Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVII. 6/15 [i] 13:05 Monk VII. 10-11/16 [i] 15:00 Bez servítky - FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Bez servítky - FARMA [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS: Los Angeles VI. 13/24 [i] 01:25 Šiesty zmysel I. 7/22 [i] 02:05 Monk VII. 10/16 [i] 02:45 Kobra 11 XVII. 6/15 [i] 03:30 Kredenc [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 7/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Televízne vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Neprimeraná jazda [i] 17:00 Správna Agáta VI. 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Vražda v Orient exprese [i] 22:25 Vraždy v Saint-Malo [i] 00:00 Inšpektor Lynley I.: Platba krvou 1/2 [i] 00:45 Vražda v Orient exprese [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Chichi-chacha [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Rumunsko [i] 09:00 Kvarteto [i] 09:25 City Folk: Barcelona [i] 09:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:25 Harmónia podľa Vivaldiho [i] 11:30 Cesty za folklórom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Staroveká Čína: Vzostup a pád Šangov [i] 13:25 Hrdina našich čias [i] 14:30 Múzeum [i] 15:00 II. svetová vojna: Stratený syn Slovenska [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:40 Test magazín [i] 16:55 Ženy o ženách: Diagnóza F10 [i] 17:25 Rozvody [i] 18:15 Família: Família - Je dobré byť spolu [i] 18:45 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:55 Krtko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA [i] 19:05 Veselá farma IV [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 GEN.sk: Silvia a Jaromír Pastorekovci [i] 20:30 Futbal - Európska liga [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Zlaté teľa [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry: Manžel spí s dcérou 8 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Mama, už mu odpusti [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Rozvod s gaunerom [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Domased [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:10 Dr. Dokonalý: Dobrá smrť 8 [i] 23:10 TAXI 5 [i] 00:10 Profesionál II. 5 [i] 01:20 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Rozvod s gaunerom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 05:50 M*A*S*H 10 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 TAXI 4 [i] 09:50 Profesionál II. 4 [i] 11:15 M*A*S*H 11 [i] 11:55 Kosti IX. 5 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Úžerník 16 [i] 14:00 Faktor strachu III. 12 [i] 15:00 Simpsonovci XIX. 3,4 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Pes 17 [i] 20:35 Doktor Rush 5,6 [i] 22:35 Walking Dead VI. 13 [i] 23:30 Graceland II. 6 [i] 00:20 Mafstory 7,8 [i] 01:30 Ničitelia mýtov V. 3,4 [i] 03:10 Profesionáli 2014: Pes 17 [i] 03:45 Graceland II. 6 [i] 04:25 Walking Dead VI. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 32 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 9 [i] 08:30 Pravěk: Nový svět I. 2 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 10:30 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 11:25 Vlčí mládě III. 11 [i] 12:20 Pravěk: Nový svět I. 2 [i] 13:20 Havaj 5-0 III. 9 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 12 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 3 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 22:00 Jak prosté IV. 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 00:00 Hannibal I. 1 [i] 01:00 Jak prosté IV. 11 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 02:45 Hannibal I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla 12 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 61 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Slepá strana 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Dodge Charger 6 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Plamenomet 6 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Dobrovolnický speciál 237 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Nezdar není možný 240 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Raketový muž 238 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 61 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Válka skladů: extrémní vydání!!! 35 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Slepá strana 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Dodge Charger 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Krátký VW Bus 1 [i] 22:00 Naftové bratrstvo (Series 1): Nejdřív auta potom parta 4 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Aligátoři a ledová tsunami 8 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (Series 3): Krátký VW Bus 1 [i] 03:30 Naftové bratrstvo (Series 1): Nejdřív auta potom parta 4 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Aligátoři a ledová tsunami 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Kojak III [i] 11:30 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Kino [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Škoda lásky [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Parta Maraton [i] 22:45 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Slasti Otce vlasti [i] 10:45 Klenoty nejvzácnější [i] 11:10 Moravští Lucemburkové [i] 11:40 Ve víru války 1/3 [i] 12:25 Lodě, které psaly historii: Batyskaf - deset tisíc metrů pod mořem [i] 13:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 4/10 [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:15 Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 15:10 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Bratři, synové Karla IV. [i] 17:20 Portugalsko, iberský poklad [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Kartouza valdická [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Řecko v rytmu buzuki [i] 21:00 Na cestě po ostrově Palawan [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 22:00 Dokolakolem: Daleká cesta 1/6 [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra o trůny III: Mhysa 10/10 [i] 00:25 Queer: Homofobie, má láska [i] 00:50 Dům z karet II 5/13 [i] 01:40 Batesův motel III: Poslední večeře 7/10 [i] 02:20 Batesův motel III: Jáma 8/10 [i] 03:05 Nastavit druhou tvář [i] 03:30 Folklorika [i] 03:55 To mě baví [i] 04:20 Lidské osudy [i] 04:45 Stroje - to je moje! [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3037 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravé peklo 657 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 5 [i] 13:40 Dr. House III 23, 24 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Alfa samci nastupují 524 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3038 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Sevření 4 [i] 22:40 Království ohně [i] 00:40 Dr. House III 23, 24 [i] 02:15 Áčko: Mám dítě s černochem [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Alfa samci nastupují 524 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy I: Pád 18 [i] 06:50 Star Wars: Příběhy droidů [i] 07:20 M*A*S*H 85 [i] 08:10 M*A*S*H 86 [i] 09:00 M*A*S*H 87 [i] 09:35 Castle na zabití I: Nekupujte padělky 6 [i] 10:30 Místo činu: Stuttgart: Galina 4 [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 14:40 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Děda mimo mísu 25 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Stuttgart: Galina 4 [i] 02:25 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 25-26/164 [i] 06:35 Sila 108 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 92/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 97-98 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 65-66/172 [i] 16:45 Indická nevesta 138-139 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk VII. 12-13/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 99-100 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 1/10 [i] 00:00 Priatelia [i] 00:30 Krok za krokom [i] 01:20 Mike a Molly [i] 01:40 Adela show [i] 02:15 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 McBride: To je vražda, madam0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černovous0 [i] 13:30 Černovous0 [i] 15:00 600 kilo zlata0 [i] 16:40 Bílá hraběnka0 [i] 18:55 Královský víkend0 [i] 20:30 Pohled na lásku0 [i] 22:10 Příběh mého syna0 [i] 00:15 Červený stan 1 [i] 01:40 Červený stan 2 [i] 03:05 Já a ty0 [i] 04:35 Arthur Newman0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Plavání [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Cyklistika [i] 09:45 Zápas [i] 10:15 Tenis [i] 10:30 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Plavání [i] 18:55 Zprávy [i]