TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi (HD) [i] 08:40 Bláznivé prázdniny v tábore [i] 10:20 Morganovci (HD) [i] 12:35 Moja dcéra je anorektička [i] 14:35 CHART SHOW [i] 16:50 Kredenc [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Dokonalý manžel (HD) [i] 22:35 Utečenec (HD) [i] 01:15 Morganovci (HD) [i] 03:05 Honba za zlatým pokladom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 PARK [i] 05:50 Atlantída II.: Sivé sestry 6/13 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:45 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:15 Krajina dávnych vekov [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Škriatok 4/11 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 15:05 "Tři vejce do skla" [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:05 Hokej - MS 2016 [i] 21:45 Mixzóna [i] 22:15 Hartova vojna [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Hartova vojna [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Mixzóna [i] 06:40 Cyklopotulky [i] 06:50 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Farmárska revue [i] 08:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 08:50 Test magazín: Test magazín: Záhradné kosačky na trávu [i] 09:00 Svätá liturgia na Turíce [i] 11:20 Vodný slalom - ME 2016 [i] 13:25 Televízny posol [i] 14:00 Magazín Ligy majstrov [i] 14:30 Magazín Európskej ligy [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:40 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:50 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Slovo [i] 20:20 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:30 Odboj 4/6 [i] 21:20 Wallander: Nepokojný muž [i] 22:50 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i] 01:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 02:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:10 Dobrodružstvo v Egypte [i] 09:20 No, počkaj! [i] 09:30 Pat a Mat [i] 09:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:20 15 min. KUCHÁR [i] 12:00 Rodinka úžasných 11,12 [i] 14:00 Vojna neviest [i] 15:55 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Deň po tom [i] 23:15 Zabi, lebo ťa zabijú! [i] 01:45 Loganova vojna [i] 03:40 NOVINY TV JOJ 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 EKOTOPFILM: Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 06:15 EKOTOPFILM: Dievča z Georgie [i] 06:35 EKOTOPFILM: Nevšední ľudia [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:30 Simpsonovci XVIII. 21,22/22 [i] 10:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 13 [i] 11:50 Rodinka úžasných 11,12 [i] 13:55 Zvláštne puto [i] 16:00 Megapresuny 5,6,7 [i] 17:40 Pištoľníčky [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Jarmok 18 [i] 20:35 Naša rodinná svadba [i] 22:40 Pasca na lásku [i] 00:40 Mafstory 1,2/40 [i] 01:40 Megapresuny 5,6,7 [i] 02:50 Ničitelia mýtov IV. 27,28 [i] 04:25 Prvé oddelenie [i] 04:45 Pasca na lásku [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 07:55 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 08:50 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 09:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 10:40 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 11:35 Jak prosté III. 20 [i] 12:35 Jak prosté III. 21 [i] 13:30 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 14:25 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 15:20 Tým Škorpion I. 19 [i] 16:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 17:10 Medium Iv. 7 [i] 18:10 Medium Iv. 8 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 21:05 Myšlenky zločince X. 14 [i] 22:00 Nespoutaný Django 1 [i] 01:10 Medium Iv. 6 [i] 02:10 Jak prosté IV. 10 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Jedinečná auta 11 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Lotus Elise 11 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 1) 3 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Preston 2 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Lewes 3 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 13:30 Likvidátor (Series 2): Máš, cos chtěl 10 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2): Potěšení pro oči 11 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Kabriolet a cruiser 14 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): VW Beetle 11 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 5 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Klaunem v rodeu 5 [i] 19:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 21:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 22:00 Politici a přežití [i] 23:00 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i] 00:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Všechno má hlad 4 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Veselé Vánoce, Kilcherovi 12 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem a prezidentem Barackem Obamou [i] 02:40 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 03:30 Politici a přežití [i] 04:20 Krvaví lvi: vychováni pro kulku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Řeka čaruje [i] 08:10 Úsměvy Františka Hanuse [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 