TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 12:50 Monk VI. 8-9/16 [i] 14:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 NCIS: Los Angeles VI. 4/24 [i] 00:55 Lovec zločincov II. 8/22 [i] 01:55 Šiesty zmysel I. 12/22 [i] 02:35 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Vražda ako komédia [i] 06:20 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 3/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda Marka Sloana [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Slovensko v obrazoch [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta VI. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 22:15 Julie Lescautová X.: Stratený priateľ 3/5 [i] 23:50 Nerozvážni: V hlbokých vodách 7/13 [i] 00:35 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 02:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Chichi-chacha [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - WINDOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Veltrusy a Kačina [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Nová Kelča [i] 10:30 Konečne bude mier [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Divokí miláčikovia: Hravé tvory 1/2 [i] 13:25 Divokí miláčikovia: Divokí miláčikovia - Tajnostkárske zvieratá 2/2 [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 II. svetová vojna: Diagnózy svedomia [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Nové Hrady [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kostoľany nad Hornádom [i] 16:25 Ambulancia: Ženy a ich bolesti [i] 17:00 Ženy o ženách: Tabličky [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:50 Krtko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - WINDOW [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Liverpool - Villarreal [i] 23:00 VAT [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA: Na dieťa kašle [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Matka je vždy istá [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Deti do domova! [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Takto sa syn nespráva [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Už sú veľkí [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:35 Dr. Dokonalý: Dvojičky 6 [i] 23:35 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 11 [i] 00:35 Profesionál 4 [i] 01:45 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Takto sa syn nespráva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 05:50 M*A*S*H 3 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 10 [i] 09:45 Profesionál 3 [i] 11:15 M*A*S*H 4 [i] 11:55 Kosti X. 20 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 14:00 Faktor strachu III. 2 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 7,8 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 23/23 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 18:40 Simpsonovci XVIII. 9,10 [i] 19:35 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 20:35 Krvavé diamanty [i] 22:30 Hawaii 5.0 VI. 17 [i] 23:30 Medzi životom a smrťou 3 [i] 00:30 Mafstory 7,8 [i] 01:35 Ničitelia mýtov IV. 13,14 [i] 03:15 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 03:55 Medzi životom a smrťou 3 [i] 04:35 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 24 [i] 07:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 08:25 Medium V. 9 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 20 [i] 11:20 Vlčí mládě III. 2 [i] 12:15 Medium V. 9 [i] 13:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 15:10 Tým Škorpion I. 20 [i] 16:05 Vlčí mládě III. 3 [i] 17:00 Medium V. 10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 19:00 Tým Škorpion I. 21 [i] 20:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 21:00 NCIS: LOS ANGELES 705 - BLAME IT ON RIO [i] 22:00 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 23:55 Vražedná čísla VI. 12 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 5 [i] 01:55 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Elektrická energie/jeřáb 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Nadšení z vozu Gasser – (Díl 4) 2 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 12:35 Králové divočiny (Series 1): Finsko - polární kruh 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 14:25 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 6) 2 [i] 21:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 21:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 10 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Laviny a tornáda 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Je dobré být šéf 24 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Superrychlé El Camino 14 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 6) 2 [i] 02:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 9 [i] 03:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2) 10 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Laviny a tornáda 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Světlík [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Gejzír [i] 23:10 Sezóna za vodou 6/6 [i] 23:55 Taggart [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Leška Semelky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Deník Dity P. II. [i] 09:25 Za obřími rybami s Jakubem [i] 10:20 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 11:10 Divnopis [i] 11:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:15 Na pomoc životu - rakovina prsu [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:40 Příběhy domů: Pánem na vodní tvrzi [i] 13:00 Tornáda v Oklahomě [i] 13:55 Vzpomínky na Treblinku [i] 14:55 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 16:00 Konstruktéři: Jak postavit jadernou ponorku [i] 16:50 Letecká záchranka: Ústí nad Labem [i] 17:15 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 17:55 Ořechov 1945 [i] 18:15 Za každým pomníčkem příběh [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kazachstán, křižovatka Střední [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Krajinou domova: Delty bez moří 3/8 [i] 21:55 Intolerance [i] 22:25 Protektor [i] 00:05 Sestřička Jackie IV: Bezkimonová zóna 6/10 [i] 00:35 Folklorika [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Chcete mě? ZJ [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:20 Stroje - to je moje! [i] 02:30 Spravedlnost a mír [i] 02:55 Případ pro ombudsmana "Bezmocní" blízcí. Spis.zn. [i] 03:15 Notes [i] 03:55 Folklorika [i] 04:25 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3028 [i] 09:45 Chcete být milionářem? [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 18 [i] 13:40 Dr. House III 5, 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Ukradená DNA 515 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3029 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Končím s tebou 654 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Poslání [i] 23:45 Dr. House III 5, 6 [i] 01:25 Áčko [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ukradená DNA 515 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Duhový kaňon 5 [i] 06:40 Friends: Andreina velká chvíle [i] 07:10 M*A*S*H 67 [i] 08:00 M*A*S*H 68 [i] 08:55 M*A*S*H 69 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Dva ninjové 18 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Milovaná 6 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Ve vyšším zájmu 19 [i] 15:35 Inga Lindström: Tajemství zámku Gripsholm [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Nemocnice Motol [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Cesty k úspěchu [i] 22:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:10 Místo činu: Brémy: Milovaná 6 [i] 03:00 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 03:45 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 7-8/164 [i] 06:45 Sila 99 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 83/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 83-84 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 47-48/172 [i] 16:55 Indická nevesta 120-121 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VI. 10-11/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 85-86 [i] 23:25 Upírske denníky V. 20/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dobrodružství Hucka Finna0