TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 08:05 Fantastický maznáčik [i] 09:55 Honba za slobodou [i] 12:10 Dobre vedieť! [i] 14:30 CHART SHOW [i] 16:35 Kredenc [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Dospeláci 2 [i] 22:35 Pritiahni si šťastie [i] 00:40 Šerifovia [i] 03:15 Pritiahni si šťastie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Medvedie vajíčko [i] 06:30 Veselá farma IV [i] 06:40 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 06:50 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:00 Čím cestovať: Valentína z Čile [i] 07:15 Pingu [i] 07:20 Calimero [i] 07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Krajina dávnych vekov [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Škriatok 6/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 10:00 Svätá omša s procesiou Božieho tela [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 14:35 "U pokladny stál" [i] 16:25 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2 [i] 22:10 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2 [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 00:50 O 5 minút 12 [i] 01:55 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2 [i] 03:45 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:05 Test magazín [i] 10:15 Týždeň naopak [i] 10:55 Família [i] 11:25 Zlatohláska [i] 12:45 Orientácie [i] 13:25 Otvárací ceremoniál Medzinárodných saleziánskych športových hier [i] 14:25 Slovenka roka 2015 [i] 16:35 Spomíname na Katarínu Kolníkovú: ...a já, Katarína Kolníková [i] 17:25 Ženské oddelenie [i] 18:45 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - OBCHOD S ČASOM [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Djordie zo Srbska - Čiernej Hory [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Odboj 6/6 [i] 21:10 Divadlo nás baví: Dáma bez kamélie- Divadlo nás baví [i] 21:20 Dáma bez kamélie [i] 22:50 Nesmrteľní: Kvety a Lucia [i] 00:05 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:25 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 09:10 No, počkaj! [i] 09:25 Pat a Mat: Vysávač 4 [i] 09:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:30 HABOVŘESKY [i] 11:55 Johnny English [i] 13:50 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 16:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 17:35 FUTBAL NEMECKO [i] 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rivali [i] 23:30 Tranz [i] 01:55 Tvrďas [i] 03:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:15 NAŠI: Každý je v niečom šampión [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 06:45 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 2 [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:25 Simpsonovci XIX. 19,20/20 [i] 10:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 15 [i] 11:45 Rodinka úžasných 15,16 [i] 13:55 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 15:50 Megapresuny 11,12 [i] 16:50 Nájomný zabijak [i] 18:30 KRIMI [i] 19:30 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 20:20 Johnny English [i] 22:10 500 dní so Summer [i] 00:15 Mafstory: Mama, Poker 21,22 [i] 01:45 Megapresuny 11,12 [i] 02:25 Ničitelia mýtov V. 17,18 [i] 04:05 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 04:45 500 dní so Summer [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 5 [i] 07:15 Pravěk: Nový svět I. 3 [i] 08:15 Pravěk: Nový svět I. 4 [i] 09:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 10:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 11:10 Jak prosté III. 24 [i] 12:10 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 13:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 14:00 Domácí mazlíček 1 [i] 15:55 Bez hranic III. 4 [i] 17:00 Medium Iv. 11 [i] 18:00 Medium Iv. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 21:00 Andělé a démoni 1 [i] 23:35 Medium V. 7 [i] 00:35 Jak prosté IV. 12 [i] 01:35 Andělé a démoni 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Pravé americké Camaro 13 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 1): Cadillac 5 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Yeovil 6 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Gwent 7 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 13:30 Likvidátor (Series 3): Na velikosti záleží 2 [i] 13:55 Likvidátor (Series 3): Kořist od soudu 1 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Nastartuj 17 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Vidlák v balíku 18 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): DeLorean 13 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 7 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Odstranění vražedných včel 7 [i] 19:00 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 21:00 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 22:00 Teleskop [i] 23:00 Poslední let