TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 12:50 Monk VII. 8-9/16 [i] 14:50 Bez servítky - FARMA [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Svokra [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Bez servítky - FARMA [i] 23:50 Rodinné prípady [i] 00:50 NCIS: Los Angeles VI. 12/24 [i] 01:50 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 02:30 Monk VII. 8/16 [i] 03:10 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 04:00 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:50 HiSTORY [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť [i] 11:00 Hokej - MS 2016 [i] 13:45 Slovensko v obrazoch [i] 14:05 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 2/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta VI. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí: Divočina na ... [i] 22:05 Nezvestná 6/8 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Gamblerov omyl 17/24 [i] 23:45 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 2/2 [i] 00:30 Nezvestná 6/8 [i] 01:25 Autosalón [i] 01:50 Občan za dverami [i] 02:15 Svet v obrazoch [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:00 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Chichi-chacha [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Švajčiarsko [i] 09:00 Kvarteto [i] 09:25 City Folk: Štokholm [i] 10:05 Konečná dolina [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Staroveká Čína: Stratená dynastia [i] 13:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:40 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Staroveká Čína: Vzostup a pád Šangov [i] 23:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 04:35 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:30 Aféry: Sexuálne peklo 7 [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Nemám žiadne decko [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Tajná milenka [i] 10:40 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i] 13:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 23:00 Dovidenia, stará mama! 20 [i] 23:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 00:40 TAXI 4 [i] 01:40 Profesionál II. 4 [i] 03:00 OCHRANCOVIA: Tu sa nedá žiť [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 TAXI 3 [i] 09:50 Profesionál II. 3 [i] 11:15 M*A*S*H 10 [i] 11:55 Kosti IX. 4 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Boh 15 [i] 14:00 Faktor strachu III. 11 [i] 15:00 Simpsonovci XIX. 1,2/20 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 3,4 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Úžerník 16 [i] 20:35 Deň po tom [i] 23:10 Letecké katastrofy XI. 2 [i] 00:10 Plne naložení 2 [i] 00:40 Mafstory 5,6 [i] 01:45 Ničitelia mýtov V. 1,2/30 [i] 03:20 Profesionáli 2014: Úžerník 16 [i] 03:55 Letecké katastrofy XI. 2 [i] 04:40 Plne naložení 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Havaj 5-0 III. 8 [i] 08:10 Pravěk: Nový svět I. 1 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 10:10 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 11:10 Vlčí mládě III. 10 [i] 12:05 Pravěk: Nový svět I. 1 [i] 13:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 15:05 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 11 [i] 17:05 Pravěk: Nový svět I. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 21:00 2 zbraně 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 00:55 2 zbraně 1 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Vrtná zařízení/holicí strojky 11 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 60 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 4 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Austrálie 1 [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Velká Británie 2 [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 2): Brazílie 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 60 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Uvíznutí v ledu 5 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře: Speciály (Series 5): Opřete se do toho 1 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Nic netrvá věčně 7 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Soudný den 6 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Yetti 8 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Uvíznutí v ledu 5 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře: Speciály (Series 5): Opřete se do toho 1 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Nic netrvá věčně 7 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Trafika [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Hercule Poirot X [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Na stopě [i] 23:00 Kriminálka Paříž [i] 23:50 Rozsudek [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Hobby naší doby [i] 01:10 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Dovaly [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Zdeňka Velíška [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Himálajská království [i] 09:55 Noc na Karlštejně [i] 11:20 Deset století architektury: Pardubice, Pernštejnové - stavebníci I. [i] 11:35 Letecké katastrofy: Vrah na palubě [i] 12:20 Nedej se [i] 13:15 Chcete je? ZJ [i] 13:20 Tajemství 2. sv. války: Bitva v [i] 14:15 Hon na císařské křižníky: Poslední loď [i] 15:05 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 16:00 Na plovárně se Štefanem Kocánem [i] 16:25 Karel IV., z Boží milosti král [i] 17:20 Nová Kaledonie, červená a modrá [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Most mezi kýčem a mystikou [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dějiny světa: Přežití 1/8 [i] 21:00 Letecké katastrofy: Když není kde přistát [i] 21:45 Dům z karet II 5/13 [i] 22:40 Ene bene [i] 00:25 Sestřička Jackie IV: Horká a studená 8/10 [i] 00:50 Za mříže v Miami 2/2 [i] 01:50 Křesťanský magazín [i] 02:15 Nezapomenutelné autorky [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Lidské osudy [i] 03:35 To mě baví [i] 04:00 Nad přehradou svítá? [i] 04:30 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3036 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 4 [i] 13:40 Dr. House III 21, 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to bude dobrý 523 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3037 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pravé peklo 657 [i] 21:30 Víkend: Krajina snů [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojička 6 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zkažená pověst 1 [i] 00:20 Dr. House III 21, 22 [i] 01:55 Áčko: Na tábor s pedofilem [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Už to bude dobrý 523 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Příchod Pluta 17 [i] 06:40 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:10 M*A*S*H 83 [i] 08:00 M*A*S*H 84 [i] 08:55 M*A*S*H 85 [i] 09:25 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Vražedné utajení 3 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 14:35 Castle na zabití I: Nekupujte padělky 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVIII: Vražda v cíli 3 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Stuttgart: Vražedné utajení 3 [i] 01:40 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 More lásky 23-24/164 [i] 06:35 Sila 107 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 91/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 95-96 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 63-64/172 [i] 16:55 Indická nevesta 136-137 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VII. 10-11/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 97-98 [i] 23:25 Diablov advokát 13/13 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:30 Mike a Molly [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bílá hraběnka0 [i] 14:20 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 16:10 Skóruj!0 [i] 17:45 600 kilo zlata0 [i] 19:25 Nezvaný host0 [i] 21:00 První republika 20 [i] 22:00 Blondýna na předpis0 [i] 23:35 Holky na tahu0 [i] 01:05 Příběh mého syna0 [i] 03:10 Frankensteinka0 [i] 04:30 Já a ty0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 05:30 Motorky [i] 06:00 Plavání [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Tenis [i] 08:45 Motorky [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:15 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Plavání [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Plavání [i] 21:00 Závody GT [i] 22:00 Formule