Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 12:05 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 13:10 Monk VIII. 4-5/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Bez servítky - FARMA [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS: Los Angeles VI. 18/24 [i] 01:25 Šiesty zmysel I. 11/22 [i] 02:05 Monk VIII. 4/16 [i] 02:50 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Odplata 1.časť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 09:05 Správna Agáta VI. 10/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Odplata 2.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Elena 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. Na misii [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 17:00 Správna Agáta VI. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Smrť na Níle [i] 22:40 Vraždy v Rocamadoure [i] 00:10 Inšpektor Lynley I.: Elena 2/2 [i] 00:55 Smrť na Níle [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Kamarát Argo [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Počúvaj moju hudbu [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:25 Sonatína pre páva [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Priehradobijci 1/2 [i] 13:25 Priehradobijci 2/2 [i] 14:30 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 15:00 II. svetová vojna: Nezabudli sme... [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Príbehy písané životom: Deväť dní v kóme [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZASTAVTE ČAS [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Mikro-príšery 1/4 [i] 21:00 Demontáž jadrových elektrární: Úloha nemožná? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 00:25 Noc v archíve: Nové archívne objavy [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry 2: Kóma 1/16 [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Chlapi sú svine [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Chce byť hviezdou [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Sám doma [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:15 Dovidenia, stará mama! 21 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 12 [i] 23:45 TAXI 9 [i] 00:55 Ochrana svedkov 1/12 [i] 02:45 OCHRANCOVIA: Chcem to dieťa [i] 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Sám doma [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H 14 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 8 [i] 09:45 Profesionál II. 8/8 [i] 11:00 M*A*S*H 15,16 [i] 12:05 Kosti IX. 9 [i] 13:15 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 13:55 Faktor strachu III. 18 [i] 14:55 Simpsonovci XIX. 13,14 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 11 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 15,16 [i] 19:45 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 20:35 Doktor Rush 7,8 [i] 22:35 Walking Dead VI. 14 [i] 23:30 Mafstory: Dovolenka, Susedka 17,18 [i] 00:45 Graceland II. 7 [i] 01:30 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 02:20 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 02:55 Graceland II. 7 [i] 03:35 Walking Dead VI. 14 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ničitelia mýtov V. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 38 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 14 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 7 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 10:20 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 11:15 Vlčí mládě III. 16 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 7 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 14 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 17 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 21:55 Jak prosté IV. 12 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 15 [i] 23:50 Hannibal I. 2 [i] 00:50 Jak prosté IV. 12 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 02:30 Hannibal I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Vlaky/kuličková pera 17 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 7): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Válka o zisk 26 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 10 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Fiat Dino Coupe 900 1 [i] 12:35 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Speciál s Reddit 241 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Velké finále 244 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Bořiči mýtů: setkání 245 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 7): Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Válka o zisk 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Fiat Dino Coupe 900 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Super Impala 2 [i] 22:00 Naftové bratrstvo (Series 1): Pekelné Camino 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Domácí esa 5 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Ed Helms 8 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Super Impala 2 [i] 03:30 Naftové bratrstvo (Series 1): Pekelné Camino 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Domácí esa 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak IV [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Pleš [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Škoda lásky [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Parta Maraton [i] 22:40 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoká Arábie: Písek, vítr a hvězdy [i] 09:50 Ve víru války 2/3 [i] 10:35 Náš venkov: Větřní super jednička [i] 11:05 Putování za muzikou [i] 11:30 Folklorika [i] 12:00 Lodě, které psaly historii: Winnipeg - plavba naděje [i] 12:50 Království divočiny: Zvířecí legrácky 5/10 [i] 13:20 Intolerance [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:15 Japonsko, země zenu zaslíbená [i] 15:10 Věda a náhoda: Sval, který znamená život [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Libanon, krásy a tajemství [i] 17:20 Až na kraj světa: Strážci ztracené archy [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Herbenův dům [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 21:00 Na cestě po severní Kolumbii [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 22:00 Dokolakolem: Konečně Bajkal 2/6 [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Matrjoški 1/10 [i] 00:15 Queer: Roman a Romana [i] 00:45 Dům z karet II 6/13 [i] 01:35 Batesův motel III: Šílenství 9/10 [i] 02:15 Batesův motel III: Bezvědomí 10/10 [i] 02:55 Hledám sponzora. Zn Pro nemocné dítě [i] 03:25 Na hranici tradic [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3042 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dárek na rozloučenou 659 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 13:40 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 14:30 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravý táta 529 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3043 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba XII: San Dominick 5 [i] 22:40 Válka světů [i] 00:55 Dr. House IV: Kdopak půjde z kola ven? 9 [i] 01:45 Dr. House IV: Je to báječná lež 10 [i] 02:30 Áčko: Žiju jako Vinnetou [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravý táta 529 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Dolní město 25 [i] 06:45 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:15 M*A*S*H 95 [i] 08:00 M*A*S*H 96 [i] 08:55 M*A*S*H 97 [i] 09:25 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Hromada střepů 9 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:35 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Zlomené žebro 27 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Superchlapi [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Stuttgart: Hromada střepů 9 [i] 02:40 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 03:25 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 35-36/164 [i] 06:30 Sila 113 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 97/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 105-106 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 75-76/172 [i] 16:45 Indická nevesta 148-149 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk VIII. 6-7/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 107-108 [i] 23:30 Sestrička Jackie V. 5/10 [i] 00:05 Priatelia [i] 00:30 Krok za krokom [i] 01:25 Mike a Molly [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 7 [i] 06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 McBride: Jako buldok0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:40 Merlinův učeň0 [i] 15:15 Open Road0 [i] 16:45 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 18:20 Producenti0 [i] 20:30 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0