raketoplánu [i] 00:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Do temnoty 6 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Nové začátky 14 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 2 [i] 02:40 Z chlapce mužem (Series 1): Sobí lidé 1 [i] 03:30 Teleskop [i] 04:20 Poslední let raketoplánu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Vynález zkázy [i] 07:50 Divadlo bláznivých dramat Borise [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Dárek k Vánocům 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 O chytré Marině [i] 14:25 Postřižiny [i] 16:00 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 6/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Jak jsme hráli čáru [i] 21:40 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Alibi na vodě [i] 23:50 Komisař Moulin [i] 01:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:50 Hobby naší doby [i] 03:15 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:35 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Největší přírodní katastrofy: Vražedné sopky [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1097/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Cesta domů [i] 09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Architekt zemí Koruny české 2/7 [i] 10:05 Dějiny světa: Věk říší 2/8 [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 6/10 [i] 12:50 Ztracená města starověku 2/3 [i] 13:45 Deset století architektury: Středověký kostel v krajině [i] 14:00 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 14:05 Uchem jehly [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 15:00 Slavnostní bohoslužba k 600. výročí mučednické smrti Jeronýma Pražského [i] 16:30 Nezvladatelný buřič - Jeroným [i] 17:25 Život na Zemi: Hmyz [i] 18:15 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti 5/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Opravdová kuráž [i] 21:55 Zulu [i] 00:10 Mumifikace taxikáře Alana - Poslední egyptské tajemství [i] 01:00 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 01:50 Salamandr 1/12 [i] 02:40 Čekání na katastrofu [i] 03:05 Fyzik na chalupě [i] 03:20 Na hranici tradic [i] 03:45 Ztracené adresy [i] 04:05 Boje o krajinu [i] 04:25 Příběhy železné opony [i] 04:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Senzační Spiderman 6 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 13 [i] 07:10 Robot a příšerka 1 [i] 07:35 Tom a Jerry III 7 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 14 [i] 08:30 Krok za krokem V 7, 8 [i] 09:20 Víkend: Odvážnému štěstí přeje [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Odhalení 77 [i] 11:50 Modrá laguna: Procitnutí [i] 13:45 Westernstory [i] 15:45 Záměna [i] 18:05 Dařbuján a Pandrhola [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 21:20 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 22:25 Střepiny [i] 23:00 Dalších 48 hodin [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas V: Ztraceno v odpadu [i] 01:50 Volejte Novu [i] 02:20 Krok za krokem V 7, 8 [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Odhalení 77 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy II: Případ tajemného ducha 4 [i] 07:15 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:45 Ninjago: Blackout [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Tunisko 5 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Zlomené žebro 27 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Big Ben I 1 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 21:55 Superchlapi [i] 23:20 Podnájemník [i] 01:20 Největší tankové bitvy II: Bitva o Tunisko 5 [i] 02:20 Vegas I: Maškaráda 9 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 7-8/24 [i] 05:45 Katie Ffordová: Maják lásky [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka IV. 24/24 [i] 11:10 Roztomilé mrchy III. 1-3/24 [i] 14:40 Bolesti slávnych IV. 14/16 [i] 15:35 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 17:40 Diabolská svokra [i] 20:00 Skutočný príbeh: Grace - Kňažná z Monaka [i] 22:00 Vráť mi moje dieťa [i] 00:00 Skutočný príbeh: Grace - Kňažná z Monaka [i] 01:50 Vráť mi moje dieťa [i] 03:15 Frasier [i] 04:55 More lásky 41-42/164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Bláznivá škola0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Králova přízeň0 [i] 14:00 5 dnů do půlnoci 5 [i] 14:50 Léto v Alabamě0 [i] 16:45 Neprůstřelný mnich0 [i] 18:25 Pokrevní pouto0 [i] 20:30 District 90 [i] 22:15 Spirit0 [i] 23:55 Duchové Marsu0 [i] 01:25 Píseční žraloci0 [i] 02:50 Mistři magie0 [i] 04:40 Lekce umírání0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 10:15 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:30 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 Cesta Vikingů [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 15:00 Ohnivá zkáza [i] 17:00 H