TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 07:35 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:15 Vojvoda Sur [i] 10:05 Teória veľkého tresku I. 14-15/17 [i] 11:00 MASTERCHEF [i] 13:40 Prvý alebo druhý (HD) [i] 16:10 Morganovci (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Moja dcéra je anorektička [i] 22:35 Mechanik zabijak [i] 00:15 Rukojemník [i] 02:30 Mechanik zabijak [i] 03:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:50 Krajina dávnych vekov [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Atlantída II.: Sivé sestry 6/13 [i] 10:20 PARK [i] 11:05 On air [i] 11:40 Julie Lescautová X.: Tragédia 4/5 [i] 13:10 Delá z Navarone [i] 15:50 Slovensko chutí [i] 16:20 Čo ja viem [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Den Haag [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:05 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:45 Mixzóna [i] 22:10 Kráľ Krysa [i] 00:25 Delá z Navarone [i] 02:55 Čo ja viem [i] 04:30 Cestou necestou: Den Haag [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Mixzóna [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Generácia [i] 09:55 Cesta [i] 10:25 Magazín EURO 2016 [i] 11:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 13:25 Vodný slalom - ME 2016 [i] 15:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Svitka [i] 20:45 Kohút nezaspieva [i] 22:05 Fargo I 5/10 [i] 22:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 01:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 03:35 Správy RTVS "N" [i] 04:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ: Malý hokejista [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:20 Simpsonovci XXV. 3,4 [i] 10:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 9 [i] 11:10 Dovidenia, stará mama! 19 [i] 11:50 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 12:30 Dobrodružstvo v Egypte [i] 14:30 Naša rodinná svadba [i] 16:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Tak kto má pravdu? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vojna neviest [i] 22:30 Návrat z doby ľadovej [i] 00:15 Ikarus [i] 02:15 Vraždy v Yorkshire [i] 04:15 NAŠI: Tak kto má pravdu? [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie [i] 05:30 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 06:15 M*A*S*H 9 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:05 Magnum VIII. 8,9 [i] 12:20 EKOTOPFILM: Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 13:00 EKOTOPFILM: Dievča z Georgie [i] 13:30 EKOTOPFILM: Nevšední ľudia [i] 14:40 Faktor strachu III. 6 [i] 15:40 Ilúzia lásky [i] 17:50 Áno, šéfe! USA III. 14/14 [i] 18:50 Áno, šéfe! USA IV. 1/13 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Výročie svadby 17 [i] 20:35 Loganova vojna [i] 22:25 Vraždy v Yorkshire [i] 00:35 Simpsonovci XXV. 3,4 [i] 01:30 Ničitelia mýtov IV. 26 [i] 02:20 Prvé oddelenie [i] 02:40 Ilúzia lásky [i] 04:10 Zvláštne puto [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 30 [i] 07:35 Tým Škorpion I. 19 [i] 08:30 Tým Škorpion I. 20 [i] 09:25 Medium Iv. 7 [i] 10:25 Medium Iv. 8 [i] 11:20 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 12:15 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 13:10 Exmanželka za odměnu 1 [i] 15:15 Jak prosté III. 20 [i] 16:15 Jak prosté III. 21 [i] 17:10 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 18:05 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 19:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 12 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 13 [i] 22:55 Ničemové 5 [i] 00:00 Bez hranic III. 2 [i] 01:00 Vzpomínky IV. 11 [i] 01:55 Medium Iv. 7 [i] 02:40 Medium Iv. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 20 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Odstřelovačská puška 2 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Závodní rychlost 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Peníze na udici 25 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Závoďák 24 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 1 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 4 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 7 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá rána 16 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): V dobrém i zlém 3 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Lesní požár v Lousianě 4 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Být první, či nebýt první 15 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé bouračky 13 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Být první, či nebýt první 15 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Mexičtí jezdci 2 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:55 Polopatě [i] 07:45 O Emínce a Havlíčkovi [i] 08:30 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Strach má velké oči [i] 14:25 Řeka čaruje [i] 15:55 Neobyčejné životy: Iva Janžurová [i] 16:50 Hercule Poirot X [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 55 minut s Miroslavem Donutilem [i] 20:57 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:00 Eurovision Song Contest 2016 [i] 00:35 Dívka v parku [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Proměny Karlova Hradu [i] 09:55 Klenoty nejvzácnější [i] 10:20 Největší Čech: Karel IV. [i] 11:00 Bohoslužba za vlast u příležitosti [i] 13:00 Světci a svědci: Arnošt z Pardubic [i] 13:15 Poslední královna [i] 14:55 Kámen a poznání [i] 15:55 Most mezi kýčem a mystikou [i] 16:35 Hledači času: Královský průvod z [i] 16:55 Lucemburkové 3/6 [i] 17:20 Lucemburkové 4/6 [i] 17:50 Karel IV., z Boží milosti král [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Římské vraky u ostrova Ventotene [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Noc na Karlštejně [i] 21:30 Slasti Otce vlasti [i] 23:15 Most III 8/10 [i] 00:15 Funny Games USA [i] 02:00 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 02:25 Za posledními Moravany [i] 02:55 Na hranici tradic [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Hledání kompromisů [i] 03:45 Expedice Korál [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:30 Senzační Spiderman 1 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 8 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 7, 8 [i] 07:50 Tom a Jerry III 2 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 9 [i] 08:40 Krok za krokem IV 24 [i] 09:10 Jak se budí princezny [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Výměna manželek [i] 15:00 Ztraceni v moři [i] 17:15 Tančím, abych žil [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:35 Únos vlaku 1 2 3 [i] 00:40 Vražda v Presidiu [i] 02:15 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:35 Prásk [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Minidobrodrodružství 14 [i] 07:15 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:45 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:45 Ohnivý kuře: NE, šéfe! 22 [i] 11:05 Dva bratři [i] 13:15 Přes noc sedmdesátkou [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Můj otec je šílenec [i] 22:45 Krvavý obchod [i] 00:55 Unesená [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 07:20 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Sultán 64-66/95 [i] 14:20 Bolesti slávnych IV. 9/16 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Kráľovná noci [i] 17:15 Tanec je môj život [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 22:00 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 00:00 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 01:45 Smrť školáčky [i] 03:15 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 04:55 Roseanne VIII. 24-25/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Letní čas0 [i] 13:50 První republika 19 [i] 14:50 Angelika0 [i] 16:45 Temné vzpomínky0 [i] 18:30 Na pokraji slávy0 [i] 20:30 Utrpení0 [i] 22:20 Tajemný muž0 [i] 00:05 První republika 19 [i] 01:00 Richard III0 [i] 02:40 Sedm psychopatů0 [i] 04:25 Mnich0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 06:30 Skoky do vody [i] 07:30 Motorky [i] 08:15 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Motorky [i] 10:00 Motorky [i] 11:00 Jezdectví [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Skoky do vody [i] 18:45 Skoky do vody [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Skoky do vody [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky do vody [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:30 Skoky do vody [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Skoky do vody [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 4: Romantický víkend 1 [i] 06:00 V utajení 3: Nepřítel na mušce 13 [i] 07:00 V utajení 3: Falešný útok 14 [i] 08:00 V utajení 3: Pohyblivé písky 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Indiana Shawn a chrám dost hnusné, rezavé a staré dýky 10 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Landing 19 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Tajemství 6