Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 12:50 Monk VI. 6-7/16 [i] 14:45 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 Kredenc [i] 23:50 NCIS: Los Angeles VI. 3/24 [i] 00:50 Lovec zločincov II. 7/22 [i] 01:40 Šiesty zmysel I. 11/22 [i] 02:20 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 03:50 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda vydatej vdovy [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 2/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda ako komédia [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 65/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 17:00 Správna Agáta VI. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov - semifinále [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:20 Reportéri [i] 23:55 Recept na život 65/65 [i] 00:35 Slovensko chutí [i] 01:05 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Počúvaj moju hudbu [i] 07:35 Chichi-chacha [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JE TO TAK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Podzámocká záhrada v Kroměříži [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kysak [i] 10:30 V hodine strachu [i] 11:20 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 13:25 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 14:30 M.R.Štefánik [i] 15:00 II. svetová vojna: Stalinove sviečky nad Prešovom [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Veltrusy a Kačina [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Nová Kelča [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Ženy o ženách: Už ma trochu nohy bolia [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára: Dielo z depozitára - Bohumil Kafka - Model sochy M. R. Štefánika [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:50 Krtko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JE TO TAK [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divokí miláčikovia: Hravé tvory 1/2 [i] 21:00 Divokí miláčikovia: Divokí miláčikovia - Tajnostkárske zvieratá 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Kvôli vám nemôžem mať deti [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Si obyčajná upratovačka [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Detský tábor [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:05 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5 [i] 23:05 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 10 [i] 00:05 Profesionál 3 [i] 01:25 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Detský tábor [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 M*A*S*H 2 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 9 [i] 09:45 Profesionál 2 [i] 11:15 M*A*S*H 3 [i] 11:55 Kosti X. 19 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 14:00 Faktor strachu III. 1/34 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 5,6 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 22 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 20:35 Doktor Rush 1,2/10 [i] 22:35 Walking Dead VI. 11 [i] 23:30 Graceland II. 4 [i] 00:25 Mafstory 5,6 [i] 01:25 Ničitelia mýtov IV. 11,12 [i] 03:00 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 03:40 Graceland II. 4 [i] 04:25 Walking Dead VI. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vlčí mládě III. 1 [i] 07:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 08:50 Medium V. 6 [i] 09:45 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 10:40 Tým Škorpion I. 19 [i] 11:35 Vlčí mládě III. 1 [i] 12:30 Medium V. 6 [i] 13:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 15:20 Tým Škorpion I. 19 [i] 16:15 Vlčí mládě III. 2 [i] 17:10 Medium V. 9 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 20 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 21:55 Jak prosté IV. 9 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 9 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 01:55 Jak prosté IV. 9 [i] 02:40 Od soumraku do úsvitu II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Nože/diamanty/cihly 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Nacistická puška 4 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Odpalte to 233 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Bořiči odhalují: zákulisí prvního dílu 242 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Výbušný speciál 236 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Citroën HY Van 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: To nejlepší (Series 3): Rok opice 1 [i] 22:00 Pouliční psanci (Series 2) 27 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Jak přežít tornádo 6 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: To nejlepší (Series 3): Rok opice 1 [i] 03:30 Pouliční psanci (Series 2) 27 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Jak přežít tornádo 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 V porodnici [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Lásky mezi kapkami deště [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Sezóna za vodou 5/6 [i] 23:50 Rozsudek [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 4/5 [i] 09:45 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 10:35 Náš venkov: Království za marmeládu [i] 11:05 Putování za muzikou [i] 11:30 Folklorika [i] 12:00 Lodě, které psaly historii: Askoy [i] 12:45 Království divočiny: Zvířecí legrácky 3/10 [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:40 Omán, tajemný Orient [i] 14:35 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy [i] 15:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 15:55 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 16:10 New York - jablko, které se nepřejí [i] 17:05 Scilly - ostrov narcisů [i] 18:00 Bohoslužba za členy hasičských sborů [i] 19:30 Příběhy domů: Nečtiny, Panský dům [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 21:00 Na cestě po myanmarském Inle [i] 21:30 Deník Dity P. II. [i] 21:55 KAMU ve Vietnamu [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:20 Hra o trůny III: Druzí synové 8/10 [i] 00:15 Queer: Hranice tolerance [i] 00:45 Dům z karet II 4/13 [i] 01:30 Batesův motel III: Přesvědčování 3/10 [i] 02:15 Batesův motel III: Heslo 4/10 [i] 02:55 Diskodrom 2005 [i] 03:35 Folklorika [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:15 Případ pro ombudsmana [i] 04:30 Příliš chytré děti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3027 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Docela malá naděje 653 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 17 [i] 13:40 Dr. House III 3, 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Není pták jako pták 514 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3028 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Zabijte posla 2 [i] 22:40 Společnost hrdinů [i] 00:40 Dr. House III 3, 4 [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Není pták jako pták 514 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Zlodějka 4 [i] 06:40 Friends: Přátelé džungle [i] 07:10 M*A*S*H 65 [i] 08:00 M*A*S*H 66 [i] 08:55 M*A*S*H 67 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Smrt na jazyku 17 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Vraždy z lásky 5 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Dva ninjové 18 [i] 15:35 Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pan Vajíčko 21 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Brémy: Vraždy z lásky 5 [i] 02:25 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 5-6/164 [i] 06:45 Sila 98 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 82/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 81-82 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 45-46/172 [i] 16:45 Indická nevesta 118-119 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk VI. 8-9/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 83-84 [i] 23:25 Upírske denníky V. 19/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:50 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Jasmíniny slzy0 [i] 13:50 Penelope0 [i] 15:35 Philomena0 [i] 17:15 Blázni a poloblázni0 [i] 18:55 Černý přízrak0 [i] 20:30 Na život a na smrt0 [i] 22:30 Mrtvá hlídka0 [i] 00:05 Věž smrti0 [i] 02:05 Na život a na smrt0 [i] 04:00 Co čas nezahojil0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 06:00 Fotbal [i] 07:30 Motorky [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Motorky [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 20:45 Cyklistika [i] 21:45 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fot