Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:40 Scooby-Doo a mexická príšera [i] 09:15 Divergencia [i] 12:15 Dobre vedieť! [i] 14:30 CHART SHOW [i] 16:30 Kredenc [i] 17:40 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Rezistencia [i] 23:05 Vymedzený čas [i] 01:15 Rezistencia [i] 03:20 Monk VIII. 1/9 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Kazko Vlasko [i] 07:20 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:55 Garfield IV. [i] 08:10 Krajina dávnych vekov [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Škriatok 5/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: SMS [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 15:05 "Ducháček to zařídí" [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:20 Góly - body - sekundy [i] 19:30 Hokej - MS 2016 [i] 22:30 Mixzóna [i] 23:00 Dôverní nepriatelia [i] 00:40 O 5 minút 12 [i] 01:45 Agatha Christie : Poirot: Unesené prúdom [i] 03:20 Dôverní nepriatelia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Beethoven a Dolná Krupá [i] 05:55 Preparatórium [i] 06:10 Život v zásuvkách [i] 06:20 Tichý tikot hodín [i] 06:35 Mixzóna [i] 07:00 Národné kultúrne pamiatky III.: Kaštieľ v Betliari [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Halali [i] 10:10 Test magazín [i] 10:25 Pochábeľ [i] 11:40 Família: Rodinné bohatstvo - hudba [i] 12:10 Maťo Palica [i] 12:55 Orientácie [i] 13:30 Slzy a nádej Iraku [i] 14:00 Magazín Európskej ligy [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:15 Neznáma klenotnica - Oponický kaštieľ [i] 18:45 Večerníček: Kamarát Argo [i] 18:50 Krtko [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - OCHRANÁRKA [i] 19:00 Veselá farma IV [i] 19:05 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Odboj 5/6 [i] 21:05 Krycí názov Odessa [i] 23:10 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:45 Šteniatka v akcii [i] 09:40 No, počkaj! [i] 09:50 Pat a Mat 3 [i] 09:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:40 Marley a ja [i] 14:15 Déja vu [i] 16:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Ošetrovateľ [i] 23:00 Rambo IV. [i] 01:00 Zatmenie [i] 03:20 KRIMI 03:45 Rambo IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zvláštne puto 2 [i] 06:45 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 1/3 [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:25 Simpsonovci XIX. 9,10 [i] 10:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 14 [i] 11:40 Rodinka úžasných 13,14 [i] 13:50 Zvláštne puto 2 [i] 15:50 Megapresuny 8,9,10 [i] 17:15 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 20:35 Nočné rande [i] 22:20 Sráči [i] 00:30 Mafstory 11,12 [i] 01:40 Megapresuny 8,9,10 [i] 02:45 Ničitelia mýtov V. 8,9 [i] 04:20 Sráči [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 36 [i] 07:30 Pravěk: Nový svět I. 1 [i] 08:30 Pravěk: Nový svět I. 2 [i] 09:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 10:25 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 11:20 Jak prosté III. 22 [i] 12:15 Jak prosté III. 23 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 14:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 21 [i] 16:10 Tým Škorpion I. 22 [i] 17:05 Medium Iv. 9 [i] 18:05 Medium Iv. 10 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 21:05 Myšlenky zločince X. 17 [i] 22:00 HOSTEL III. 1 [i] 23:40 Medium Iv. 16 [i] 00:40 Jak prosté IV. 11 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Rychlý Charger, zběsilý Malibu 12 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Ford Galaxie - /Nash Healey (Díl 1) 2 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 1): Výstavní americké výkonné vozy 5 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 1): Mustang 4 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Ipswich 4 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Kent 5 [i] 12:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 13:30 Likvidátor (Series 2): Odplata 12 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2): Na aukci 13 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Osina v … 15 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zbraně s sebou 16 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Ferrari 12 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Nejlepší zápasník 6 [i] 19:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 20:00 Bezplatná jízda (Series 1) 1 [i] 21:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 22:00 Zastavme vymírání [i] 00:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Poslední soumrak 5 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Cesta k zotavení 13 [i] 01:50 Bezplatná jízda (Series 1) 1 [i] 02:40 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 03:30 Zastavme vymírání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Neobyčejné životy: Iva Janžurová [i] 07:20 Nezralé maliny [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Rozsudek 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarovné prstýnky [i] 14:10 Vojáček a dračí princezna [i] 15:00 Úplně beznadějný případ [i] 15:55 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 