TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo [i] 07:25 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:10 Z nuly superhrdinom [i] 10:10 Modrá lagúna: Nový začiatok [i] 12:15 Dobre vedieť! [i] 14:40 CHART SHOW [i] 16:40 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Vražedná hra [i] 22:35 Likvidátor [i] 00:50 Vražedná hra [i] 02:40 Likvidátor [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 On air [i] 05:40 Atlantída II.: Pohľad Gorgony 9/13 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Škriatok 7/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 10:00 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 15:05 Prednosta stanice [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Slovenka roka 2016 [i] 22:05 Piano [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:45 Prednosta stanice [i] 04:15 Slovensko v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:05 Test magazín: Test magazín: Slúchadlá [i] 10:15 Herecké legendy: Andrej Mojžiš [i] 10:30 Chlapec s husľami [i] 12:00 Família [i] 12:25 Soňa Valentová jubiluje: Spievanka [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Tenis - Roland Garros 2016 [i] 17:30 Dostihy - TURF GALA 2016 [i] 18:45 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PREMÁVKA [i] 19:00 Náš Timmy [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Detská škola prežitia [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:10 Tichý Don [i] 22:00 Spoznáš muža svojich snov [i] 23:35 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:25 Kniha džunglí [i] 08:05 Popoluška [i] 09:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:50 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:30 HABOVŘESKY [i] 12:55 Ja, robot [i] 15:20 Stážisti [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Osamelý jazdec [i] 00:00 V tvári démona [i] 02:05 Ten najlepší [i] 04:15 KRIMI 04:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 06:35 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 3/3 [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:25 Simpsonovci XX. 9,10 [i] 10:35 Hviezdna brána: Atlantída II. 16 [i] 11:55 Rodinka úžasných 17,18 [i] 13:45 Milujem problémy [i] 16:20 Megapresuny 13/13 [i] 16:45 Megapresuny II. 1,2/26 [i] 17:45 Mačka a pes [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 20:35 Starí frajeri [i] 22:20 Chalan na hranie [i] 00:30 Mafstory: Molnárovci v TV, Výkupné 31,32 [i] 02:20 Megapresuny 13/13 [i] 02:40 Megapresuny II. 1,2/26 [i] 03:25 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 04:15 Chalan na hranie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pravěk: Nový svět I. 6 [i] 08:00 Pravěk: Nový svět I. 7 [i] 09:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 09:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 10:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 12:50 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 13:50 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 14:50 Bez hranic I. 1 [i] 15:55 Bez hranic I. 2 [i] 17:00 Medium Iv. 13 [i] 18:00 Medium Iv. 14 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 21:00 Spolubydlící 1 [i] 22:45 Medium V. 8 [i] 23:45 Jak prosté IV. 13 [i] 00:45 Spolubydlící 1 [i] 02:25 Medium V. 8 [i] 03:10 Jak prosté IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Superrychlé El Camino 14 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 1) 6 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Leeds 8 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Nezvaní škůdci 11 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Přichází změna 12 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Podivné zboží 3 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Ozbrojen po zuby 4 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Je cena správná? 19 [i] 15:20 Naftové bratrstvo (Series 1): Zachraňte Willyho 3 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 2): Skrýš 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Bentley Mulsanne 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (Series 3): Chevrolet Camaro 2 [i] 18:05 Divoká jízda (Series 1): Jihoafričtí spinneři 1 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Mexiko - říční kaňon 1 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 21:00 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 22:00 Život poté: Černobyl [i] 23:00 Vražedná pole (Series 1): Tělo v bažině 1 [i] 00:00 Neobjasněné případy (Series 2): Paranormální americká dálnice 1 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Udělej to nebo zemři 15 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 3 [i] 02:40 Z chlapce mužem (Series 1) 2 [i] 03:30 Život poté: Černobyl [i] 04:20 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Tajemství Ocelového města [i] 08:10 Úsměvy Jiřího Langmajera [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 My všichni školou povinní: Svátky klidu a míru 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý pták [i] 14:30 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 15:55 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak: Vražda v zastoupení - 2. část 6/6 [i] 17:05 Když rozvod, tak rozvod [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lidice [i] 22:05 168 hodin [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Poklad byzantského kupce [i] 00:15 Komisař Moulin [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:15 Hobby naší doby [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:10 Sváteční slovo římskokatolického kněze Mariána Pospěchy [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:45 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení v Americe [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1098/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Slunce, voda, vzduch [i] 09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Moudrý král 3/7 [i] 10:05 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Mariána Pospěchy [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Zpráva o stavu civilizace [i] 13:30 Ztracená města starověku 3/3 [i] 14:20 Na cestě po Ženevském jezeře [i] 14:50 Fotbal: Česko - Jižní Korea [i] 17:20 Krajinou domova: Orchidejové hory 6/8 [i] 17:50 Jak jsem zničil 56. Zlín Film [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apač [i] 21:30 Gladiátor [i] 00:00 Francie trnem v oku [i] 00:55 Žižkovská věž [i] 01:45 Salamandr 2/12 [i] 02:35 Vězeňská duchovní služba [i] 02:55 Ateismus po česku [i] 03:20 Folklorika [i] 03:50 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:15 Dance World 2009 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Senzační Spiderman 8 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 15 [i] 07:10 Robot a příšerka 3 [i] 07:35 Tom a Jerry III 9 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 16 [i] 08:25 Krok za krokem V 9, 10 [i] 09:10 Víkend: Země vzdálená [i] 10:10 Gympl s (r)učením omezeným: Prohra 78 [i] 11:35 Dívčí parta [i] 13:25 Jak ukrást Dagmaru [i] 15:05 Za humny je drak [i] 17:05 Bláznovo zlato [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 21:25 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 22:35 Střepiny [i] 23:10 Kobra [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas V: Hadi [i] 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Krok za krokem V 9, 10 [i] 03:00 Co na to Češi [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Prohra 78 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Vesmírná akademie 11 [i] 07:15 Ninjago: Pozvání [i] 07:45 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Tankové eso: Ludwig Bauer 6 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Rodina základ rodiny 29 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:05 Vychytávky Extra 13:25 Big Ben I: Smrt v internátu 2 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Superchlapi [i] 23:20 Bez ní [i] 01:40 Největší tankové bitvy II: Tankové eso: Ludwig Bauer 6 [i] 02:35 Vegas I: Estinto 10 [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 11-12/24 [i] 05:45 Angelika, markíza anjelov [i] 08:00 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Rebelka z predmestia I. 1-3/22 [i] 12:05 Roztomilé mrchy III. 4-5/24 [i] 14:35 Bolesti slávnych IV. 16/16 [i] 15:30 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 17:35 Sissi [i] 20:00 Skutočný príbeh: Diana [i] 22:15 Skutočný príbeh: Princezná Diana - Pravda o jej smrti [i] 00:10 Sissi [i] 02:15 Skutočný príbeh: Princezná Diana - Pravda o jej smrti [i] 03:40 Frasier [i] 04:55 More lásky 51-52/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Touha zvítězit0 [i] 08:45 Big Screen 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Císař Augustus 1 [i] 12:55 Nové světy 1 [i] 13:55 Jakub lhář0 [i] 15:55 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:20 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 18:45 Dračí doupě0 [i] 20:30 Šestý den0 [i] 22:30 96 hodin: Odplata0 [i] 00:00 Pouta války0 [i] 02:10 Oběť0 [i] 04:10 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Rally [i] 05:30 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Cyklistika