TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Susedské prípady [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 14:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:15 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:55 Kredenc [i] 23:25 Rodinné prípady [i] 00:25 Šiesty zmysel I. 17/22 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 02:20 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i] 03:05 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 03:50 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Hippokratova prísaha [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta: New Lanark - právo na lepší život, V. Británia [i] 08:45 Poklady sveta: Blaenavon - tvrdý ako železo, čierny ako uhoľ, V. Británia [i] 09:05 Správna Agáta VII. 4/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Sľuby treba plniť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 14:45 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: Lalibela - Jeruzalem v afrických horách, Etiópia [i] 16:40 Poklady sveta: Fasil Ghebbi - skamenený poľný tábor, Etiópia [i] 17:00 Správna Agáta VII. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Z posledných síl [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Kapitán Cain: Pod nátlakom 8/8 [i] 23:20 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 2/2 [i] 00:05 Z posledných síl [i] 01:30 Kapitán Cain: Pod nátlakom 8/8 [i] 02:25 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Náš Timmy [i] 07:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Remeselnícke rozprávky [i] 07:40 Detská škola prežitia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SÚŤAŽ KRÁSY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Separé [i] 08:45 Mestá a tváre: Kysuce, Medziobdobie [i] 09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Sokoliari [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Polícia [i] 10:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 10:10 Profesionál [i] 10:25 Ex libris [i] 11:25 Ozvena [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Cyklopotulky [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Generácia [i] 13:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:15 PARK [i] 15:00 Kam v lete: Televíkend [i] 15:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:00 Neznáme zázraky Japonska: Príbeh kopcov v Biei [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Stopy dávnej minulosti: Trápny koniec majstra Mikuláša [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Ja som baník... [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SÚŤAŽ KRÁSY [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Detská škola prežitia [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Planéta FIFA [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Žeriavy tiahnu [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry 2: Černoško 9 [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Krstný syn [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Skupáň [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Blázon [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Hawaii 5.0 IV. 1/22 [i] 13:50 Hľadá sa Nemo [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Mafstory XI.: Drobec, Milanko guvernérom 1,2 [i] 23:05 Najlepšie Haló [i] 23:40 Spravodlivosť v krvi IV. 3 [i] 00:40 Ochrana svedkov 7 [i] 01:35 KRIMI 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Skupáň [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 06:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 16 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 Mačka a pes [i] 11:15 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok, Garáž 8,9 [i] 13:10 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 14:00 Faktor strachu III. 27,28 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17,18 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 11,12 [i] 19:45 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 20:35 Stormagedon [i] 22:30 Miss Marec [i] 00:15 Mafstory III.: Stretávka, Dátum smrti 33,34 [i] 02:15 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 03:05 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 03:35 Späť v hre 5,6 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Havaj 5-0 III. 22 [i] 08:05 Vražedná čísla IV. 4 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 10:05 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 11:05 Království I. 3 [i] 12:05 Vražedná čísla IV. 5 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 22 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 15:05 Království I. 4 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 21:00 Jak prosté IV. 14 [i] 22:00 Ničemové I. 9 [i] 23:05 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 01:55 Jak prosté IV. 14 [i] 02:40 Ničemové I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - říční kaňon 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Auto pro špióny 2 165 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Irské černé pivo/hedvábí/konzervovaná polévka 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Rozbal to nebo to zabal 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Nemožná Argentina 9 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Prvotní strach 10 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Láska v džungli 11 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 6 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 21:00 Nazí a vystrašení (Series 2): To se snadno řekne 8 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Tlak 8 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Jedno malé spláchnutí pro člověka 6 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 02:40 Nazí a vystrašení (Series 2): To se snadno řekne 8 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Činčin [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová III [i] 14:45 Viktorka [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Panoptikum Města pražského [i] 21:05 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Sráči [i] 23:15 Na stopě [i] 23:45 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Lehkou chůzí [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 09:55 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 10:35 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 11:15 Bonbónky světa [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Televizní klub neslyšících [i] 12:30 Československý filmový týdeník 1966 1098/2379 [i] 12:40 Věda na vlastní kůži 41/50 [i] 13:35 Stroje - to je moje! [i] 13:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Nulová gravitace [i] 15:10 Židé 1/5 [i] 16:05 Tajemství 2. sv. války: Poslední tajné zbraně Japonců [i] 16:55 Na plovárně s Pavlem Zunou [i] 17:25 Divoká Arábie: Země plná změn [i] 18:15 Na cestě po Ženevském jezeře [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 1/4 [i] 20:55 Megastadiony [i] 21:50 Cestující v dešti [i] 23:45 Apač [i] 01:10 Queer: Zasněnec [i] 01:40 České stopy na břehu bájného jezera Titicaca [i] 02:30 Stroje - to je moje! [i] 02:40 Škoda facky, která padne vedle [i] 03:05 Pěšky a na křídlech [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:50 Příběhy železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3050 [i] 10:00 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 18 [i] 13:35 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 14:40 Dr. House V: Ať jedí koláče 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nezabouchnout zadní vrátka 537 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3051 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktor od jezera hrochů [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIII: Vražda v přímém přenosu 11 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Spřátelit se s Emily 6 [i] 00:35 Dr. House V: Poslední možnost 9 [i] 01:30 Střepiny [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Atlas se vrací 12 [i] 06:45 Ninjago: Souboj [i] 07:15 M*A*S*H 111 [i] 08:00 M*A*S*H 112 [i] 08:55 M*A*S*H 113 [i] 09:25 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i] 13:25 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 14:35 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Zpátky do vězení 30 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 121 [i] 07:20 Tisíc a jedna noc 105/183 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Frasier [i] 10:50 Diana [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 91-92/172 [i] 16:40 Indická nevesta 164-165 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly IV. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House I. 6/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 119-120 [i] 23:30 Hriešnici II. 1/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Mike a Molly IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Panenská královna 1 [i] 08:15 Big Screen 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 14:55 Dopis Pro Krále0 [i] 16:45 Spiknutí: Echelon0 [i] 18:30 Šestý den0 [i] 20:30 Oběť0 [i] 22:30 Into the Badlands 6 [i] 23:10 Zkáza Ecobanu0 [i] 00:35 Dokonalý únik0 [i] 02:10 Valdemarův odkaz0 [i] 03:55 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Fotbal [i] 09:00 Šerm [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Olympijské hry [i] 22:00 Cyklistika [i]