Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 13:05 Monk VII. 12-13/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Bez servítky - FARMA [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 00:50 NCIS: Los Angeles VI. 14/24 [i] 01:50 Šiesty zmysel I. 8/22 [i] 02:30 Monk VII. 12/16 [i] 03:10 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Televízne vraždy [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 8/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Stará škola [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 15:00 Hokej - MS 2016 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dokonalý muž [i] 21:55 Julie Lescautová X.: Matka a dcéry 5/5 [i] 23:30 Nerozvážni: Zmiernenie strát 9/13 [i] 00:15 Dokonalý muž [i] 01:45 Nerozvážni: Zmiernenie strát 9/13 [i] 02:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mama v puberte [i] 02:55 Cestou necestou: Den Haag [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Ignác Bizmayer [i] 05:50 Jozef Franko [i] 06:10 Múzeum [i] 06:40 Múzeum v synagóge [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Chichi-chacha [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Počúvaj moju hudbu [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - REAP WHAT YOU SOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 V tieni stáročí [i] 10:25 Heloisa a Abelard [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Muránska planina [i] 12:55 Nezabudli sme... [i] 13:40 Nezabudli sme... [i] 14:30 Highlighty Európskej ligy [i] 15:00 II. svetová vojna: Muži z B-17 [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 15:55 Národnostné správy [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Pribeník [i] 17:05 Ženy o ženách: Jeden a dva svety [i] 17:35 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Staroveká Čína: Prvý cisár [i] 23:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry: Schodisko mileniek 9 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Kúpená dcéra [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Vymeňme si deti [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Štúdia správania 5 [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. Dokonalý: Ožiarený 9 [i] 23:35 TAXI 6 [i] 00:40 Profesionál II. 6 [i] 01:55 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. [i] 05:50 M*A*S*H 11 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 TAXI 5 [i] 09:50 Profesionál II. 5 [i] 11:15 M*A*S*H 12 [i] 11:55 Kosti IX. 6 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Pes 17 [i] 14:00 Faktor strachu III. 13 [i] 15:00 Simpsonovci XIX. 5,6 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Bomba 18 [i] 20:35 Statočné srdce [i] 00:15 Medzi životom a smrťou 5 [i] 01:15 Mafstory: Decko v rodine, Otto 9,10 [i] 02:20 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 03:05 Profesionáli 2014: Bomba 18 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:00 Medzi životom a smrťou 5 [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 33 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 10 [i] 08:25 Pravěk: Nový svět I. 3 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 12 [i] 12:15 Pravěk: Nový svět I. 3 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 10 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 15:10 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 13 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 4 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 11 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 707 - AN UNLOCKED MIND [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 23:55 Vražedná čísla VI. 16 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 7 [i] 01:55 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Zemětřesení 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Dopravní letadla/řetězová pila 13 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5): Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice 62 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Podlaha pro přátele 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 6 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Zemětřesení 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 12:35 Zlato z Beringova moře (Series 5): Hazard 7 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5): Chrániče pro hokejové brankáře/spony do klop/kartónové krabice 62 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Podlaha pro přátele 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 6) 4 [i] 21:00 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 21:30 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 4): Jako král 1 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Smrtící auto 26 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 6) 4 [i] 02:40 Kšefty a kola (Series 1) 3 [i] 03:05 Kšefty a kola (Series 1): I nejlepší plány selžou 4 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 4): Jako král 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kravata [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Gejzír [i] 22:35 Taggart [i] 23:30 Motiv II [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Zdeňka Velíška [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Laurel a Hardy: Běsnící blechy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Karel IV., z Boží milosti král [i] 10:20 Proměny Karlova Hradu [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 12:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:20 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 13:35 Chcete je? ZJ [i] 13:45 Příběhy domů: Herbenův dům [i] 14:00 Země a města světa [i] 14:55 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 15:50 Vikingové: Kdo byli dobrodruzi ze 1/3 [i] 16:45 Konstruktéři: Technika v utajení [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: Cesta do Amry [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Za syrova [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Libanon, krásy a tajemství [i] 21:00 Krajinou domova: Skalní megapole 4/8 [i] 21:30 Sedm pečetí Karla IV.: Dobrodruh a rytíř 1/7 [i] 22:00 Intolerance [i] 22:30 Co chytneš v žitě [i] 00:10 Sestřička Jackie IV: Horká a studená 8/10 [i] 00:35 Stěhuju se za manželkou do Prahy [i] 01:05 Most mezi kýčem a mystikou [i] 01:45 Chcete mě? ZJ [i] 02:10 Adoptovaná farnost [i] 02:35 Folklorika [i] 03:15 Pootevřená noc [i] 03:40 To mě baví [i] 04:05 Lidské osudy [i] 04:30 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:50 Ulice 3038 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 6 [i] 13:40 Dr. House IV: Sám 1 [i] 14:40 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Den držkopádů 525 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3039 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pomalý příliv vzpomínek 658 [i] 21:30 Prásk [i] 22:05 Běžící muž [i] 00:00 Dr. House IV: Sám 1 [i] 00:50 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 01:35 Prásk [i] 02:05 Áčko: Odložila jsem vytoužené dítě [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Den držkopádů 525 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Robokluk 19 [i] 06:45 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 07:15 M*A*S*H 87 [i] 08:00 M*A*S*H 88 [i] 08:55 M*A*S*H 89 [i] 09:25 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Smaragdová svatba 5 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 14:35 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Stuttgart: Smaragdová svatba 5 [i] 03:00 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 03:45 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 27-28/164 [i] 06:35 Sila 109 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 93/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 99-100 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 67-68/172 [i] 16:55 Indická nevesta 140-141 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VII. 14-15/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 101-102 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 2/10 [i] 00:00 Priatelia [i] 00:25 Krok za krokom [i] 00:55 Mike a Molly [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nezvaný host0 [i] 13:40 Královský víkend0 [i] 15:15 Dopis Pro Krále0 [i] 17:10 Pohled na lásku0 [i] 18:50 New Yorku, miluji tě0 [i] 20:30 Rande měsíce0 [i] 22:15 Bláznivá svatba0 [i] 23:50 Červený stan 1 [i] 01:15 Červený stan 2 [i] 02:40 Dom Hemingway0 [i] 04:10 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Plavání [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal