TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 13:00 Monk VI. 14-15/16 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 NCIS: Los Angeles VI. 7/24 [i] 00:55 Lovec zločincov II. 10/22 [i] 01:50 Šiesty zmysel I. 14/22 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Jasný prípad [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Jazdi Hlavou: SMS [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Pietna spomienka na Karola Machatu [i] 11:10 Diagnóza: Vražda: Požiar v Malibu [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 15:00 Hokej - MS 2016 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Prerušená pieseň [i] 23:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Futbalový bojovník 16/24 [i] 00:35 Cestou necestou: Viľňus [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Život je vábny [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Chichi-chacha [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POMOC [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Psí život [i] 09:55 Vesmír dokorán 1/4 [i] 10:50 Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i] 11:50 Spomienky na lúčenie [i] 12:45 Dnes večer hrám ja: Tri poviedky s Karolom Machatom [i] 14:00 Poslední parlamentári [i] 15:00 II. svetová vojna: Ladislav Ťažký - Púť životom [i] 15:25 Pieseň pre mamu [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 TELEREGINA [i] 16:45 Test magazín: Test magazín: Blu-Ray prehrávače [i] 17:00 Ženy o ženách: Krásny svet pod Roháčmi [i] 17:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Vesmír dokorán 2/4 [i] 23:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Aféry: Vetry 2 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Bezhlavo zamilovaná [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ: Tomu chlapcovi ide o život [i] 13:30 Malý kúsok neba [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 19 [i] 22:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 9 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 13/13 [i] 00:25 Profesionál 6/6 [i] 01:45 OCHRANCOVIA: Tehotná gymnazistka [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 12 [i] 09:45 Profesionál 5 [i] 11:15 M*A*S*H 6 [i] 11:55 Kosti X. 22/22 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 14:00 Faktor strachu III. 5 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 13,14 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Vence 11 [i] 20:35 Zbohom, Prada [i] 22:45 Letecké katastrofy XI. 1/13 [i] 23:45 Plne naložení 1/6 [i] 00:15 Mafstory 13,14 [i] 01:25 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 02:10 Profesionáli 2014: Vence 11 [i] 02:50 Letecké katastrofy XI. 1/13 [i] 03:35 Plne naložení 1/6 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:25 Faktor strachu III. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 26 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 2 [i] 08:30 Medium V. 12 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 10:30 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 11:25 Vlčí mládě III. 5 [i] 12:20 Medium V. 12 [i] 13:20 Havaj 5-0 III. 2 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 15:20 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 16:15 Vlčí mládě III. 6 [i] 17:10 Medium V. 16 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 19:10 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 20:05 Havaj 5-0 III. 3 [i] 21:00 Expresní zásilka 1 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 00:40 Expresní zásilka 1 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka 6 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 55 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1) 7 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Japonsko 4 [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Mexiko a USA 5 [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Blízký východ 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 55 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Bubny konga, pokovování a knoflíky 2 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Král Klondiku 19 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Do temnoty 6 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Rodinné záležitosti 5 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Mimozemský déšť, dunění na pláži a Vojničův rukopis 6 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Ledová záchrana 6 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Král Klondiku 19 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Do temnoty 6 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Šípková Růženka [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:15 Hercule Poirot X [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Na stopě [i] 23:15 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo katolického kněze Adolfa Pintíře [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 New York - jablko, které se nepřejí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Lidé ohně [i] 09:50 Život na Zemi: Ryby [i] 10:40 Nedej se [i] 11:35 Pražské povstání v květnu 1945 aneb Mezi Londýnem a Moskvou [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:45 Intolerance [i] 13:15 Tajemství 2. sv. války: Hrdinové z [i] 14:05 Valašsko, kruté jaro 1945 [i] 14:45 Hon na císařské křižníky: Karavana námořníků [i] 15:40 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 16:35 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:25 Římské vraky u ostrova Ventotene [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krajinou domova: Delty bez moří 3/8 [i] 19:20 Paměť stromů: Slovanská lípa versus germánský dub [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Himálajská království [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2016 [i] 23:05 Perníková věž [i] 00:40 Sestřička Jackie IV: Den leguána 7/10 [i] 01:10 Za mříže v Miami: Drsný život ve vazební věznici na 1/2 [i] 02:10 Náš venkov: Smilovice [i] 02:35 Nevěra po česku [i] 03:05 Vyhnálov [i] 03:25 Na hranici tradic [i] 03:50 Příběhy železné opony [i] 04:05 Zašlapané projekty [i] 04:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:50 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3031 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 21 [i] 13:40 Dr. House III 11, 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Uvězněná 518 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3032 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Čas narození, čas smrti 655 [i] 21:25 Víkend: Ať žije král! [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIII: Zlaté časy 4 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Zvláštní krása 22 [i] 00:15 Dr. House III 11, 12 [i] 01:50 Áčko: Vyštvali nás ctihodní sousedé [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Uvězněná 518 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Venušoboti 10 [i] 06:40 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 07:10 M*A*S*H 73 [i] 07:55 M*A*S*H 74 [i] 08:50 M*A*S*H 75 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Prkno a pořádek 21 [i] 10:20 Místo činu: Brémy: Mrtví uprchlíci 9 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 14:35 Castle na zabití I: Květiny na tvůj hrob 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVIII: Blízké setkání nového druhu 2 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Brémy: Mrtví uprchlíci 9 [i] 01:40 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 13-14/164 [i] 06:25 Sila 102 [i] 07:20 Tisíc a jedna noc 86/183 [i] 08:55 SUPER VÝHRA [i] 09:55 Frasier [i] 11:00 Kúsok zo mňa 87-88 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Víťazstvo lásky 53-54/172 [i] 16:50 Indická nevesta 126-127 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VI., VII. 16/16,1/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 89-90 [i] 23:25 Diablov advokát 9/13 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Družička v utajení0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malé ženy0 [i] 14:05 Ostrov pokladů0 [i] 15:40 Ostrov pokladů0 [i] 17:20 Tygr a drak0 [i] 19:20 Sbohem, královno0 [i] 21:00 První republika 19 [i] 22:00 Barneyho ženy0 [i] 00:10 Kóma 1 [i] 01:25 Kóma 2 [i] 02:45 Dům na konci ulice0 [i] 04:20 96 hodin: Odplata0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i]