TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 14:00 Monk VIII. 15/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Susedské prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Babovřesky [i] 23:15 Bez servítky - FARMA [i] 00:10 Rodinné prípady [i] 01:10 Top Aplikácie [i] 01:30 Parížske zločiny 5-6/8 [i] 03:10 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda v cieľovej rovinke [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VII. 3/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Hippokratova prísaha [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta: New Lanark - právo na lepší život, V. Británia [i] 16:40 Poklady sveta: Blaenavon - tvrdý ako železo, čierny ako uhoľ, V. Británia [i] 16:55 Správna Agáta VII. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni - Ten, čo ťahal nitky: O prepojení mafie a politických špičiek štátu. [i] 22:50 Večerné správy RTVS [i] 23:00 Rivers of Babylon [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:55 Rivers of Babylon [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Národnostné správy [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Medvedie vajíčko [i] 07:35 Detská škola prežitia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O DOPRAVNÝCH ZNAČKÁCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Mokrá Lúka [i] 08:45 Trnava - prvé slobodné kráľovské mesto [i] 09:15 Návraty k hereckým legendám: Soňa Valentová [i] 09:45 Soňa Valentová jubiluje: Mont Oriol [i] 11:15 Orientácie [i] 11:40 Biomimikry: Umenie pohybu [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 13:00 Tenis - Roland Garros 2016 [i] 19:00 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 19:05 Krtko [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O DOPRAVNÝCH ZNAČKÁCH [i] 19:15 Veselá farma IV [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Detská škola prežitia [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Jedenáste prikázanie: Chlieb každodenný [i] 21:50 Diaz: Nezmývaj tú krv [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 BJD 2015: Snarky Puppy (USA) [i] 01:40 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Aféry 2: Pravá viera 8 [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Zanedbaný [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Prečo pije? [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Obrala ma o dom aj ženu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 INKOGNITO [i] 14:10 NAŠI: Tínedžer sapiens [i] 14:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Stážisti [i] 23:20 Nikdy to nevzdávaj [i] 01:45 Strážcovia pokladu [i] 03:25 KRIMI 03:50 NOVINY TV JOJ 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 24,25 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 2 [i] 09:45 Ochrana svedkov 6 [i] 11:00 M*A*S*H 26,27 [i] 12:05 Kosti IX. 15 [i] 13:15 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 14:00 Faktor strachu III. 26 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 7,8 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 17 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 19 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 9,10 [i] 19:45 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 20:35 Strážcovia pokladu [i] 22:30 Nahí v raji 4,5 [i] 00:15 Črepiny [i] 01:30 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 02:25 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 02:55 Nahí v raji 4,5 [i] 04:20 Prvé oddelenie [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:15 Havaj 5-0 III. 21 [i] 08:10 Vražedná čísla IV. 2 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 10:10 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 11:10 Království I. 3 [i] 12:10 Vražedná čísla IV. 3 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 15:00 Království I. 3 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 4 [i] 17:00 Vražedná čísla IV. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 18 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 1 [i] 01:05 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Parádní torpéda 164 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 7 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Přesun monstra 3 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 12:35 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 13:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 14:25 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Ed Helms 8 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 5 [i] 20:00 Lovci jedů (Series 1): Tekuté zlato 1 [i] 21:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Rozbal to nebo to zabal 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 00:00 Největší železniční neštěstí ve Španělsku [i] 00:55 Opravdu to přežili (Series 1): Nouzové přistávací těleso 1 [i] 01:20 Opravdu to přežili (Series 1): Těhotná parašutistka 2 [i] 01:50 Lovci jedů (Series 1): Tekuté zlato 1 [i] 02:40 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Rozbal to nebo to zabal 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 5 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:50 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Zpátky se Sobotou [i] 23:35 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:25 Parta Maraton [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 6/10 [i] 09:30 Alexej, lososi a medvědi [i] 10:25 Cestománie: Japonsko - v říši kontrastů [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Do země lovců lebek [i] 11:50 Život na Zemi: Hmyz [i] 12:40 Chcete mě? [i] 13:10 Krajinou domova: Orchidejové hory 6/8 [i] 13:35 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 14:30 San Pietro [i] 15:10 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 16:05 Věda na vlastní kůži 41/50 [i] 17:00 Skrytá tvář evoluce: Dědictví po rybách [i] 17:55 Největší přírodní katastrofy: Zemětřesení v Americe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Detektiv Down [i] 21:30 Mzda strachu [i] 23:30 S gurmánem na cestách II.: Dominikánská republika [i] 00:15 Salamandr 2/12 [i] 01:05 Vikingové 3/3 [i] 01:55 Náš venkov: Co by se kovbojkám stávat nemělo? [i] 02:20 Zlo, utrpení, katastrofy [i] 02:40 Hrotem obyčejné tužky [i] 02:55 Mezi dveřmi je A.G. [i] 03:25 Stroje - to je moje! [i] 03:30 Diskodrom 2007 [i] 04:15 Divnopis [i] 04:20 Poutníci [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3049 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nápoj lásky 662 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 17 [i] 13:40 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 14:40 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo až na věky 536 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3050 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šest dní, sedm nocí [i] 22:20 O život [i] 00:05 Chcete být milionářem? [i] 01:35 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 02:25 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo až na věky 536 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Měňavka 9 [i] 06:45 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:15 M*A*S*H 109 [i] 08:00 M*A*S*H 110 [i] 08:55 M*A*S*H 111 [i] 09:25 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 13:25 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 14:35 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Lepší než Krupice 63 [i] 21:35 Lara Croft: Tomb Raider [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 02:25 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 03:10 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 49-50/164 [i] 06:35 Sila 120 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 104/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 117-118 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 89-90/172 [i] 16:45 Indická nevesta 162-163 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 16/16 [i] 20:30 Dr. House I. 5/22 [i] 21:30 Svadobné trapasy [i] 23:05 Smotánka [i] 23:40 Posadnutí láskou [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:25 Mike a Molly IV. [i] 02:45 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Svatební mrákoty0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 13:35 Prachy0 [i] 15:10 Lháři0 [i] 16:45 Krvavá volba0 [i] 18:50 Měsíc 440 [i] 20:30 Astronaut0 [i] 22:15 Grázlové z vidlákova0 [i] 23:55 Na život a na smrt0 [i] 01:55 Dům na konci ulice0 [i] 03:30 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Rally [i] 05:30 Fotbal [i] 06:00 Tenis [i] 08:30 Rally [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Fotbal [i] 02:30 Rally [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 4: Oklamat svět 16 [i] 06:20 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 07:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i] 08:20 Doylův okrsek 4: Odveta 9 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 5: Pod pohrůžkou zbraně 9 [i] 10:20 Bermudská příšera [i] 12:20 Doylův okrsek 4: Odveta 9 [i] 13:20 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 14:20 V utajení 4: Oklamat svět 16 [i] 15:20 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 16:20 Superurychlovač [i] 18:20 Doylův okrsek 4: Útočiště 10 [i] 19:20 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 21:20 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 22:20 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 23:20 Žraločí tornádo 3 [i] 01:20 Žraločí tornádo 2 [i] 03:20 Spravedlnost v krvi 5: Hříchy otce 10 [i] 04:15 V utajení 4: Oklamat svět 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 7 [i] 05:30 Top 10 - Architekti 8 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 3