My všichni školou povinní: Třídní učitel 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hora jménem Andělská [i] 14:05 Vltavská víla [i] 14:50 Nejdelší návrat [i] 15:45 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 4/6 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Hlas pro římského krále [i] 21:45 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 105% alibi [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Po stopách hvězd [i] 03:00 Žiješ jenom 2x [i] 03:25 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Dovaly [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 04:10 Bolkoviny [i] 04:55 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Lodě, které psaly historii: Batyskaf - deset tisíc metrů pod mořem [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1095/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Dvě vzpomínky na jaro 1945 [i] 09:35 Smrt krále Václava IV. [i] 10:55 Zikmund řečený Šelma ryšavá [i] 11:55 KAMU ve Vietnamu [i] 12:20 Nedej se [i] 13:15 Chcete mě? ZJ [i] 13:45 Království divočiny: Zvířecí legrácky 4/10 [i] 14:15 Sváteční slovo husitského biskupa Juraje Dovaly [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:15 Cesty víry: Zasvěcený život přípravou na manželství [i] 15:40 Světci a svědci: Odorik z [i] 15:55 Na cestě po Kjúšú [i] 16:25 Lucemburkové 5/6 [i] 16:50 Lucemburkové 6/6 [i] 17:20 Moravští Lucemburkové [i] 17:50 Bratři, synové Karla IV. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Bojovník s indiány [i] 21:30 Armáda stínů [i] 23:50 Za mříže v Miami 2/2 [i] 00:55 Skotsko, zrcadlo času [i] 01:45 Stěhuju se za manželkou do Prahy [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 02:20 U svého moře, ve svých horách [i] 02:50 Plavba voru Kantuta [i] 03:10 Brána do Branné [i] 03:30 Na hranici tradic [i] 03:55 Příběhy železné opony [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Senzační Spiderman 2 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 9 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! 9, 10 [i] 07:30 Tom a Jerry III 3 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 10 [i] 08:20 Krok za krokem V 1, 2 [i] 09:15 Víkend: Ať žije král! [i] 10:15 Gympl s (r)učením omezeným: Akce a reakce 75 [i] 11:40 Kdopak to mluví 3 [i] 13:40 Prázdniny pro psa [i] 15:20 Erin Brockovich [i] 17:55 Třetí princ [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3 [i] 21:20 Kriminálka Anděl: Mrtvý v hotelu 4 [i] 22:30 Střepiny [i] 23:05 Skleněný dům 2 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas IV: Jako motýl [i] 01:40 Volejte Novu [i] 02:10 Krok za krokem V 1, 2 [i] 03:15 Áčko: Kutila bych zabila [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Akce a reakce 75 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Vymazání mysli 15 [i] 07:10 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:40 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 08:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Francii 3 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Velká dortová pomsta 23 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:25 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:05 Vychytávky Extra 13:25 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Zločiny na pokračování 15 [i] 21:30 Superchlapi [i] 22:55 Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou [i] 00:55 Největší tankové bitvy II: Bitva o Francii 3 [i] 01:55 Vegas I: Zkažené sémě 7 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 07:20 Frasier [i] 08:55 SUPER VÝHRA [i] 09:55 Taká obyčajná rodinka IV. 19-21/24 [i] 11:55 Roztomilé mrchy II. 21-22/25 [i] 14:15 Bolesti slávnych IV. 10/16 [i] 15:15 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 17:15 Prvý alebo druhý [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 22:10 Zneužitá [i] 00:15 Tanec je môj život [i] 02:25 Zneužitá [i] 04:00 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Letní čas0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Angelika0 [i] 14:00 5 dnů do půlnoci 3 [i] 14:50 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 17:00 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 18:50 V rytmu soulu0 [i] 20:30 Sedm psychopatů0 [i] 22:15 Den zrady0 [i] 23:55 Utrpení0 [i] 01:50 Ochránce0 [i] 03:15 Strážci Dračí brány0 [i] 04:45 Pravidla násilí0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Skoky do vody [i] 06:30 Skoky do vody [i] 07:30 Motorky [i] 08:15 Motorky [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Motorky [i] 11:00 Motorky [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Skoky do vody [i] 18:15 Skoky do vody [i] 19:15 Skoky do vody [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:45 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Knihovníci 2: A pekelná smlouva 6 [i] 06:00 Knihovníci 2: A obraz obrazu 7 [i] 07:00 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 08:00 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 09:00 Beethoven 3 [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Beethoven 5 [i] 15:00 Beethoven: Velký trhák [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Landing 19 [i] 20:00