TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:45 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku (HD) [i] 09:30 Teória veľkého tresku I. 13/17 [i] 10:00 MASTERCHEF [i] 12:30 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 15:15 Lúpež po taliansky [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Něžné vlny (HD) [i] 22:40 Zberateľ bozkov [i] 01:15 Na túto nemám (HD) [i] 03:00 Zberateľ bozkov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 07:40 Garfield IV. [i] 07:55 Krajina dávnych vekov [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Atlantída II.: Deň mŕtvych 5/13 [i] 10:25 PARK [i] 11:00 Hokej - MS 2016 [i] 14:05 Príbeh ozajstného človeka [i] 15:40 Slovensko chutí [i] 16:15 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Viľňus [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: V negližé [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Príbeh ozajstného človeka [i] 00:15 Čo ja viem [i] 01:45 Nečakané stretnutia [i] 02:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: V negližé [i] 03:05 Komisár Montalbano: Tvar vody [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Aleš Votava Múry sú vysoké a hrubé [i] 06:30 Mixzóna [i] 07:05 Autosalón [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda nesprávnym smerom [i] 07:30 Polícia [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 11:50 VAT [i] 12:25 Magazín EURO 2016 [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 15:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 17:35 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:10 Fargo I 4/10 [i] 23:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:35 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 04:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SÚDNA SIEŇ: Si mi nanič! [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:35 No, počkaj! [i] 08:50 Rozprávková jazda [i] 09:40 Simpsonovci XXV. 1,2/22 [i] 10:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 11:40 Dovidenia, stará mama! 18 [i] 12:20 Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá [i] 14:25 Čierny rytier [i] 16:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Už sú veľkí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Železné srdce [i] 23:45 Až do smrti [i] 02:15 Čierny vdovec [i] 04:30 INKOGNITO [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:25 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 06:20 M*A*S*H 5 [i] 06:45 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:05 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 Magnum VIII. 6,7/14 [i] 12:05 EKOTOPFILM: Hory, zver a strážcovia [i] 12:55 EKOTOPFILM: Klimatická chyba [i] 13:10 EKOTOPFILM: Púštna ruža [i] 13:55 EKOTOPFILM: Návrat zubra [i] 14:20 Faktor strachu II. 20 [i] 15:30 Tanec na vlnách [i] 17:45 Áno, šéfe! USA III. 12,13 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 20:35 Legenda o Chun-Li [i] 22:35 Čierny vdovec [i] 00:30 Simpsonovci XXV. 1,2/22 [i] 01:20 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 02:05 Prvé oddelenie [i] 02:30 Tanec na vlnách [i] 04:15 Moje bláznivé dievča [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:15 Tým Škorpion I. 17 [i] 08:15 Tým Škorpion I. 18 [i] 09:10 Medium Iv. 4 [i] 10:10 Medium Iv. 5 [i] 11:05 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 12:00 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 13:00 Pretty Girl I. 1 [i] 15:05 Pretty Girl I. 2 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 19:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 23:00 Ničemové 4 [i] 00:10 Bez hranic III. 1 [i] 01:10 Vzpomínky IV. 10 [i] 02:05 Medium Iv. 4 [i] 02:50 Medium Iv. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 18 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 07:15 Lovec zbraní (Series 1): Stíhač tanků 1 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Rychlí a nebezpeční 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Vítězná bitva 23 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvláštní aukce pro ranní ptáčata 22 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1): Severní Karolína 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 12:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 13:00 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 13:30 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 13:55 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 7 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Je to vyrovnané 15 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): Na horší časy 2 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): James Marsden 6 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Ztraceni na moři 3 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Texaská závodní škola 11 [i] 21:00 Divoká jízda (Series 1): Jihoafričtí spinneři 1 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Veselé Vánoce v nemocnici 11 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Texaská