Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Gladiátori [i] 08:45 Fušeri zo striedačky [i] 10:25 Teória veľkého tresku II. 1/23 [i] 10:50 Muži v čiernom 2 [i] 12:30 MASTERCHEF [i] 13:50 Svadobné trapasy [i] 15:35 Babovřesky [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pozdravy zo spermobanky [i] 22:40 Na úteku [i] 00:50 Pozdravy zo spermobanky [i] 02:50 Na úteku [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Medvedie vajíčko [i] 06:45 Veselá farma IV [i] 06:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:05 Detská škola prežitia [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída II.: Pohľad Gorgony 9/13 [i] 10:35 PARK [i] 11:20 On air [i] 11:50 Vôňa lásky 2/6 [i] 13:40 El Dorado [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Viedeň [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pútnička 1/2 [i] 21:55 Pútnička 2/2 [i] 23:25 El Dorado [i] 01:25 Pútnička 1/2 [i] 03:00 Pútnička 2/2 [i] 04:30 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Moja diagnóza: Obličky z lásky darované [i] 11:45 VAT [i] 12:10 Kapura [i] 12:55 Farmárska revue [i] 13:20 Halali [i] 13:45 Test magazín: Test magazín: Slúchadlá [i] 14:05 Slovenský raj [i] 14:25 Magazín FIFA [i] 15:00 Tenis - Roland Garros 2016 [i] 17:30 Atletika - Míting PTS [i] 19:00 Večerníček: Remeselnícke rozprávky [i] 19:10 Krtko [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 19:20 Náš Timmy [i] 19:30 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Soni Müllerovej [i] 20:40 "Rozpuštěný a vypuštěný" [i] 22:00 Fargo I 8/10 [i] 22:55 Niko Pirosmani [i] 00:15 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije? [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:30 DISNEY DEŇ: Rozprávková jazda [i] 09:30 DISNEY DEŇ: Cililing a stratený poklad [i] 11:00 DISNEY DEŇ: André a včela [i] 11:05 DISNEY DEŇ: PREMIÉRA: Kniha džunglí [i] 12:40 DISNEY DEŇ: Svetlo galaxie [i] 12:55 DISNEY DEŇ: Popoluška [i] 14:30 DISNEY DEŇ: Zajdalen [i] 14:35 DISNEY DEŇ: Starí frajeri [i] 16:35 DISNEY DEŇ: Pre vtáčiky [i] 16:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Tínedžer sapiens [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 DISNEY DEŇ: Hľadá sa Nemo [i] 22:35 DISNEY DEŇ: Milujem problémy [i] 01:20 Miss Marec [i] 02:55 Kvety vojny [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 05:50 M*A*S*H 26,27 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:00 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:40 Magnum VIII. 14/14 [i] 10:35 M*A*S*H 28,29 [i] 11:05 M*A*S*H [i] 11:45 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 3/3 [i] 13:00 Faktor strachu III. 23,24 [i] 14:55 Ten najlepší [i] 17:45 Áno, šéfe! USA IV. 6,7 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 20:35 Ja, robot [i] 23:00 Kvety vojny [i] 02:00 Magnum VIII. 14/14 [i] 02:40 Ničitelia mýtov V. 24,25 [i] 04:20 Zajtra zomrieš [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 09:10 Medium Iv. 13 [i] 10:10 Medium Iv. 14 [i] 11:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 5 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 6 [i] 13:10 Pravěk: Nový svět I. 6 [i] 14:10 Pravěk: Nový svět I. 7 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 23:00 Ničemové I. 8 [i] 23:55 Bez hranic III. 5 [i] 00:55 Medium Iv. 13 [i] 01:55 Medium Iv. 14 [i] 02:40 Ničemové I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Obří kulomet 5 [i] 08:10 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Tetovací přístroj 21 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvláštní aukce pro ranní ptáčata 22 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Leeds 8 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Hampshire 1 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Vydělávat není snadné 8 [i] 11:40 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 12:05 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 12:35 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 13:00 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 13:30 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 13:55 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hazard 7 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Drew Brees 1 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (Series 2) 1 [i] 18:05 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Nejsou žádní svatí 1 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Dohoda je uzavřena 20 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Svítící opice a překvapení psanci 