TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 14:05 Monk VIII. 1/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Bez servítky - FARMA [i] 23:15 Rodinné prípady [i] 00:15 NCIS: Los Angeles VI. 16/24 [i] 01:10 Šiesty zmysel I. 9/22 [i] 01:50 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 03:25 Kredenc [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Zabíjať sa nevypláca [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 9/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Skok smrti [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nahý medzi vlkmi [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 23:35 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 2/2 [i] 00:20 Nahý medzi vlkmi [i] 02:00 Kapitán Cain: Strata pamäti 6/8 [i] 02:55 Reportéri [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Móric Beňovský žije ! [i] 06:35 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Kamarát Argo [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Počúvaj moju hudbu [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tam, kde život pramení [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Odboj 5/6 [i] 11:15 Na ľudovú nôtu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Generácia [i] 13:25 Janko Kráľ [i] 14:10 PARK [i] 15:00 II. svetová vojna: Nezabudli sme... [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Rajské záhrady: Průhonice [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Malé Trakany [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Ženy o ženách: Iné by som robiť nechcela [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIBÁL [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 2. svetová vojna a spojenecké bombardovanie Francúzska [i] 21:40 GEN.sk: Ladislav Ťažký [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Rocco a jeho bratia [i] 01:30 Tenis - Roland Garros 2016 - highlighty [i] 02:20 Správy RTVS "N" [i] 03:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Aféry: Sex na antuke 11 [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Rozídení milenci [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Už žiadne orgie [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:20 TAXI 7 [i] 00:20 Profesionál II. 7 [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Rozídení milenci [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Prvé oddelenie [i] 06:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 11:25 Kutyil s.r.o. III.: Modelka, Pošta pre teba 4, 5 [i] 13:25 Profesionáli 2014: Policajný čin roka 19/19 [i] 14:10 Faktor strachu III. 15,16 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 13, 14 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 11,12 [i] 19:45 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 20:35 Hurá na Francúzsko! [i] 22:40 Špeciálna operácia [i] 01:00 Mafstory: Márgit u Molnárovcov, Kufrík 13,14 [i] 02:05 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 02:50 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 03:25 Späť v hre 1,2/13 [i] 04:05 Prvé oddelenie [i] 04:25 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 37 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 12 [i] 08:30 Pravěk: Nový svět I. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 14 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 5 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 12 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 15:10 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 15 [i] 17:00 Pravěk: Nový svět I. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 21:00 Jak prosté IV. 12 [i] 22:00 Ničemové 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 02:00 Jak prosté IV. 12 [i] 02:45 Ničemové 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Benzín/kapesní zavírací nože 15 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5): Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky 64 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Správná kombinace 24 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 8 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Karmann Ghia 9 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Muž a žena: sex v divočině 7 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Mayské utrpení 3 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Ztracený ráj 4 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Zhroucení v Bolívii 5 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5): Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky 64 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Správná kombinace 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Karmann Ghia 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Ed Helms 8 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Muž vs. příroda 3 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Deadline 6 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Volání medvědů 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Zahrada zla 5 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Ed Helms 8 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 1 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Muž vs. příroda 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Otec Brown III [i] 10:40 Divadélko pod věží [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Stopař [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Smrt novináře 13/14 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Já se tam vrátím... [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Věda a náhoda: Sval, který znamená život [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 09:55 Konstruktéři: Technika v utajení [i] 10:45 S gurmánem na cestách II.: Texaský [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Poutní místa: Radhošť [i] 12:15 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 12:40 Televizní klub neslyšících [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1096/2379 [i] 13:20 Věda na vlastní kůži 39/50 [i] 14:15 Stroje - to je moje! [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 15:40 Vikingové 2/3 [i] 16:30 Tajemství 2. sv. války: Největší námořní a letecká bitva v dějinách [i] 17:25 Divoká Arábie: Písek, vítr a hvězdy [i] 18:15 Na cestě po ostrově Palawan [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 2/3 [i] 20:50 Nejnebezpečnější letiště světa 1/2 [i] 21:45 Prácička v Itálii [i] 23:20 Paní Brownová [i] 01:05 Queer: Homofobie, má láska [i] 01:30 Auto roku 2016 [i] 02:00 Liskova vila [i] 02:25 Jsme jedné krve [i] 02:35 Smrt už není tabu? [i] 03:00 Na hranici tradic [i] 03:25 Příběhy železné opony [i] 03:40 Zašlapané projekty [i] 04:00 Stroje - to je moje! [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3040 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 8 [i] 13:40 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 14:30 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hurá do Egypta! 527 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3041 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:40 Kriminálka Las Vegas XIII: Padlí andělé 7 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Mimo podezření 2 [i] 00:30 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 01:20 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hurá do Egypta! 527 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Ztracen v Divnově 23 [i] 06:40 Elfové [i] 07:10 M*A*S*H 91 [i] 08:00 M*A*S*H 92 [i] 08:50 M*A*S*H 93 [i] 09:25 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 10:20 Místo činu: Stuttgart: Neviditelná 7 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Závěť 19 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:35 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Mužská ješitnost 26 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Stuttgart: Neviditelná 7 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Závěť 19 [i] 03:20 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 31-32/164 [i] 06:35 Sila 111 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 95/183 [i] 09:05 ŠPERKOMÁNIA [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Leto v Burgenlande [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 71-72/172 [i] 16:40 Indická nevesta 144-145 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk VIII. 2/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Monk VIII. 3/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 103-104 [i] 23:35 Sestrička Jackie V. 3/10 [i] 00:05 Priatelia [i] 00:35 Krok za krokom [i] 01:25 Mike a Molly [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 5 dnů do půlnoci 4 [i] 12:55 Všichni královi muži0 [i] 15:05 Teror0 [i] 16:40 3 dny na zabití0 [i] 18:45 Spiknutí: Echelon0 [i] 20:30 Zakázané království0 [i] 22:05 Into the Badlands 4 [i] 22:55 Neprůstřelný mnich0 [i] 00:40 Resident Evil: Zánik0 [i] 02:15 Krvelačný netvor0 [i] 03:45 Tajnosti a lži0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 08:00 Sports Insiders [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Tenis [i] 10:15 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Plavání [i]