TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 12:45 Monk VII. 4-5/16 [i] 14:40 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - FINÁLE - LIVE [i] 22:35 Rukojemník [i] 00:50 Top Aplikácie [i] 01:05 NCIS: Los Angeles VI. 10/24 [i] 02:00 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 03:10 FARMA - FINÁLE [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Smrť podkošového hráča [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 5/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať... [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 17:00 Správna Agáta VI. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Jozef Svoboda - Zápasník zlej povesti [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Bojovníci [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:40 Neskoro večer [i] 02:30 Bojovníci [i] 04:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostné správy [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma IV [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Chichi-chacha [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - O TROCH PRASIATKACH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete: Švédsko [i] 08:55 Kvarteto [i] 09:25 Životodarné tepny Zeme [i] 09:40 Srí Lanka - Ostrov bez anjelov [i] 10:10 Tá tajovská voda mútna 3/3 [i] 11:25 Orientácie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Vesmír dokorán 4/4 [i] 13:30 Keď na Slovensku vládol hokej - MS „B“ 1995 [i] 14:40 Šport minulých liet [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:45 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:05 Tank na Mesiaci [i] 23:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 04:30 Blankytné hory alebo Nepravdepodobný príbeh [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Aféry: Hemoroidy 5 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Malý hokejista [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Nervové zrútenie [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Vrátilo sa ti to [i] 13:50 INKOGNITO [i] 15:10 NAŠI: Tak kto má pravdu? [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pán Popper a jeho tučniaky [i] 22:35 Skala [i] 01:35 Pach krvi 3 [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 05:50 M*A*S*H 8 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 2 [i] 09:50 Profesionál II. 2 [i] 11:15 M*A*S*H 9 [i] 11:55 Kosti IX. 3 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Konská hliadka 13 [i] 14:00 Faktor strachu III. 8 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 19,20 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 5 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 21,22/22 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Generál 14 [i] 20:35 Vinári: Škorce, Vinobranie 11,12 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:20 Tabu VIII. 7,8/8 [i] 02:15 Ničitelia mýtov IV. 25 [i] 03:00 Profesionáli 2014: Generál 14 [i] 03:35 Tabu VIII. 7,8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 29 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 6 [i] 08:30 Medium V. 18 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 10:25 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 8 [i] 12:15 Medium V. 18 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 6 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 9 [i] 17:05 Medium V. 19 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 19:00 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 7 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 11 [i] 22:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 00:05 Myšlenky zločince X. 11 [i] 01:05 Vlčí mládě III. 9 [i] 02:00 Vzpomínky IV. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Lavinová zóna 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Nákladní lodě/nákladní auta 9 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 58 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 10) 2 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Lavinová zóna 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 12:35 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajský maglev 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 5): Most v Hong Kongu 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Panamský průplav 5 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 58 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Znuděný 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 21:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 2 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Omrzliny a medvědi 5 [i] 00:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 11 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Cesta ke spáse 4 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 2 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Omrzliny a medvědi 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Pavla Vohnouta "Kyklopa" [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Poslední soud 38/39 [i] 21:35 13. komnata Zdeňka Velíška [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Všechnopárty [i] 23:00 Zpátky se Sobotou [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Parta Maraton [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Mijako, ostrov dlouhého života [i] 09:55 Cestománie [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Portugalsko, iberský poklad [i] 11:25 Život na Zemi: Ryby [i] 12:15 Muži od Dunkerque [i] 12:45 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 13:35 Stroje - to je moje! [i] 13:45 Věda na vlastní kůži 38/50 [i] 14:35 Věda a náhoda: Touha vypadat lépe [i] 15:30 Lodě, které psaly historii: Batyskaf - deset tisíc metrů pod mořem [i] 16:20 Stěhuju se za manželkou do Prahy [i] 16:50 Historie.cs [i] 17:45 Prvních 7 325 dnů Elišky a Jana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - Jak nově v léčbě diabetu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Koza [i] 21:20 Funny Games USA [i] 23:10 S gurmánem na cestách II.: Za syrova [i] 23:55 Batesův motel III: Poslední večeře 7/10 [i] 00:35 Batesův motel III: Jáma 8/10 [i] 01:15 Letecké katastrofy: Pod tlakem [i] 02:05 Spolky, to je naše gusto [i] 02:30 Rešov [i] 02:50 Na hranici tradic [i] 03:15 Divnopis [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Vražednou stěnou Eigeru [i] 04:00 Blanský les [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3034 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíš se přiznat 656 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 2 [i] 13:40 Dr. House III 17, 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Lekce číslo jedna 521 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3035 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se budí princezny [i] 22:00 Nestyda [i] 23:35 Chcete být milionářem? [i] 01:00 Dr. House III 17, 18 [i] 03:00 Áčko: Radši pod mostem, než s tebou doma! [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Lekce číslo jedna 521 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Robosestra 13 [i] 06:40 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:10 M*A*S*H 79 [i] 08:00 M*A*S*H 80 [i] 08:55 M*A*S*H 81 [i] 09:25 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 10:25 Místo činu: Stuttgart: Na hranici zákona 1 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 14:35 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Něco si stopnu 60 [i] 21:35 Muži v černém [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Stuttgart: Na hranici zákona 1 [i] 02:25 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 19-20/164 [i] 06:30 Sila 105 [i] 07:20 Tisíc a jedna noc 89/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 93-94 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 59-60/172 [i] 16:50 Indická nevesta 132-133 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk VII. 6-7/16 [i] 21:30 Tanec je môj život [i] 00:00 Smotánka [i] 00:35 Smrť školáčky [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Roseanne VIII. 22-23/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Až vyjde měsíc0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zorro0 [i] 14:10 Big Screen 6 [i] 14:30 Na pokraji slávy0 [i] 16:35 eXistenZ0 [i] 18:15 Osudové setkání0 [i] 20:30 Temné vzpomínky0 [i] 22:15 Vyletět z hnízda0 [i] 23:40 Nitro0 [i] 01:25 Tajemný muž0 [i] 03:05 Božská extáze0 [i] 04:30 Ptáčata0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Olympijské hry [i] 06:30 Skoky do vody [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Golf [i] 09:30 Golf [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Skoky do vody [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Skoky do vody [i] 20:30 Skoky do vody [i] 21:45 Skoky do vody [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:30 Skoky do vody [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Skoky do vody [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Skoky do vody [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Hvězdný prach 16 [i] 06:10 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 07:10 Knihovníci 2: A okamžik spásy 8 [i] 08:10 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 09:10 Spravedlnost v krvi 4: Prozrazená tajemství 15 [i] 10:10 Beethoven 5 [i] 12:10 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 13:10 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 14:10 V utajení 4: Romantický víkend 1 [i] 15:10 Spravedlnost v krvi 4: Zranění 16 [i] 16:10 Beethoven: Velký trhák [i] 18:20 Doylův okrsek 3: Dva Jakeové a dítě 8 [i] 19:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 20:20 Knihovníci 2: A šťastné konce 9 [i] 21:20 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 22:20 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 23:20 Rytíři nebes [i] 01:20 Bermudská příšera [i] 03:20 Spravedlnost v krvi 4: Zranění 16 [i] 04:15 V utajení 3: Hvězdný prach 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 23 [i] 06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 5 [i] 06:30 V síti 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 8 [i] 08:00 Příběh obrovského stromu0 [i] 09:05 Acopán Tepui: Hora bohů0 [i] 10:00 Tajemné Seychely0 [i]