TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:25 Zoznámte sa s Davom [i] 10:10 Teória veľkého tresku I. 16/17 [i] 10:35 Ten chlapec je postrach 2 [i] 12:25 MASTERCHEF [i] 13:40 Finty Dicka a Jane [i] 15:30 Svadobná noc v Las Vegas [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Divergencia [i] 23:35 Nástroje smrteľníkov: Mesto kostí [i] 02:05 Divergencia [i] 04:10 Monk VII. 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Kamarát Argo [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Krajina dávnych vekov [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída II.: Osud horší než smrť 7/13 [i] 10:25 PARK [i] 11:10 On air [i] 11:40 Julie Lescautová X.: Matka a dcéry 5/5 [i] 13:25 Čo ja viem [i] 15:00 Hokej - MS 2016 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Remeš [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Neodchádzaj nocou letnou [i] 00:05 Čo ja viem [i] 01:40 Nečakané stretnutia [i] 02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Brigáda [i] 03:00 Cestou necestou: Remeš [i] 03:30 PARK [i] 04:15 On air [i] 04:35 Atlantída II.: Osud horší než smrť 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 ROUTE 66 REVISITED [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:05 Autosalón [i] 07:30 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 07:35 Polícia [i] 07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Predčasne narodené deti (venované Emme) [i] 11:45 VAT [i] 12:15 Generál [i] 14:15 Magazín EURO 2016 [i] 14:40 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Halali [i] 16:55 Test magazín [i] 17:10 Herecké legendy: Ctibor Filčík [i] 17:25 Moliére [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:05 Fargo I 6/10 [i] 22:55 Deviaty deň [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 04:30 Pamätník slovenskej literatúry [i] 04:55 Hľadač pokladov Andrej Kmeť [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 SÚDNA SIEŇ: Čo zmôže dôchodca? [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:25 No, počkaj! [i] 08:40 Rozprávková jazda [i] 09:30 Simpsonovci XXV. 5,6 [i] 10:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 11:20 Dovidenia, stará mama! 20 [i] 12:05 Nočné rande [i] 13:50 Sahara [i] 16:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Štúdia správania 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Marley a ja [i] 23:10 Hurá na Francúzsko! [i] 01:15 Špeciálna operácia [i] 03:35 Vraždy v Yorkshire 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 06:25 M*A*S*H 13 [i] 06:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:10 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 Magnum VIII. 10,11 [i] 12:30 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 1/3 [i] 13:30 Faktor strachu III. 11,12 [i] 15:30 Brewsterove milióny [i] 17:45 Áno, šéfe! USA IV. 2,3 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 20:35 Déja vu [i] 23:05 Vraždy v Yorkshire 2 [i] 01:10 Simpsonovci XXV. 5,6 [i] 01:55 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 03:25 Prvé oddelenie [i] 03:45 Brewsterove milióny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 35 [i] 07:30 Tým Škorpion I. 21 [i] 08:30 Tým Škorpion I. 22 [i] 09:25 Medium Iv. 9 [i] 10:25 Medium Iv. 10 [i] 11:20 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 1 [i] 12:20 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 2 [i] 13:20 Pravěk: Nový svět I. 1 [i] 14:20 Pravěk: Nový svět I. 2 [i] 15:20 Jak prosté III. 22 [i] 16:15 Jak prosté III. 23 [i] 17:15 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 18:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 15 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 16 [i] 22:55 Ničemové 6 [i] 00:05 Bez hranic III. 3 [i] 01:10 Medium Iv. 9 [i] 02:05 Medium Iv. 10 [i] 02:50 Ničemové 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Kanóny z občanské války 3 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Vstupenka 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Doba velkých amerických zisků 26 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Rodeo Ton 18 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 3 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 10 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 11 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 12 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Oregonské zlato 17 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): Proměna 4 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Mangrovníky ostrova Andros 5 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Strach a radost v Las Vegas 13 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Britští traktoristé 3 