TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 12:50 Monk VI. 10-11/16 [i] 14:45 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:55 Lúpež po taliansky [i] 00:10 Top Aplikácie [i] 00:25 NCIS: Los Angeles VI. 5/24 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 03:50 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda Marka Sloana [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 4/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražedné blues [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Nečakané stretnutia [i] 15:00 Hokej - MS 2016 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 21:55 Mafiáni: Ján Takáč - muž dvoch tvár a Jozef Surovčík - boss zakladajúci reštaurácie [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:35 Obeť [i] 00:40 Nikto nie je dokonalý [i] 01:50 Neskoro večer [i] 02:40 Obeť [i] 04:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Národnostné správy [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:25 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Počúvaj moju hudbu [i] 07:40 Chichi-chacha [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MADAM JEŽIBABA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Nové Hrady [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kostoľany nad Hornádom [i] 10:30 Ešte sa nevraciam [i] 11:40 Chvíľa pre pesničku [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Orientácie [i] 12:50 Highlighty Európskej ligy [i] 13:15 Pôvod jablka [i] 14:20 Portrét: Tibor Spitz [i] 15:00 II. svetová vojna: Medzi životom a smrťou [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zity Furkovej [i] 17:00 Ženy o ženách: Kde ja som mohla byť alebo Na tom našom dvore [i] 17:30 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 18:45 Večerníček: Krtko [i] 19:00 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 21:40 Mixzóna [i] 22:05 Na povale, alebo Kto má dnes narodeniny? [i] 23:20 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 00:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:55 Hokej - MS 2016 - zápasy [i] 03:25 Hokej - MS 2016 - zápasy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Chcem to dieťa [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Bydlisko: reštaurácia [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Si mi nanič! [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 INKOGNITO [i] 15:10 NAŠI [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kúpili sme ZOO [i] 23:20 Krvavé diamanty [i] 01:15 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Bydlisko: reštaurácia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 05:50 M*A*S*H 4 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:50 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 11 [i] 09:50 Profesionál 4 [i] 11:15 M*A*S*H 5 [i] 11:50 Kosti X. 21 [i] 13:05 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 14:00 Faktor strachu III. 3 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 9,10 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 11,12 [i] 19:45 Profesionáli 2014: José sa žení 8 [i] 20:35 Vinári: Bomba, Cimbal 9,10 [i] 23:00 Črepiny [i] 00:15 Tabu VIII. 5,6 [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 02:55 Profesionáli 2014: José sa žení 8 [i] 03:30 Tabu VIII. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 08:15 Medium V. 10 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 21 [i] 11:15 Vlčí mládě III. 3 [i] 12:10 Medium V. 10 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 21 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 4 [i] 17:05 Medium V. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 22 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 1 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 10 [i] 22:00 Podsvětí 1 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 01:55 Podsvětí 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Voda/svítící diody/Ferrari 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 10 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 12:35 Fantastické inženýrství (Series 1): Letiště Kensai 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 5): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Obojživelná válečná loď 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 5) 53 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Peklo nebo záplavy 3 [i] 21:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 1 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Zemětřesení a sněhové bouře 8 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Ztraceni 10 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1) 10 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Peklo nebo záplavy 3 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 1 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Zemětřesení a sněhové bouře 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Klondajk 37/39 [i] 21:30 13. komnata Pavla Vohnouta "Kyklopa" [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Zpátky se Sobotou [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sezóna za vodou 5/6 [i] 01:50 Sezóna za vodou 6/6 [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 3/10 [i] 09:30 Ermitáž - kočičí palác [i] 10:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:50 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:25 Tornáda v Oklahomě [i] 12:15 Život na Zemi: Savci [i] 13:05 Chcete mě? ZJ [i] 13:35 Krajinou domova: Delty bez moří 3/8 [i] 14:00 Zkáza bitevní lodi Roma [i] 14:55 Paříž [i] 15:10 Vzpomínky na Treblinku [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 37/50 [i] 17:05 Věda a náhoda: Léčba rakoviny [i] 17:55 Lodě, které psaly historii: Ile de [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Osvobození: Poslední úder 5/5 [i] 21:20 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 22:50 S gurmánem na cestách II.: Kansas [i] 23:30 Batesův motel III: Dohoda 5/10 [i] 00:10 Batesův motel III: Norma Louise 6/10 [i] 00:55 Letecké katastrofy: Slepý úhel [i] 01:40 Židé v Brně [i] 02:05 Folklorika [i] 02:30 Náš venkov [i] 02:50 Motýli v břiše [i] 03:15 Na moll [i] 03:45 Divnopis [i] 03:50 Notes [i] 04:30 Hlavně normálně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3029 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Končím s tebou 654 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 19 [i] 13:40 Dr. House III 7, 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsem tady pro tebe 516 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3030 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rebelka [i] 22:10 Habermannův mlýn [i] 00:10 Chcete být milionářem? [i] 01:35 Dr. House III 7, 8 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsem tady pro tebe 516 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Atlas 6 [i] 06:40 Friends: Táborový ostrov [i] 07:10 M*A*S*H 69 [i] 08:00 M*A*S*H 70 [i] 08:55 M*A*S*H 71 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Ve vyšším zájmu 19 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Dřímající monstrum 7 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Zlatá sedmdesátá 20 [i] 15:35 Inga Lindström: Srdce z ledu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Oznámení se zlatou ořízkou 59 [i] 21:35 Operace Zlomený šíp [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Brémy: Dřímající monstrum 7 [i] 02:40 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 03:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 9-10/164 [i] 06:40 Sila 100 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 84/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Kúsok zo mňa 85-86 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Víťazstvo lásky 49-50/172 [i] 16:50 Indická nevesta 122-123 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk VI. 12-13/16 [i] 21:30 Pokušenie [i] 00:00 Smotánka [i] 00:35 Rozdelené dvojičky [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Krok za krokom [i] 02:55 Smrtiace mince [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Electric Slide0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 15:05 Emperor0 [i] 16:50 Marie Antoinette0 [i] 18:55 Vějíř lady Windermerové0 [i] 20:30 Noční jízda0 [i] 21:55 Cesta0 [i] 23:35 Grázlové z vidlákova0 [i] 01:15 Pravidla násilí0 [i] 02:30 Ať vejde ten pravý0 [i] 04:20 99 franků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Watts [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Fotbal [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Watts [i] 20:15 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:30 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Na vlásku 11 [i] 06:00 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 07:00 Knihovníci 2: A co se skrývá pod kameny 3 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i] 09:00 Spravedlnost v krvi 4: Záměna totožnosti 10 [i] 10:00 Garde [i] 12:10 Doylův okrsek 3: Až po uši 2 [i] 13:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6