závodní škola 11 [i] 02:40 Divoká jízda (Series 1): Jihoafričtí spinneři 1 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Odpálkuj 6 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Zlatá přadlena [i] 08:05 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně, která ráčkovala [i] 14:10 Vyšší princip [i] 15:55 S otevřeným hledím [i] 16:50 Hercule Poirot X [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dárkový koš pro Jiřinu [i] 21:25 Vrásky z lásky [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Robinson Crusoe [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:25 Sama doma [i] 03:55 Žiješ jenom 2x [i] 04:25 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Smilovice [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 11:20 Paměť stromů: Slovanská lípa versus germánský dub [i] 11:40 Mijako, ostrov dlouhého života [i] 12:35 Eliška Junková [i] 12:50 Auto Moto Revue [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Pomsta Černého korzára [i] 15:20 Za obřími rybami s Jakubem [i] 16:10 Lucemburkové 1/6 [i] 16:35 Lucemburkové 2/6 [i] 17:05 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 18:00 Nový Zéland 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kazachstán, křižovatka Střední [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Zlaté oko [i] 22:15 Most III 6/10 [i] 23:10 Most III 7/10 [i] 00:15 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 01:40 Letecká záchranka: Ústí nad Labem [i] 02:00 Cesty víry: Dřevo a duše Jiřího [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Hanácké Sudety [i] 03:00 Folklorika [i] 03:30 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 04:10 Případ pro ombudsmana [i] 04:25 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Spiderman 12 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 6 [i] 07:00 Jen počkej, zajíci! 3, 4 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show II 26 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 7 [i] 08:15 Krok za krokem IV 21 [i] 08:45 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:20 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:40 Výměna manželek [i] 15:05 Může se to stát i vám [i] 17:10 Život s Helenou [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Deník princezny [i] 22:30 Loupež po italsku [i] 00:40 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 02:15 Krok za krokem IV 21 [i] 02:35 Prásk [i] 03:05 Áčko: Nechtění dárci orgánů [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Astro versus Atlas 7 [i] 07:15 Friends: Táborový ostrov [i] 07:45 Friends: Grandhotel [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:50 Ohnivý kuře: Krok do neznáma 20 [i] 11:10 Neuvěřitelný příběh [i] 13:15 Když tě potká láska [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Moje tlustá řecká svatba [i] 22:20 Válečná banda [i] 00:15 Temné léto [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 03:40 Temné léto [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Roseanne VIII. 18-19/25 [i] 05:50 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Sultán 61-63/95 [i] 14:25 Bolesti slávnych IV. 7/16 [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 17:20 Pokušenie [i] 20:00 Katie Ffordová: Moje vytúžené dieťa [i] 22:00 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 00:00 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 01:45 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 03:15 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Vějíř lady Windermerové0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Opuštěný kaňon0 [i] 13:30 První republika 18 [i] 14:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:55 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:25 Škola života0 [i] 19:05 Noční jízda0 [i] 20:30 Tajemné okno0 [i] 22:05 Ať vejde ten pravý0 [i] 00:05 První republika 18 [i] 01:00 99 franků0 [i] 02:40 Mistři magie0 [i] 04:35 Teror0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Vytrvalostní závody [i] 20:45 Cyklistika [i] 21:00 Box [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:15 Jezdectví [i] 00:45 Rally [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Zbožné přání 12 [i] 06:00 V utajení 3: Kruh se uzavírá 8 [i] 07:00 V utajení 3: Na hraně 9 [i] 08:00 V utajení 3: Moskevské večery 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Vražda o romantickém víkendu 9 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Unmanned 18 [i] 13:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 14:00 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 15:00 Bostonské tornádo [i] 17:00 Cesta Vikingů [i] 18:50 Hledání Země - Nezemě [i] 21:00 Sejmi eso 2 [i] 23:00 Rytíři nebes [i] 02:00 Věk dinosaurů [i] 03:00 Agentura Jasno 6: Vražda o romantickém víkendu 9 [i] 04:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Válka osudu 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Brutální biologie 3 [i] 06:00 Láska v divočině: Jeden den v lese 1</