlatě 9 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Ponoř se do toho 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Kalendárium [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Nevěra [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Hercule Poirot XI [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Na stopě [i] 23:00 Kriminálka Paříž [i] 23:50 AZ-kvíz [i] 00:15 Bolkoviny [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Mariána Pospěchy [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Svahilští [i] 09:50 Život na Zemi: Lovci a kořist [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Chcete je? [i] 11:40 Islandská peříčka [i] 12:10 Auto Moto Revue [i] 12:35 Sedm pečetí Karla IV.: Moudrý král 3/7 [i] 13:10 Tajemství 2. sv. války: Poslední tajné zbraně Japonců [i] 14:00 Ztracená města starověku 3/3 [i] 14:55 Lidice - paprsek do tmy [i] 15:50 Dlouhý pochod do vesmíru [i] 16:35 Attenborough: 60 let v divočině 1/3 [i] 17:30 Modrá planeta: Širý oceán [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krajinou domova: Orchidejové hory 6/8 [i] 19:25 Paměť stromů: Věkovité stromy nad hladinou (Třeboňsko) [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Ke světlu 4/8 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Selhání pilota [i] 21:50 Dům z karet II 8/13 [i] 22:35 Grandhotel [i] 00:10 Sestřička Jackie V 1/10 [i] 00:40 Francie trnem v oku [i] 01:35 Doktorský dům [i] 01:50 Děti bez dětství [i] 02:15 Kde se lidé setkávají [i] 02:30 Na hranici tradic [i] 03:00 Příběhy železné opony [i] 03:15 Do Grónska na zapřenou [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3051 [i] 10:00 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 19 [i] 13:40 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 14:40 Dr. House V: Bez bolesti 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: To já jsem ji zabil 538 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3052 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdy tě nepustím 663 [i] 21:30 Víkend: Hra osudu [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojchyba [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Přehlídka marnivosti 7 [i] 00:25 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 01:15 Dr. House V: Radujme se, veselme se 11 [i] 02:00 Co na to Češi [i] 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nezabouchnout zadní vrátka 537 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: To já jsem ji zabil 538 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Bojový robot 13 [i] 06:45 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:15 M*A*S*H 113 [i] 08:00 M*A*S*H 114 [i] 08:55 M*A*S*H 115 [i] 09:25 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Noční vysílání 7 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Černá smrt 30 [i] 13:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 14:35 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVIII: Sklizeň duší 6 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Kolín: Noční vysílání 7 [i] 01:40 Policie Hamburk VI: Černá smrt 30 [i] 02:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 03:15 Na život a na smrt [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 53-54/164 [i] 06:30 Sila 122 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 106/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 119-120 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 93-94/172 [i] 16:50 Indická nevesta 166-167 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk [i] 20:30 Dr. House I. 7/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 121-122 [i] 23:35 Hriešnici II. 2/12 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:55 Mike a Molly IV. [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Panenská královna 2 [i] 08:15 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dopis Pro Krále0 [i] 13:55 Desatero přikázání 1 [i] 15:30 Desatero přikázání 2 [i] 17:05 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 18:50 Spiknutí: Echelon0 [i] 20:30 Dominion0 [i] 22:00 Dračí doupě0