Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:05 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 13:05 Monk VIII. 6-7/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Bez servítky - FARMA [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 01:00 NCIS: Los Angeles VI. 19/24 [i] 01:55 Šiesty zmysel I. 12/22 [i] 02:35 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Odplata 2.časť [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VI. 11/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Nácvik na smrť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Jazda nesprávnym smerom [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 16:55 Správna Agáta VI. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Marius [i] 21:50 Fanny [i] 23:30 Nerozvážni: 51% 10/13 [i] 00:15 Inšpektor Lynley I.: Bylinkárka 1/2 [i] 01:00 Marius [i] 02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 03:00 Občan za dverami [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 07:25 Kamarát Argo [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:40 Počúvaj moju hudbu [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TIME [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Mladší brat [i] 11:25 Staré oravské nôty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Mikro-príšery 1/4 [i] 13:25 Demontáž jadrových elektrární: Úloha nemožná? [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 II.svetová vojna: Nezabudli sme... [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 16:25 Ambulancia: S boľavými krížami po novom [i] 17:00 Príbehy písané životom: Bol som bezdomovcom [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - TIME [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Čím cestovať: Guy z Izraela [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Moja diagnóza: Pankreas v ohni [i] 20:30 Letný koncert zo Schönbrunnu 2016 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 23:40 Profesionál [i] 23:50 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry 2: Magnet na ženy 2 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Zničila ma [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Emigrantom doma [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Každý je v niečom šampión [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:40 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 23:40 TAXI 10 [i] 00:45 Ochrana svedkov 2 [i] 01:45 OCHRANCOVIA: Vo víne je pravda [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Zničila ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 M*A*S*H 15,16 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 9 [i] 09:50 Ochrana svedkov 1/12 [i] 11:55 Kosti IX. 10 [i] 13:05 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 13:55 Faktor strachu III. 19 [i] 14:55 Simpsonovci XIX. 15,16 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 12 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 17,18 [i] 19:45 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 20:35 Pomsta rytiera [i] 23:15 Hawaii 5.0 VI. 19 [i] 00:10 Medzi životom a smrťou 6 [i] 01:10 Mafstory: Námesačný, Veľká Pardubická 19,20 [i] 02:10 Ničitelia mýtov V. 14,15 [i] 03:50 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 04:25 Medzi životom a smrťou 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 39 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 15 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 8 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 17 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 8 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 15 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 18 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 708 - THE LONG GOODBYE [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 00:00 Jak prosté IV. 12 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 8 [i] 02:00 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 02:45 Jak prosté IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 3): V obklíčení 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Zrcadla/reklamní potisk vozidel 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 7): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 1 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 11 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 3): V obklíčení 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Tlak 8 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Městské legendy 10 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Home Hacks 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Speed Freaks 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 7): Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 6) 5 [i] 21:00 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 21:30 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Divoká jízda 6 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Konec Murder Novy? 27 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 6) 5 [i] 02:40 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 03:05 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Divoká jízda 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak IV [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Rytíř [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Gejzír [i] 22:30 Taggart [i] 23:25 Motiv II [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Za obřími rybami s Jakubem Vágnerem: Okoun nilský [i] 10:20 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 11:10 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:10 Na pomoc životu - rakovina jater [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:35 Příběhy domů: Pohled kláštera [i] 12:55 Ekonomie dobra a zla [i] 13:15 Modrá planeta: Předmluva [i] 14:05 Válka na stříbrném plátně: Podivná válka [i] 15:00 Vikingové 2/3 [i] 15:55 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 16:45 Ztracená města starověku 1/3 [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: Za kmenem [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Texaský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Gruzie, nejstřeženější tajemství [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti 5/8 [i] 22:00 Sedm pečetí Karla IV.: Architekt zemí Koruny české 2/7 [i] 22:35 Šeptej [i] 00:00 Sestřička Jackie IV: Stokrát nic 9/10 [i] 00:30 Folklorika [i] 00:55 Babylon [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:15 Stroje - to je moje! [i] 02:20 Sbohem, národe čtenářů? [i] 02:45 Jistebničtí rybníkáři [i] 03:05 Na hranici tradic [i] 03:30 Ztracené adresy [i] 03:50 Příběhy železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3043 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 13:40 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 14:30 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám tě moc rád, ale ... 530 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3044 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2 660 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Poslední mise [i] 23:45 Dr. House IV: Někdo mrzne, někdo taje 11 [i] 00:40 Dr. House IV: Nikdo se nemění 12 [i] 01:25 Áčko: Věštkyně mi lhala [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám tě moc rád, ale ... 530 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Modrý rytíř 1 [i] 06:45 Elfové: Temnou cestou [i] 07:15 M*A*S*H 97 [i] 08:00 M*A*S*H 98 [i] 08:55 M*A*S*H 99 [i] 09:25 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Jedovatá hlína 10 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 14:35 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Stuttgart: Jedovatá hlína 10 [i] 03:00 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 03:45 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 37-38/164 [i] 06:30 Sila 114 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 98/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 107-108 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 77-78/172 [i] 16:50 Indická nevesta 150-151 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 8-9/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 109-110 [i] 23:35 Sestrička Jackie V. 6/10 [i] 00:05 Priatelia [i] 00:35 Krok za krokom [i] 01:30 Mike a Molly [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 McBride: Vždy věrný0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Emperor0 [i] 13:55 Holka z předměstí0 [i] 15:35 Špinavej Joe0 [i] 17:10 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 19:00 Open Road0 [i] 20:30 Malcolm X0 [i] 23:40 Krvavý stát0 [i] 01:05 Superbad0 [i] 02:50 Přizdis*áči0 [i] 04:25 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 10:15 Tenis [i] 10:45 Tenis