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Nad psanci 16 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Strach a radost v Las Vegas 13 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Britští traktoristé 3 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Chytrost má děravé šaty [i] 08:00 Úsměvy Ivy Janžurové [i] 08:40 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bílá kočička [i] 13:55 Kmotři z blat [i] 14:35 Klícka [i] 15:50 Já se tam vrátím... [i] 16:50 Hercule Poirot X [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Černá hvězda aneb 60 let vysílání z Ostravy [i] 21:30 Hrabě Monte Christo 1/2 [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:10 Láska všemi deseti [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:35 Sama doma [i] 04:05 Žiješ jenom 2x [i] 04:35 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Větřní super jednička [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Ve víru války 1/3 [i] 11:10 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 11:55 Paměť stromů: Stromy žijí s lidmi [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Auto roku 2016 [i] 13:40 Fanatici plachtění [i] 14:35 Krysy z temnot [i] 16:05 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:00 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 17:55 Divoká Arábie: Písek, vítr a hvězdy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země a města světa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 22:00 Most III 9/10 [i] 23:00 Most III 10/10 [i] 00:00 Drtivý dopad [i] 02:00 Dokolakolem: Daleká cesta 1/6 [i] 02:25 Cesty víry: Zasvěcený život přípravou na manželství [i] 02:50 Chcete je? ZJ [i] 02:55 Carpe diem [i] 03:25 Folklorika [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Asijská rapsodie [i] 04:30 Pootevřená noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:05 Senzační Spiderman 3 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 10 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! 11, 12 [i] 07:25 Tom a Jerry III 4 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 11 [i] 08:15 Krok za krokem V 3 [i] 08:45 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:15 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:40 Výměna manželek [i] 15:10 Úsměv Mony Lisy [i] 17:25 Příšerná tchyně [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:30 Poslední skaut [i] 00:35 Netvoři z Beringova moře [i] 02:05 Krok za krokem V 3 [i] 02:30 Úsměv Mony Lisy [i] 04:40 Áčko: Za blbost se platí [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Astro Boy I: Dračí jezero 21 [i] 07:45 Star Wars: Příběhy droidů: Výprava do Mos Eisley [i] 08:15 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Ohnivý kuře: Kluci nejsou na prodej 24 [i] 11:15 Mezi námi děvčaty [i] 13:15 Naše chůva je milionář [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Po čem ženy touží [i] 22:55 Cesta za pomstou [i] 01:15 Rudý písek [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 07:15 Frasier [i] 08:50 SUPER VÝHRA [i] 09:50 Sultán 67-70/95 [i] 15:00 Bolesti slávnych IV. 11/16 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 17:40 Foter je lotor [i] 20:00 Leto v Burgenlande [i] 22:00 Katie Ffordová: Liečiteľka koní [i] 00:00 Príbehy o láske: Splnený sen [i] 01:45 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Samotář0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Rande měsíce0 [i] 14:00 První republika 20 [i] 15:00 Mr. Jones0 [i] 16:55 Brilantní plán0 [i] 18:45 Astronaut0 [i] 20:30 Spiknutí: Echelon0 [i] 22:15 Východní přísliby0 [i] 23:55 První republika 20 [i] 00:50 Blázni ve vězení0 [i] 02:35 Co čas nezahojil0 [i] 04:30 Blue Jean Cop0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Plavání [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 11:15 Fotbal [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:45 Plavání [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Jezdectví [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 22:15 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Jezdectví [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Plavání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 4: Na okraji propasti 6 [i] 06:00 V utajení 4: Kolumbijská stopa 2 [i] 07:00 V utajení 4: Dvakrát do stejné řeky 3 [i] 08:00 V utajení 4: Nebezpečná partie 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Tadyyy je Lassie 11 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Episode 20 20 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 Zběsilá bouře [i] 19:00 Halo: Soumrak [i] 21:00 Zamilovaný profesor [i] 23:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 01:20 Ohnivá zkáza [i] 03:10 Agentura Jasno 6: Tadyyy je Lassie 11