Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 12:05 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 13:10 Monk VIII. 8-9/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:45 Bez servítky - FARMA [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 00:35 Top Aplikácie [i] 00:50 NCIS: Los Angeles VI. 20/24 [i] 01:35 Parížske zločiny 3-4/8 [i] 03:05 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 04:15 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Nácvik na smrť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VI. 12/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Prívaly hrôzy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 17:00 Správna Agáta VI. 13/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 1. časť [i] 22:25 Mafiáni: Mikuláš Černák - boss na doživotie 2. časť [i] 22:50 Večerné správy RTVS [i] 23:05 Hypnotizér [i] 01:00 Nikto nie je dokonalý [i] 02:10 Hypnotizér [i] 04:10 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Národnostné správy [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Kamarát Argo [i] 07:35 Čím cestovať: Guy z Izraela [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ADAM A ČAROVNÁ ŠMYKĽAVKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Špiónka v galérii [i] 11:20 Jitka a Jana [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Deti vypovedajú [i] 13:50 Krkavčie matky ? [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 II.svetová vojna: Nezabudli sme... [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Hildy Michalíkovej [i] 17:00 Príbehy písané životom: Bohom nezabudnuté deti [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ADAM A ČAROVNÁ ŠMYKĽAVKA [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Čím cestovať: Jasou z Los Angeles [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:40 Jedenáste prikázanie: Vzdialené hrmenie [i] 21:45 Biely tiger [i] 23:30 Koncerty pod Pyramídou: Koncert symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 00:25 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry 2: Taxikár 3 [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Nemám čo jesť! [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Ale ja ju nemilujem! [i] 10:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 13:40 INKOGNITO [i] 15:00 NAŠI: Každý je v niečom šampión [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 23:10 Pomsta rytiera [i] 01:55 Pach krvi 5: Krvavý masaker [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie [i] 05:30 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 10 [i] 09:50 Ochrana svedkov 2 [i] 11:00 M*A*S*H 17,18 [i] 11:55 Kosti IX. 11 [i] 13:05 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 13:55 Faktor strachu III. 20 [i] 14:55 Simpsonovci XIX. 17,18 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:35 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 13 [i] 17:30 FUTBAL SLOVENSKO [i] 19:20 Simpsonovci XIX. 19,20/20 [i] 20:20 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 21:10 Vinári: Derby, Hody 15,16/16 [i] 23:45 Nahí v raji 3 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:55 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 02:45 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 03:20 Nahí v raji 3 [i] 04:00 INKOGNITO [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 40 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 16 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 9 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 18 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 9 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 16 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 15:10 Vlčí mládě III. 19 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 20 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 10 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 13 [i] 22:00 Dost 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince X. 16 [i] 01:05 Vzpomínky IV. 13 [i] 02:00 Dost 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 3): Pekelná noc 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Džínovina/skleničky na víno 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 7): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 12 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 3): Pekelná noc 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 1): Americká metra 3 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 1): Most přes Beringův průliv 4 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 7): Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 21:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Proměna 4 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Mozek vs. svaly 7 [i] 00:00 Následky: katastrofa v Nepálu [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 13 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Pán krys 6 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (Series 1): Proměna 4 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Mozek vs. svaly 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo novináře a spisovatele Aleše Palána [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Zpátky se Sobotou [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Parta Maraton [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 5/10 [i] 09:30 Fanatici plachtění [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Gruzie, nejstřeženější tajemství [i] 11:55 Život na Zemi: Ptáci [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:10 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti 5/8 [i] 13:40 Časoprostor Kudlov [i] 14:05 Dějiny světa: Věk říší 2/8 [i] 14:55 Válka na stříbrném plátně: Podivná válka [i] 15:50 Věda na vlastní kůži 40/50 [i] 16:45 Věda a náhoda: Záhadný mozek [i] 17:35 Pes přítel člověka [i] 17:50 Největší přírodní katastrofy: Vražedné sopky [i] 18:35 Divnopis [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Místa [i] 21:50 RED [i] 23:40 S gurmánem na cestách II.: Mexiko [i] 00:25 Salamandr 1/12 [i] 01:10 Vikingové 2/3 [i] 02:05 Náš venkov: Větřní super jednička [i] 02:30 Na hranici tradic [i] 02:55 Kdo uteče, ten je chlap [i] 03:10 Milost pro monarchii [i] 03:35 Ztracené adresy [i] 03:55 Divnopis [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3044 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Spěte sladce, pánové 660 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 13:40 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 14:30 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Marodi se nesmějou 531 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3045 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šíleně smutná princezna [i] 21:55 Ve stínu [i] 00:10 Chcete být milionářem? [i] 01:35 Dr. House IV: Už nikdy více slušňák 13 [i] 02:25 Dr. House IV: Splněný sen 14 [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Marodi se nesmějou 531 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy II: Nové kousky starého psa 2 [i] 06:50 Ninjago [i] 07:20 M*A*S*H 99 [i] 08:10 M*A*S*H 100 [i] 09:00 M*A*S*H 101 [i] 09:35 Místo činu: Stuttgart: Hra o čas 11 [i] 11:40 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 12:40 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 14:40 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Mohl bych zůstat? 62 [i] 21:45 Zrození planety opic [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Stuttgart: Hra o čas 11 [i] 02:40 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 03:25 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 39-40/164 [i] 06:35 Sila 115 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 99/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 109-110 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 79-80/172 [i] 16:45 Indická nevesta 152-153 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 10-11/16 [i] 21:30 Jeho foter, to je lotor! [i] 00:00 Smotánka [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:55 Mike a Molly [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Zneužitá [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 McBride: Rekviem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malcolm X0 [i] 15:20 Philomena0 [i] 17:00 Odsouzení0 [i] 18:50 Předtucha0 [i] 20:30 Země naděje0 [i] 22:15 Rivalové0 [i] 00:10 Spirit0 [i] 01:45 Žena v černém0 [i] 03:20 Maniac Cop0 [i] 04:40 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 10:15 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 4: Neopouštěj mě 10 [i] 06:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 07:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 08:20 Doylův okrsek 4: Carlottina cesta 4 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 5: Spálené mosty 3 [i] 10:20 Cesta Vikingů [i] 12:20 Doylův okrsek 4: Carlottina cesta 4 [i] 13:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 14:20 V utajení 4: Život po životě 11 [i] 15:20 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 16:20 Ach, ty Vánoce [i] 18:20 Doylův okrsek 4: Hrdinka 5 [i] 19:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i] 20:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a zázrak 9 [i] 21:20 Havaj 5-0 3: Výlet 9 [i] 22:20 Havaj 5-0 3: Na vlnách 10 [i] 23:20 Boj o dědictví [i] 01:20 Křišťálová lebka [i] 03:20 Spravedlnost v krvi 5: Nepřiměřená síla 4 [i] 04:15 V utajení 4: Neopouštěj mě 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Průvodce po synagogách 5 [i] 05:30 Velké fotbalové úspěchy 5 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 15 [i] 06:30 Pán časového prstenu: V d