21 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Demoliční divadlo (Series 1): Aligátoři, opice a psanci 22 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (Series 1): New Orleans: Nejsou žádní svatí 1 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Kubánští dragsteři 5 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Kořist od soudu 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:00 Polopatě [i] 07:50 Dvě Cecilky [i] 08:35 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak vyléčit Ježibabu [i] 13:55 Maruška [i] 14:30 Tajemství Ocelového města [i] 15:55 Lehkou chůzí [i] 16:50 Hercule Poirot XI [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Něžné kuře [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:55 Shirley Valentinová [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Magický Špilberk [i] 03:00 Sama doma [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: O zvířatech a lidech [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Počesku [i] 10:35 Ve víru války 3/3 [i] 11:20 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání [i] 12:05 Paměť stromů: Věkovité stromy nad hladinou (Třeboňsko) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Krysí minohledačky [i] 14:15 Smolař [i] 16:05 Attenborough: 60 let v divočině 1/3 [i] 16:55 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 17:50 Divoká Arábie: Země plná změn [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Hlubiny [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dnes neumírej [i] 22:15 Hra 3/6 [i] 23:10 Hra 4/6 [i] 00:05 Mzda strachu [i] 02:00 Dokolakolem: Dacani v klášteře 3/6 [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:35 Národní anebo globální? [i] 03:00 Start z Velkého Dvora [i] 03:15 Cestička z domova [i] 04:10 Vinařův rok [i] 04:40 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Senzační Spiderman 7 [i] 06:15 Avengers: Sjednocení II 14 [i] 06:40 Robot a příšerka 2 [i] 07:10 Tom a Jerry III 8 [i] 07:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 15 [i] 07:55 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:15 Volejte Novu [i] 11:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 12:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:00 Výměna manželek [i] 14:30 Lepší už to nebude [i] 17:20 Útěk na Horu čarodějnic [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:40 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:50 Misery nechce zemřít [i] 02:45 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:30 Astro Boy II: Pták ohnivák 10 [i] 07:55 Ninjago: Titanový nindža [i] 08:25 Ninjago: Pozvání [i] 08:55 Autosalon [i] 10:15 Ohnivý kuře: Králíček 28 [i] 11:25 Zítra to roztočíme, sousede! [i] 13:30 Doba ledová [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Tři veteráni [i] 22:25 Krvavá čest [i] 00:20 Úsvit mrtvých [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 04:00 Úsvit mrtvých [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 9-10/24 [i] 05:45 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Sultán 74-76/95 [i] 14:25 Bolesti slávnych IV. 15/16 [i] 15:25 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 17:25 Angelika, markíza anjelov [i] 20:00 Leto v Barcelone [i] 22:00 Katie Ffordová: Matkina túžba [i] 00:00 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 01:45 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 03:10 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti planety Duna 1 [i] 13:40 První republika 22 [i] 14:40 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 16:45 Astronaut0 [i] 18:30 Jakub lhář0 [i] 20:30 Na život a na smrt0 [i] 22:30 Pouta války0 [i] 00:45 První republika 22 [i] 01:40 96 hodin: Odplata0 [i] 03:05 Revenge of the Green Dragons0 [i] 04:30 Sex nebo život!0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Rally [i] 05:30 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 06:00 V utajení 4: Kočka a myš 12 [i] 07:00 V utajení 4: Chata v lese 13 [i] 08:00 V utajení 4: Dokonalá past 14 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Přistání 19 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 15:00 Robocroc [i] 17:00 Bermudská příšera [i] 19:00 Superurychlovač [i] 21:00 Baba na zabití [i] 23:00 Šílený rande [i] 01:00 Žraločí tornádo 3 [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:45 Mravenci vědí všechno 8 [i] 06:00 Po stopách obřího krokodýla0 [i] 07:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 08:00 Skrytá království 1 [i] 09:00 Lovci drahokamů 5