TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 12:05 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 14:05 Monk VIII. 14/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Bez servítky - FARMA [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 00:50 NCIS: Los Angeles VI. 24/24 [i] 01:50 Šiesty zmysel I. 16/22 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 03:10 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Lekcia vraždy [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VII. 2/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda v cieľovej rovinke [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 17:00 Správna Agáta VII. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Na hrane [i] 22:10 Americká krása [i] 00:10 Nerozvážni: A tak sa to začína... 11/13 [i] 00:50 Inšpektor Lynley II.: V prítomnosti nepriateľa 1/2 [i] 01:40 Na hrane [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:30 Medvedie vajíčko [i] 07:35 Detská škola prežitia [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A PIECE OF CAKE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:50 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Dobrý deň,stará mama [i] 11:35 Mikro-príšery 2/4 [i] 12:35 Ochudobnený urán - účinný zabijak [i] 13:25 Hory, batoh, kamera [i] 14:00 Tenis - Roland Garros 2016 [i] 19:00 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 19:10 Krtko [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - A PIECE OF CAKE [i] 19:20 Veselá farma IV [i] 19:25 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Detská škola prežitia [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Obličky z lásky darované [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Biomimikry: Umenie pohybu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 23:00 Profesionál [i] 23:10 Veľké civilizačné ochorenia: Choroby srdca - úspešný príbeh medicíny [i] 23:55 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Aféry 2: Zrkadlo 7 [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i] 09:25 SÚDNA SIEŇ: Čie je to dedičstvo? [i] 10:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nie som jej matka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 13:55 Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Tínedžer sapiens [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 23:35 Spravodlivosť v krvi IV. 2 [i] 00:35 Ochrana svedkov 6 [i] 01:35 KRIMI 02:05 NOVINY TV JOJ 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 22,23 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:30 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Spravodlivosť v krvi IV. 1/22 [i] 09:45 Ochrana svedkov 5 [i] 11:00 M*A*S*H 24,25 [i] 12:05 Kosti IX. 14 [i] 13:15 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 14:00 Faktor strachu III. 25 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 5,6 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 16 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 7,8 [i] 19:45 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 20:35 Nikdy to nevzdávaj [i] 22:50 Hawaii 5.0 VI. 20 [i] 23:50 Medzi životom a smrťou 7 [i] 00:50 Mafstory: Prco ide do školy, Márgit zomiera 29,30 [i] 02:30 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 03:20 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 03:50 Medzi životom a smrťou 7 [i] 04:35 Ničitelia mýtov V. 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:20 Havaj 5-0 III. 20 [i] 08:20 Pravěk: Nový svět I. 13 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 11:15 Království I. 2 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 13 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 20 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 15:15 Království I. 2 [i] 16:15 Vražedná čísla IV. 2 [i] 17:15 Vražedná čísla IV. 3 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 20:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 709 - DEFECTORS [i] 21:55 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 23:55 Jak prosté IV. 13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 9 [i] 01:50 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 02:35 Jak prosté IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (Series 8): Pohánějte si svou plachtu 163 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Arašídové máslo/bod zlomu 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá loď 2 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Sny o zlatě 9 [i] 13:30 Zlatá horečka (Speciál 6. řady) (Series 6): Sezóna za pět milionů dolarů 1 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Krev, pot a zlato 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 4 [i] 20:00 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 1 [i] 21:00 Lovci odpadu (Series 7) 1 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Závod na malých kolech 28 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 01:50 Úlovky ze zapadákova (Series 2) 1 [i] 02:40 Lovci odpadu (Series 7) 1 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Marie [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Gejzír [i] 22:40 Taggart [i] 23:35 Motiv II [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:10 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Nezvladatelný buřič - Jeroným [i] 10:20 Stroje - to je moje! [i] 10:30 Nulová gravitace [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Vesnicopis [i] 13:05 Příběhy domů: 400 let na gruntě [i] 13:25 Modrá planeta: Hlubiny [i] 14:15 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 15:10 Vikingové 3/3 [i] 16:05 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 16:40 Ztracená města starověku 2/3 [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: Lambarene [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Do země lovců lebek [i] 21:00 Cestománie: Japonsko - v říši kontrastů [i] 21:30 Krajinou domova: Orchidejové hory 6/8 [i] 22:00 Sedm pečetí Karla IV.: Moudrý král 3/7 [i] 22:30 Venkovský učitel [i] 00:35 Sestřička Jackie IV: Zvládni svůj skandál 10/10 [i] 01:00 Folklorika [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Chcete mě? [i] 02:20 Putování za muzikou [i] 02:50 Vietnamská komunita [i] 03:10 Věřím a tvořím [i] 03:25 Odpad společnosti? [i] 03:50 Folklorika [i] 04:15 Diskodrom 2006 [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3048 [i] 09:40 Chcete být milionářem? [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 16 [i] 13:40 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 14:40 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Kazisvět 535 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3049 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nápoj lásky 662 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Elita armády [i] 00:20 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 01:10 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 02:00 Prásk [i] 02:25 Áčko: Chlapi v přechodu [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kazisvět 535 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Pohádkobot 8 [i] 06:45 Ninjago: Pustina [i] 07:15 M*A*S*H 107 [i] 08:00 M*A*S*H 108 [i] 08:55 M*A*S*H 109 [i] 09:25 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 13:25 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 14:35 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 02:55 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 03:40 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 47-48/164 [i] 06:35 Sila 119 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 103/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 115-116 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 87-88/172 [i] 16:50 Indická nevesta 160-161 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 15/16 [i] 20:30 Dr. House I. 4/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 117-118 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 10/10 [i] 00:00 Mike a Molly IV. [i] 00:55 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 02:05 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:15 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ztracen v Arménii0 [i] 13:50 Zorro0