TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Scooby-Doo [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:20 Tom a Jerry [i] 08:30 Nenapraviteľný klamár [i] 10:20 Teória veľkého tresku I. 17/17 [i] 10:50 Muži v čiernom [i] 12:40 MASTERCHEF [i] 14:05 Dvojičky [i] 16:15 Diabolská svokra [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Kameňák 4 [i] 22:35 Šerifovia [i] 01:15 Moneyball [i] 03:30 Kameňák 4 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Kamarát Argo [i] 06:45 Veselá farma IV [i] 06:55 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Krajina dávnych vekov [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída II.: Herkulovo šialenstvo 8/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:15 On air [i] 11:50 Vôňa lásky 1/6 [i] 13:45 Jazdi Hlavou: SMS [i] 13:55 Eso es [i] 15:40 Slovensko chutí [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Bukurešť [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov - Finále [i] 22:55 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Eso es [i] 01:15 Čo ja viem [i] 02:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dieťa od susedov [i] 03:15 Cestou necestou: Bukurešť [i] 03:45 PARK [i] 04:30 Atlantída II.: Herkulovo šialenstvo 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy RTVS z regiónov [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 07:20 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Pred rokmi... [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Generácia [i] 10:30 Cesta [i] 10:55 Paralympijský magazín [i] 11:25 Moja diagnóza: Pankreas v ohni [i] 11:50 VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA [i] 12:30 Kvarteto [i] 13:00 Najstarší zo všetkých vrabcov [i] 14:20 Folklórny festival Detva [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:20 Test magazín [i] 16:40 Herecké legendy: Ctibor Filčík [i] 16:55 Zenovo vedomie [i] 18:45 Večerníček: Medvedie vajíčko [i] 18:55 Krtko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Čím cestovať: Valentína z Čile [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klauni [i] 22:10 Fargo I 7/10 [i] 22:55 Sprisahanie [i] 00:55 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:05 Rozprávková jazda [i] 08:55 Simpsonovci XXV. 7,8 [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11,12 [i] 11:50 Dovidenia, stará mama! 21 [i] 12:35 Hoď svišťom: Mama Mia, Poľovačka na hríby 4,5 [i] 14:05 Zrodenie Planéty opíc [i] 16:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Každý je v niečom šampión [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Žena zabijak [i] 23:00 Tvrďas [i] 00:55 Timecop [i] 03:00 Vraždy v Yorkshire 3 [i] 04:35 KRIMI: f
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 06:00 M*A*S*H 17,18 [i] 06:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 Magnum VIII. 12,13 [i] 12:25 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 2 [i] 13:40 Faktor strachu III. 17,18 [i] 15:40 Líška a ja [i] 17:45 Áno, šéfe! USA IV. 4,5 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 20:35 Zrodenie Planéty opíc [i] 22:45 Vraždy v Yorkshire 3 [i] 00:55 Simpsonovci XXV. 7,8 [i] 01:40 Magnum VIII. 12,13 [i] 03:20 Prvé oddelenie [i] 03:40 Líška a ja [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 09:10 Medium Iv. 11 [i] 10:10 Medium Iv. 12 [i] 11:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 3 [i] 12:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 4 [i] 13:10 Pravěk: Nový svět I. 3 [i] 14:10 Pravěk: Nový svět I. 4 [i] 15:10 Pravěk: Nový svět I. 5 [i] 16:10 Jak prosté III. 24 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 18 [i] 22:55 Ničemové 7 [i] 23:55 Bez hranic III. 4 [i] 01:00 Medium Iv. 11 [i] 02:00 Medium Iv. 12 [i] 02:45 Ničemové 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Nacistická puška 4 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Na velikosti záleží 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Revolver, nůž a boxer v jednom 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Viva Las Vegas 20 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 5 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 3 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 5 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Zamrzlá výplata 18 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Zatopená amazonská džungle 6 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Nebezpečné andělské město 14 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Švédští závodníci 4 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté potrhlosti 18 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Nebezpečné andělské město 14 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Švédští závodníci 4 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:30 Jablíčko se dokoulelo [i] 08:05 Úsměvy Borise Rösnera [i] 08:45 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Víla z jeskyně zla [i] 13:50 Nezbedná pohádka [i] 14:35 Vynález zkázy [i] 15:55 Tatíček profesor [i] 16:50 Hercule Poirot XI [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Postřižiny [i] 21:35 Hrabě Monte Christo 2/2 [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:00 Moje krásná učitelka [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Muzikály na cestách [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Zahrada je hra [i] 03:25 Sama doma [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Co by se kovbojkám stávat nemělo? [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Ve víru války 2/3 [i] 11:10 Letecké katastrofy: Ztraceni v mlze [i] 11:55 Paměť stromů: Stromy a boje [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 13:20 Věznice parmská [i] 16:10 Za obřími rybami s Jakubem [i] 16:55 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 17:50 Divoká Arábie: Perla arabského poloostrova [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Modrá planeta: Předmluva [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Jeden svět nestačí [i] 22:10 Hra 1/6 [i] 23:00 Hra 2/6 [i] 23:55 RED [i] 01:45 Dokolakolem: Konečně Bajkal 2/6 [i] 02:15 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 02:40 Chcete je? [i] 02:45 Babička by zaplakala [i] 03:10 Taťka Meisl [i] 03:25 Na hranici tradic [i] 03:55 Ztracené adresy [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Senzační Spiderman 5 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 12 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 15, 16 [i] 07:40 Tom a Jerry III 6 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 13 [i] 08:35 Krok za krokem V 6 [i] 09:05 Šíleně smutná princezna [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek [i] 14:55 Láska přes internet [i] 17:15 Můj přítel delfín [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:40 Červená Karkulka [i] 00:35 Temné spiknutí [i] 02:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:40 Prásk [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Astro Boy II: Záchranná mise na Hydře 3 [i] 07:25 Ninjago [i] 07:55 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Ohnivý kuře: Mužská ješitnost 26 [i] 11:05 Trable prcka Binka [i] 13:15 Náš malý likvidátor [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Muži v černém 3 [i] 22:25 Looper: Nájemný zabiják [i] 00:55 13 duchů [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 04:25 13 duchů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 5-6/24 [i] 05:45 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Sultán 71-73/95 [i] 14:30 Bolesti slávnych IV. 13/16 [i] 15:25 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 17:25 Jeho foter, to je lotor! [i] 20:00 Leto pri Mazurských jazerách [i] 22:00 Katie Ffordová: Maják lásky [i] 00:00 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 01:45 Dobrodružstvo v Afrike 1-2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Špinavej Joe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Rivalové0 [i] 14:05 První republika 21 [i] 15:05 Králova přízeň0 [i] 17:00 Země naděje0 [i] 18:45 Neprůstřelný mnich0 [i] 20:30 Síť 2.00 [i] 22:00 Pokrevní pouto0 [i] 00:05 První republika 21 [i] 01:00 Pan Pip0 [i] 02:45 Pravidla0 [i] 04:25 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 08:40 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 10:15 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:40 Zprávy [i] 23:45 Jezdectví [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 4: Život po životě 11 [i] 06:00 V utajení 4: O krok napřed 7 [i] 07:00 V utajení 4: Na ostří nože 8 [i] 08:00 V utajení 4: Oko za oko 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Shawn a pravá dívka 12 [i] 12:00 Dobrá manželka 7 21 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Výlet 9