Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 13:05 Monk VIII. 10-11/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 Bez servítky - FARMA [i] 23:20 Rodinné prípady [i] 00:15 NCIS: Los Angeles VI. 21/24 [i] 01:10 Šiesty zmysel I. 13/22 [i] 02:00 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 02:45 Rodinné prípady [i] 03:25 Kredenc [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VI. 13/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Populačná explózia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pokánie [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Kapitán Cain: Nikto nie je bez viny 7/8 [i] 23:45 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 2/2 [i] 00:30 Pokánie [i] 02:25 Kapitán Cain: Nikto nie je bez viny 7/8 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Medvedie vajíčko [i] 07:35 Čím cestovať: Djordie zo Srbska - Čiernej Hory [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIRALLY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:50 Polícia [i] 10:05 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 10:10 Profesionál [i] 10:25 Odboj 6/6 [i] 11:20 Šarišské večierky [i] 11:45 ArtSpektrum [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky [i] 12:25 Míliari [i] 13:20 Generácia [i] 13:45 Bež za svojím snom [i] 14:15 PARK [i] 15:00 II. svetová vojna: Noc na Švédskom vale [i] 15:35 Národnostný magazín: Jubilejný koncert Márie Macoškovej [i] 16:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Príbehy písané životom: Pozerať srdcom [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIRALLY [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Evan z Kanady [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Duch štyridsiatehopiateho [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Rím [i] 00:35 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry 2: Falošná hra 4 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Masérka [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Bytová zlatokopka [i] 10:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:30 TAXI 11 [i] 00:35 Ochrana svedkov 3 [i] 01:35 NOVINY TV JOJ 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ: Bytová zlatokopka [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Masérka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 15 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:10 Nájomný zabijak [i] 11:05 Kutyil s.r.o. III.: Alinko, Hodina pravdy 6, 7 [i] 13:05 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 13:55 Faktor strachu III. 21,22 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 15,16 [i] 18:45 Simpsonovci XX. 1,2/21 [i] 19:45 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 20:35 Byzantium: Upírí príbeh [i] 22:55 Timecop [i] 01:00 Mafstory: Hokej, Orgány 23,24 [i] 02:30 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 03:20 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 03:50 Späť v hre 3,4 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:50 Faktor strachu III. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 41 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 17 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 10 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 11:15 Vlčí mládě III. 20 [i] 12:10 Pravěk: Nový svět I. 10 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 17 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 15:10 Vlčí mládě III. 21 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 22 [i] 17:00 Pravěk: Nový svět I. 11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 21:00 Jak prosté IV. 13 [i] 22:00 Ničemové 8 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 01:50 Jak prosté IV. 13 [i] 02:35 Ničemové 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 3): Uvíznutí v ledu 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Navigační systém GPS/hliník 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 7): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 13 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 3): Uvíznutí v ledu 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Bolestivý les 6 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Srdce temnoty 7 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Krev ve vodě 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 7): Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 19:00 Jak fungují stroje (Series 1) 1 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Vražedné stavby 8 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hazard 7 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Problémy s mobilitou 5 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 2 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Vražedné stavby 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Divadélko pod věží [i] 11:20 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:50 Dioptrie [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Klubové barvy 14/14 [i] 21:00 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Tatíček profesor [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Věda a náhoda: Záhadný mozek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 09:55 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 10:50 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 11:40 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 12:20 Babylon [i] 12:50 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1097/2379 [i] 13:30 Věda na vlastní kůži 40/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Letecké katastrofy: Ztraceni v mlze [i] 15:35 Vikingové 3/3 [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Bombardování Německa [i] 17:25 Divoká Arábie: Perla arabského poloostrova [i] 18:15 Na cestě po severní Kolumbii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 3/3 [i] 20:50 Nejnebezpečnější letiště světa 2/2 [i] 21:35 L. A. - Přísně tajné [i] 23:45 Zulu [i] 02:00 Queer: Roman a Romana [i] 02:30 Návraty domů [i] 02:50 Strach z neúspěchu [i] 03:15 Vesnická učitelka [i] 03:40 Folklorika [i] 04:10 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:35 Oldřich Mikulášek, bard moravský [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3045 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 13 [i] 13:40 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (1. část) 15 [i] 14:30 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Skleněná past 532 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3046 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurva se neříká [i] 22:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Neobvyklí podezřelí 9 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Přijatelná ztráta 4 [i] 00:10 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (1. část) 15 [i] 01:00 Dr. House IV: Houseova hlava a Wilsonovo srdce (2. část) 16 [i] 01:50 Střepiny [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Skleněná past 532 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy II: Krtek 5 [i] 06:50 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:20 M*A*S*H 101 [i] 08:10 M*A*S*H 102 [i] 09:00 M*A*S*H 103 [i] 09:35 Místo činu: Kolín: Hra o miny 1 [i] 11:40 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 12:40 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i] 14:35 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Králíček 28 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Kolín: Hra o miny 1 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 03:20 Komisař Rex I: Konečná stanice Vídeň 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Sila 116 [i] 07:20 Tisíc a jedna noc 100/183 [i] 08:50 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:50 Frasier [i] 10:55 Grace: Kňažná z Monaka [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Víťazstvo lásky 81-82/172 [i] 16:40 Indická nevesta 154-155 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly III. [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk VIII. 12/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Dr. House I. 1/22 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 111-112 [i] 23:30 Sestrička Jackie V. 7/10 [i] 00:00 Priatelia [i] 00:30 Krok za krokom [i] 01:25 Mike a Molly III. [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Láska přichází zvolna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 5 dnů do půlnoci 5 [i] 12:55 Hříbě0 [i] 14:20 Poslední templář 1 [i] 15:50 Poslední templář 2 [i] 17:25 Bláznivá škola0 [i] 18:55 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:30 Mistři magie0 [i] 22:20 Into the Badlands 5 [i] 23:10 District 90 [i] 01:00 Mafiánovi0 [i] 02:40 Ať vejde ten pravý0 [i] 04:35 Mořská bestie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 05:30 Tenis [i] 08:30 Šerm [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Fotbal [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Shawn a pravá dívka 12 [i] 06:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 07:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 08:20 Doylův okrsek 4: Hrdinka 5 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 10:20 Ach, ty Vánoce [i] 12:20 Doylův okrsek 4: Hrdinka 5 [i] 13:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 14:20 V utajení 4: Kočka a myš 12 [i] 15:20 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 18:20 Doylův okrsek 4: Obecné blaho 6 [i] 19:20 Knihovníci 2: A utopená kniha 1 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Druhý bratr pana Monka 10 [i] 21:20 Inteligence 1: Pacient nula 6 [i] 22:20 Dobrá manželka 7 21 [i] 23:20 Boj o dědictví [i] 01:20 Křišťálová lebka [i] 03:20 Spravedlnost v krvi 5: Prozrazení 5 [i] 04:15 V utajení 4: Život po životě 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 6 [i] 05:30 Velké fotbalové úspěchy 6 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 16 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 [i] 08:00 Jeden den z životě 1