5/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Definice lásky [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Kde alibi nestačí [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Hobby naší doby [i] 02:40 Žiješ jenom 2x [i] 03:05 Sváteční slovo novináře a spisovatele Aleše Palána [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:35 Kde bydlely princezny [i] 04:55 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lodě, které psaly historii: Winnipeg - plavba naděje [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1096/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Bylo to v máji [i] 09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Dobrodruh a rytíř 1/7 [i] 10:05 Dějiny světa: Přežití 1/8 [i] 11:00 Divnopis [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Zvířecí legrácky 5/10 [i] 12:55 Francie s ozvěnou domova [i] 13:15 Sváteční slovo novináře a spisovatele Aleše Palána [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi [i] 14:40 Ztracená města starověku 1/3 [i] 15:35 Na plovárně s Janem Hrušínským [i] 16:05 Na cestě po ostrově Palawan [i] 16:30 Až na kraj světa: Strážci ztracené archy [i] 17:25 Život na Zemi: Ptáci [i] 18:15 Krajinou domova: Skalní megapole 4/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Za řekou je Texas [i] 21:45 Ledová ňadra [i] 23:30 Podoba ticha [i] 01:10 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 02:00 Babylon [i] 02:30 Proměny českého venkova [i] 02:45 Ta naša kapela [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Folklorika [i] 04:10 Zpráva o přípravě na konec světa v [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:35 Senzační Spiderman 4 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 11 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 13, 14 [i] 07:50 Tom a Jerry III 5 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 12 [i] 08:45 Krok za krokem V 4, 5 [i] 09:35 Víkend: Krajina snů [i] 10:40 Gympl s (r)učením omezeným: Matylda 76 [i] 12:00 Bláznivá školka [i] 13:45 Vy nám taky, šéfe! [i] 15:45 Šaman [i] 17:50 Dívka na koštěti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Smrtelný žert 5 [i] 21:25 Kriminálka Anděl: Úmyslné nehody 6 [i] 22:30 Střepiny [i] 23:05 48 hodin [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas V: Viva Las Vegas [i] 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Krok za krokem V 4, 5 [i] 03:10 Áčko: Vím, že brzo umřeš [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Matylda 76 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Legenda o Tohronovi 22 [i] 07:10 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 07:40 Star Wars: Příběhy droidů: Vítězství na Geonosisu [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Itálii 4 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Děda mimo mísu 25 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:05 Vychytávky Extra 13:25 Big Ben IV: Válka hvězd 13 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ďábel nosí Pradu [i] 22:40 Johanna a dobrodruh: Jeřábí legenda [i] 00:40 Největší tankové bitvy II: Bitva o Itálii 4 [i] 01:40 Vegas I: Napospas 8 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 04:15 Rudý písek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne IX. 3-4/24 [i] 05:45 Katie Ffordová: Liečiteľka koní [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka IV. 22-23/24 [i] 11:35 Roztomilé mrchy II. 23-25/25 [i] 15:05 Bolesti slávnych IV. 12/16 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 18:00 Cirque du Soleil: Vzdialené svety [i] 20:00 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 22:35 Zneužívaná [i] 00:20 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 02:35 Zneužívaná [i] 04:00 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Mr. Jones0 [i] 14:00 5 dnů do půlnoci 4 [i] 14:50 Astronaut0 [i] 16:35 Agent z Panamy0 [i] 18:25 Všichni královi muži0 [i] 20:30 3 dny na zabití0 [i] 22:30 Resident Evil: Zánik0 [i] 00:05 Východní přísliby0 [i] 01:45 Ikona0 [i] 03:10 Ikona0 [i] 04:30 Krvelačný netvor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Plavání [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 11:00 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Plavání [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 09:00 Věk dinosaurů [i] 11:00 Halo: Soumrak [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 15:00 Ohnivá zkáza [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Episode 20 20 [i] 20:00 Agentura Jasno 6: Tadyyy je Lassie 11 [i] 21:00 Noc patří nám [i] 23:30 Sejmi eso 2 [i] 01:30 Cesta zpátky k nule [i] 03:20 Garde [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální historie 4 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 5 [i] 06:00 Akce anakonda0 [i] 07:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 08:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 08:15 Nigel Marven a dobrodružství v neznámých vodách 6 [i] 09:10 Ledové kamiony 15 [i] 10:05 Ledové kamiony 16 [i] 11:00 Okouzlující Středomoří 3 [i] 12:00 Jak připravit jídlo k servírování? 10 [i] 13:00 Mezi světy 2