TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 14:00 Monk VIII. 12/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Svokra [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Bez servítky - FARMA [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 00:45 NCIS: Los Angeles VI. 22/24 [i] 01:35 Šiesty zmysel I. 14/22 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 03:00 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Populačná explózia [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Jazdi Hlavou: SMS [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražedná sledovanosť [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley II.: Hra o život 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 16:55 Správna Agáta VII. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nezvestná 8/8 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Stiahnuté dievča 19/24 [i] 23:45 Inšpektor Lynley II.: Hra o život 1/2 [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Občan za dverami [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Medvedie vajíčko [i] 07:35 Čím cestovať: Evan z Kanady [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - DOPRAVNÉ ZNAČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Kvarteto [i] 09:50 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Tereza [i] 11:30 Odobierka nevesty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Cesta [i] 13:15 Som závislý? Dym [i] 13:45 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 VAT: VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA [i] 15:00 II. svetová vojna: Šesťdesiat rokov po.... [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 16:25 Separé [i] 16:40 Test magazín: Test magazín: Kombinované chladničky [i] 17:00 Príbehy písané životom: Keď láska víťazí [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - DOPRAVNÉ ZNAČKY [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Zinane z Mauretánie [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 FERRATY [i] 21:00 Neznáme Benátky: Ochrana a objavovanie [i] 21:45 Gen.sk: Juraj Jakubisko [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: NOVÁ DRÁMA [i] 00:20 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry 2: Jedna žena nestačí 5 [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Hypotéka na krku [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Mňa sa báť nemusí [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigáň nedostane mobil [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 SÚDNA SIEŇ: Vreckové [i] 14:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 HABOVŘESKY [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 00:20 TAXI 12/12 [i] 01:20 Ochrana svedkov 4 [i] 02:20 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Mňa sa báť nemusí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 11 [i] 09:50 Ochrana svedkov 3 [i] 11:00 M*A*S*H 20,21 [i] 12:05 Kosti IX. 12 [i] 13:15 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 14:00 Faktor strachu III. 23 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 1,2/21 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 3,4 [i] 19:45 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 20:35 Rivali [i] 23:15 Letecké katastrofy XI.: Zlom nad Texasom 4 [i] 00:15 Plne naložení 4 [i] 00:45 Mafstory: Nový dom, Tehotná Pipina 25,26 [i] 02:10 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 03:00 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 03:30 Letecké katastrofy XI.: Zlom nad Texasom 4 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ničitelia mýtov V. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 42 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 18 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 11 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 22 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 11 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 18 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 15:15 Vlčí mládě III. 23 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 24 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 22:00 Umění války 3: Odplata 1 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 01:45 Umění války 3: Odplata 1 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (Series 1) 1 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 7): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 1 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 13:30 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Ikony 80. let 1 [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Americké ikony 2 [i] 15:20 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů (Series 5): Malá auta 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 7): Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 2 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Mrtvá zóna 7 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Tlak 8 [i] 22:00 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Rozbal to nebo to zabal 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): To je trapas 9 [i] 00:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 00:55 Nazí a vystrašení XL (Series 1): 40 dní Uvězněni 2 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Mrtvá zóna 7 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Tlak 8 [i] 03:30 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (Series 1): Rozbal to nebo to zabal 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): To je trapas 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak IV [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Výhra [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Hercule Poirot XI [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:40 Na stopě [i] 23:05 Kriminálka Paříž [i] 23:55 Rozsudek [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Hobby naší doby [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:10 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na cestě po severní Kolumbii [i] 09:30 Život na Zemi: Hmyz [i] 10:20 Deset století architektury: Pozdní gotika jagellonské doby - Matěj Rejsek [i] 10:35 Nedej se [i] 11:30 Chcete je? [i] 11:35 Auto Moto Revue [i] 12:00 Sedm pečetí Karla IV.: Architekt zemí Koruny české 2/7 [i] 12:35 Na plovárně s Ivanem Klánským [i] 13:00 Tajemství 2. sv. války: Bombardování Německa [i] 13:55 Ztracená města starověku 2/3 [i] 14:50 Válka na stříbrném plátně: Porážka [i] 15:45 Nulová gravitace [i] 16:40 Za obřími rybami s Jakubem Vágnerem: Kostlín obrovský [i] 17:30 Modrá planeta: Hlubiny [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti 5/8 [i] 19:25 Paměť stromů: Stromy a boje [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Slovo a meč 3/8 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání [i] 21:45 Dům z karet II 7/13 [i] 22:35 Cesta do lesa [i] 00:20 Sestřička Jackie IV: Zvládni svůj skandál 10/10 [i] 00:50 Mumifikace taxikáře Alana - Poslední egyptské tajemství [i] 01:35 Domácí hospic [i] 02:00 Co jsme my, budete i vy! [i] 02:25 (Nes)hody [i] 02:50 Divnopis [i] 02:55 Folklorika [i] 03:15 Noční safari [i] 03:45 Vzkaz Valéra Kováče [i] 04:00 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3046 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 14 [i] 13:40 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 14:30 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední láska 533 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3047 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevěsta z Ugandy 661 [i] 21:25 Víkend: Země vzdálená [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Riskantní let 10 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Noční hlídka 5 [i] 00:15 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 01:10 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední láska 533 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Gideon 6 [i] 06:45 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:15 M*A*S*H 103 [i] 08:00 M*A*S*H 104 [i] 08:55 M*A*S*H 105 [i] 09:25 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 10:25 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 2/2 [i] 13:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 14:35 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVIII: Svatí a hříšníci 5 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 01:40 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 2/2 [i] 02:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 03:10 Pistolnice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 43-44/164 [i] 06:30 Sila 117 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 101/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 111-112 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 83-84/172 [i] 16:50 Indická nevesta 156-157 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly IV. [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 13/16 [i] 20:30 Dr. House I. 2/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 113-114 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 8/10 [i] 00:00 Priatelia [i] 00:30 Krok za krokom [i] 01:25 Mike a Molly IV. [i] 01:45 Frasier