TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 12:55 Monk VII. 2-3/16 [i] 14:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:10 Rodinné prípady [i] 00:05 NCIS: Los Angeles VI. 9/24 [i] 01:00 Lovec zločincov II. 12/22 [i] 02:00 Šiesty zmysel I. 16/22 [i] 02:45 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 03:35 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:10 Diagnóza: Vražda: Smrteľné hry [i] 05:55 Svet v obrazoch [i] 06:20 Cestou necestou: Viľňus [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:35 Nikto nie je dokonalý [i] 09:45 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Smrť podkošového hráča [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Slovensko v obrazoch [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta VI. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hlavu hore - mučeníci z Fiesole [i] 22:00 Julie Lescautová X.: Tragédia 4/5 [i] 23:30 Nerozvážni: Keď usadne prach 8/13 [i] 00:15 Hlavu hore - mučeníci z Fiesole [i] 01:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: V negližé [i] 02:25 Nerozvážni: Keď usadne prach 8/13 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Portrét: Yuri Dojc [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Chichi-chacha [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - FRIEND IN NEED [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:55 Záhrady tropického mora [i] 10:20 Tá tajovská voda mútna 2/3 [i] 11:30 Cesty za folklórom: Kurov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vesmír dokorán 3/4 [i] 13:25 Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 [i] 14:35 Slovenský raj [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:40 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Vesmír dokorán 4/4 [i] 23:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry: Prst navyše 4 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Podviedla ma s bratom [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Treba čítať poriadne zmluvu [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Nemôžeš ma vydediť! [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Tak kto má pravdu? [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. Dokonalý: Tetovanie 7 [i] 23:35 TAXI 2 [i] 00:40 Profesionál II. 2 [i] 01:45 OCHRANCOVIA: Tu sa nedá žiť [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nemôžeš ma vydediť! [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 05:50 M*A*S*H 7 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 TAXI 1/12 [i] 09:50 Profesionál II. 1/8 [i] 11:15 M*A*S*H 8 [i] 11:55 Kosti IX. 2 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Evička 12 [i] 14:00 Faktor strachu III. 7 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 17,18 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 4 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Konská hliadka 13 [i] 20:35 Skala [i] 23:20 Hawaii 5.0 VI. 18 [i] 00:20 Medzi životom a smrťou 4 [i] 01:20 Mafstory 17/17 [i] 01:50 Mafstory 1/39 [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 23,24 [i] 03:40 Profesionáli 2014: Konská hliadka 13 [i] 04:20 Medzi životom a smrťou 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 28 [i] 07:35 Havaj 5-0 III. 4 [i] 08:30 Medium V. 17 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 10:30 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 11:25 Vlčí mládě III. 7 [i] 12:20 Medium V. 17 [i] 13:20 Havaj 5-0 III. 4 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 15:15 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 8 [i] 17:05 Medium V. 18 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 23:55 Vražedná čísla VI. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 6 [i] 01:50 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Silnice/mince 8 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 57 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 12:35 Králové divočiny (Series 1): Malajsie - tropický ostrov 6 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 57 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Zoufalá řešení 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Kartáče, tabule, uzený losos a zipy 4 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 6) 3 [i] 21:00 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 21:30 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Zpátky doma 25 [i] 00:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 6) 3 [i] 02:40 Kšefty a kola (Series 1) 1 [i] 03:05 Kšefty a kola (Series 1) 2 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Schody [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:40 Motiv II [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:30 Za obřími rybami s Jakubem [i] 10:20 Skotsko, zrcadlo času [i] 11:15 Eliška Junková [i] 11:30 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 12:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 13:20 Na pomoc životu - Jak nově v léčbě diabetu [i] 13:40 Příběhy domů: Kartouza valdická [i] 14:00 Římské vraky u ostrova Ventotene [i] 14:50 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 15:45 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 16:45 Konstruktéři: Jak vyrobit motor pro tryskové letadlo [i] 17:35 Zapomenuté výpravy: Let do Tokia [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Kansas [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Zvyky nezvykle [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Portugalsko, iberský poklad [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2016 [i] 23:05 Pramen života [i] 00:50 Sestřička Jackie IV: Den leguána 7/10 [i] 01:20 Folklorika [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Putování za muzikou [i] 02:35 Vesnice plná změn [i] 02:55 Na hranici tradic [i] 03:20 Lovy beze zbraní [i] 03:50 Příběhy železné opony [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Expedice Virunga [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3033 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI II 1 [i] 13:40 Dr. House III 15, 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečné řešení 520 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3034 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíš se přiznat 656 [i] 21:25 Prásk [i] 22:10 Hrozba smrti [i] 00:15 Dr. House III 15, 16 [i] 01:50 Áčko: V pubertě jsem chtěla zemřít [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečné řešení 520 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Oživení Jumba 12 [i] 06:40 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 07:10 M*A*S*H 77 [i] 08:00 M*A*S*H 78 [i] 08:55 M*A*S*H 79 [i] 09:25 Castle na zabití I: Mrtvá chůva 2 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Kdo tahá za nitky 11 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 14:35 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Brémy: Kdo tahá za nitky 11 [i] 03:00 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 03:45 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 17-18/164 [i] 06:30 Sila 104 [i] 07:25 Tisíc a jedna noc 88/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 91-92 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 57-58/172 [i] 16:50 Indická nevesta 130-131 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VII. 4-5/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 93-94 [i] 23:25 Diablov advokát 11/13 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:30 Mike a Molly [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ostrov pokladů0 [i] 13:40 Ostrov pokladů0 [i] 15:20 Zorro0 [i] 17:25 Vyletět z hnízda0 [i] 18:50 eXistenZ0 [i] 20:30 Riddick0 [i] 22:35 Věc: Počátek0 [i] 00:25 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 02:15 4.3.2.10 [i] 04:05 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Watts [i] 06:30 Skoky do vody [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky do vody [i] 09:30 Olympijské hry [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Skoky do vody [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Skoky do vody [i] 20:30 Skoky do vody [i] 22:00 Skoky do vody [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika