TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 4/15 [i] 12:50 Monk VII. 6/16 [i] 13:50 FARMA - FÍNÁLE [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:20 Bez servítky - FARMA [i] 23:20 Rodinné prípady [i] 00:20 NCIS: Los Angeles VI. 11/24 [i] 01:20 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 02:00 Kobra 11 XVII. 4/15 [i] 02:40 Kredenc [i] 03:05 Rodinné prípady [i] 03:55 Bez servítky - FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 6/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 14:45 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 1/2 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pianista [i] 22:45 Reportéri [i] 23:15 Kapitán Cain: Obete 5/8 [i] 00:05 Inšpektor Lynley I.: Vražda v elitnej škole 1/2 [i] 00:50 Pianista [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Dobroslav Chrobák [i] 05:40 Ľudia na hranici [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Chichi-chacha [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 09:05 Kvarteto [i] 09:30 City Folk: Amsterdam [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Odboj 4/6 [i] 11:25 Generácia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Cyklopotulky [i] 12:50 Z Medzeva do Kanady [i] 13:30 Autosalón [i] 14:05 PARK [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:40 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Staroveká Čína: Stratená dynastia [i] 23:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:15 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry: Bláznivá ženská 6 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Hotel [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Kutil [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: "Trucpodnik" [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 23:00 NAJ, NAJ, NAJ [i] 00:20 TAXI 3 [i] 01:25 Profesionál II. 3 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: "Trucpodnik" [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Hviezdna brána: Atlantída II. 13 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 Pištoľníčky [i] 11:10 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby, Jarmok 2,3 [i] 13:05 Profesionáli 2014: Generál 14 [i] 14:00 Faktor strachu III. 9,10 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 11,12 [i] 18:45 Simpsonovci XIX. 1,2/20 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Boh 15 [i] 20:35 Návrat z doby ľadovej [i] 22:15 Ikarus [i] 00:10 Mafstory 3,4 [i] 01:20 Ničitelia mýtov IV. 29,30/30 [i] 02:55 Profesionáli 2014: Boh 15 [i] 03:30 Späť v hre 12,13/13 [i] 04:30 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 31 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 7 [i] 08:30 Medium V. 19 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 9 [i] 12:15 Medium V. 19 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 7 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 15:05 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 10 [i] 17:00 Pravěk: Nový svět I. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 8 [i] 21:00 Jak prosté IV. 11 [i] 22:00 Ničemové 6 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 00:05 Vražedná čísla VI. 15 [i] 01:05 Jak prosté IV. 11 [i] 02:05 Ničemové 6 [i] 03:00 Vražedná čísla VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Muži, ženy, divočina (Series 1): Muž a žena: sex v divočině 7 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Rakety/dalekohledy/stěrače 10 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 59 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Ze zákulisí 7 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Člověk versus Amazonie 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Zatraceni v Africe 2 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 59 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Vítězná série 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Blizard 5 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Strach na vodě 3 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 6 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Otec Brown III [i] 10:40 Kavárnička dříve narozených [i] 11:20 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Vlak [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Důvod k zabití 12/14 [i] 21:00 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Velká holka [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 09:55 Konstruktéři: Jak vyrobit motor pro tryskové letadlo [i] 10:50 Stroje - to je moje! [i] 10:55 S gurmánem na cestách II.: Za syrova [i] 11:40 Stěhuju se za manželkou do Prahy [i] 12:05 Cesty víry: Zasvěcený život přípravou na manželství [i] 12:35 Klíč [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1966 1095/2379 [i] 13:15 Věda na vlastní kůži 38/50 [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Letecké katastrofy: Vrah na palubě [i] 15:25 Vikingové: Kdo byli dobrodruzi ze 1/3 [i] 16:15 Tajemství 2. sv. války: Bitva v [i] 17:10 Klenoty nejvzácnější [i] 17:35 Největší Čech: Karel IV. [i] 18:15 Na cestě po Kjúšú [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ve víru války 1/3 [i] 20:55 Konstruktéři: Technika v utajení [i] 21:50 Léčba šokem [i] 23:15 Bojovník s indiány [i] 00:40 Queer: Proměna? [i] 01:10 Strach z neúspěchu [i] 01:35 Proměny českého venkova [i] 01:50 Divnopis [i] 01:55 Folklorika [i] 02:25 Dva strážníci [i] 02:50 To mě baví [i] 03:15 Lidské osudy [i] 03:40 Každý má své Lambaréné [i] 04:05 Diskodrom 2004 [i] 04:35 Stroje - to je moje! [i] 04:40 Ombudsman stokrát jinak [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3035 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 3 [i] 13:40 Dr. House III 19, 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně to nevzdávej 522 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3036 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvý! 5 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Divoká noc 23 [i] 23:55 Dr. House III 19, 20 [i] 01:30 Střepiny [i] 01:55 Áčko: Hledám rodiče: zn. Chcete mě? [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně to nevzdávej 522 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Lovci robotů 16 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:10 M*A*S*H 81 [i] 08:00 M*A*S*H 82 [i] 08:55 M*A*S*H 83 [i] 09:25 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Soukromá pomsta 2 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 14:35 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Kluci nejsou na prodej 24 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Stuttgart: Soukromá pomsta 2 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 03:20 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 21-22/164 [i] 06:35 Sila 106 [i] 07:25 Tisíc a jedna noc 90/183 [i] 08:55 SUPER VÝHRA [i] 09:55 Frasier [i] 11:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 61-62/172 [i] 16:45 Indická nevesta 134-135 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk VII. 8/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Monk VII. 9/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 95-96 [i] 23:25 Diablov advokát 12/13 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 McBride: Vražda po půlnoci0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 5 dnů do půlnoci 3 [i] 12:55 Černý přízrak0 [i] 14:30 Černovous0 [i] 15:55 Černovous0 [i] 17:20 Den zrady0 [i] 19:00 Skóruj!0 [i] 20:30 Strážci Dračí brány0 [i] 22:00 Into the Badlands 3 [i] 22:50 Ochránce0 [i] 00:25 Ruské peklo0 [i] 01:55 Pravidla násilí0 [i] 03:10 Dealer0 [i] 04:35 Blondýna na předpis0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Motorky [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Skoky do vody [i] 11:00 Plavání [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:15 Skoky do vody [i] 15:00 Plavání [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:30 Jezdectví [i] 17:45 Plavání [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Plavání [i] 21:00 Olympijské hry [i] 22:00 Tenis [i]