TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 12:45 Monk VI. 12-13/16 [i] 14:40 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:45 Rodinné prípady [i] 23:45 NCIS: Los Angeles VI. 6/24 [i] 00:40 Lovec zločincov II. 9/22 [i] 01:30 Šiesty zmysel I. 13/22 [i] 02:10 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 03:00 Kredenc [i] 03:50 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 09:30 Slovensko v obrazoch [i] 10:05 Diagnóza: Vražda: Jasný prípad [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 14:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hviezda [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 23:25 Hviezda [i] 01:00 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 01:55 Reportéri [i] 02:30 Autosalón [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Mixzóna [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:40 Chichi-chacha [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÍ KAMARÁTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Slováci vo svete: Srbsko - Padina [i] 09:05 Kvarteto [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Odboj 3/6 [i] 11:25 Generácia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Čavale [i] 13:15 Autosalón [i] 13:50 PARK2 [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:40 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 22:35 Vesmír dokorán 1/4 [i] 23:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Aféry: "Kamarát taky rád" 1/12 [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Desať rokov bez sexu [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ: Máš padáka! [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Zabil si mi ovce [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 VTEDY NA ZÁPADE [i] 00:15 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 12 [i] 01:15 Profesionál 5 [i] 02:25 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Hviezdna brána: Atlantída II. 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 Sedem statočných [i] 12:00 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ, Tabletky 15,16 [i] 14:00 Profesionáli 2014: Žirafa 9 [i] 14:50 Faktor strachu III. 4 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:20 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 9, 10 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 20:35 Železné srdce [i] 23:25 Až do smrti [i] 01:40 Mafstory 11,12 [i] 02:30 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 03:20 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 04:00 Späť v hre 10,11 [i] 04:40 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 25 [i] 07:30 Havaj 5-0 III. 1 [i] 08:30 Medium V. 11 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 22 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 4 [i] 12:15 Medium V. 11 [i] 13:15 Havaj 5-0 III. 1 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 22 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 5 [i] 17:05 Medium V. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 19:05 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 21:00 Jak prosté IV. 10 [i] 22:00 Ničemové 5 [i] 23:05 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 00:00 Vražedná čísla VI. 13 [i] 00:55 Jak prosté IV. 10 [i] 01:55 Ničemové 5 [i] 02:45 Vražedná čísla VI. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Muži, ženy, divočina (Series 1): Dokud nás smrt nerozdělí 6 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Zdolání Bornea 5 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Pozor na bažinaté rameno 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 54 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Peklo nebo záplavy 3 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Krev, pot a pivo 2 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Peklo nebo záplavy 3 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 5 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown III [i] 09:45 Na kus řeči [i] 10:30 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:50 Blondýna [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Hodinka k dobru 11/14 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo katolického kněze Adolfa Pintíře [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 S otevřeným hledím [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Věda a náhoda: Léčba rakoviny [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 09:55 Konstruktéři: Jak postavit jadernou ponorku [i] 10:45 S gurmánem na cestách II.: Kansas [i] 11:30 Loučka 1945 [i] 12:05 Ořechov 1945 [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1094/2379 [i] 13:25 Stroje - to je moje! [i] 13:35 Věda na vlastní kůži 37/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Pod tlakem [i] 15:40 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Hrdinové z [i] 17:30 Nový Zéland 5/5 [i] 18:15 Na cestě po myanmarském Inle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Sebevražedné mise [i] 21:00 Konstruktéři: Jak vyrobit motor pro tryskové letadlo [i] 21:55 Taxi do Tobruku [i] 23:25 Muž proti muži [i] 01:15 Muži od Dunkerque [i] 01:45 Queer: Hranice tolerance [i] 02:10 Stroje - to je moje! [i] 02:15 Všichni slavní rodáci [i] 02:45 Na hranici tradic [i] 03:10 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 03:20 Příběhy železné opony [i] 03:35 Zašlapané projekty [i] 03:50 Dolní Morava [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 3030 [i] 10:05 Kriminálka Anděl: Záchvěv lidskosti 1 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 13:40 Dr. House III 9, 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3031 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Byl jednou jeden král... [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XIII: Plané květy 3 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Školní osnovy 21 [i] 23:50 Dr. House III 9, 10 [i] 01:25 Střepiny [i] 01:50 Áčko: Alimenty platím, dítě mi nedáváš! [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Franken-bot 9 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 07:10 M*A*S*H 71 [i] 07:55 M*A*S*H 72 [i] 08:50 M*A*S*H 73 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Zlatá sedmdesátá 20 [i] 10:20 Místo činu: Brémy: Nic není, jak se zdá 8 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Prkno a pořádek 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: NE, šéfe! 22 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Brémy: Nic není, jak se zdá 8 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 03:20 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 11-12/164 [i] 06:25 Sila 101 [i] 07:20 Tisíc a jedna noc 85/183 [i] 08:55 SUPER VÝHRA [i] 09:55 Frasier [i] 11:05 Katie Ffordová: Moje vytúžené dieťa [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Víťazstvo lásky 51-52/172 [i] 16:40 Indická nevesta 124-125 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk VI. 14/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Monk VI. 15/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 87-88 [i] 23:25 Diablov advokát 8/13 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Líbánky pro jednoho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 5 dnů do půlnoci 2 [i] 12:55 Big Screen 26 [i] 13:10 Jakub lhář0 [i] 15:10 Legionář0 [i] 16:50 Neprůstřelný mnich0 [i] 18:35 Osvoboditel0 [i] 20:30 Tygr a drak0 [i] 22:20 Into the Badlands 2 [i] 23:10 Temný bojovník0 [i] 00:50 Cesta do pekel0 [i] 02:20 Souboj0 [i] 03:55 Barneyho ženy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cestovní vozy [i] 05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 09:45 Závody GT [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Jezdectví [i] 17:45 Fotbal [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Skoky do vody [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Skoky do vody [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky do vody [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Vražda o romantickém víkendu 9 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 07:20 Knihovníci 2: A cena vzdělání 4 [i] 08:20 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 4: Svazující pouto 11 [i] 10:20 Ledová zkáza [i] 12:20 Doylův okrsek 3: Horká zásilka 3 [i] 13:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 14:20 V utajení 3: Nepřítel na mušce 13 [i] 15:20 Spravedlnost v krvi 4: Strašák 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:20 Doylův okrsek 3: Zase ten spisovatel 4