TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 12:50 Monk VI. 4-5/16 [i] 14:45 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 NCIS: Los Angeles VI. 2/24 [i] 00:55 Lovec zločincov II. 6/22 [i] 01:50 Šiesty zmysel I. 10/22 [i] 02:30 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 03:15 Kredenc [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda vo vzduchu [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda vydatej vdovy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 64/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Správna Agáta VI. 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Nezvestná 5/8 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Komická zvrátenosť 15/24 [i] 23:50 Recept na život 64/65 [i] 00:30 Nezvestná 5/8 [i] 01:30 Autosalón [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Cestou necestou: Innsbruck [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Emil Pampúšik [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 09:55 Rajské záhrady: Krásný Dvůr [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vinné [i] 10:30 Ozveny [i] 11:25 Salaš bez fujary spí [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Čierne Slnko nad Európou [i] 12:50 Momentky [i] 14:30 VAT [i] 15:00 II. svetová vojna: Žalm o spravodlivých [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Podzámocká záhrada v Kroměříži [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kysak [i] 16:30 Test magazín: Naparovacie žehličky [i] 16:40 Slovak Fashion Night [i] 17:00 Ženy o ženách: Išla som tam so zubnou kefkou [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:50 Krtko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 Počúvaj moju hudbu [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 21:00 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom: Zanikne Európska únia ? [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Exekúcie [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Poľnohospodár [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Lenivá ako voš [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 18 [i] 22:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 23:25 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 9 [i] 00:25 Profesionál 2 [i] 01:50 OCHRANCOVIA: Spravil zo mňa trosku [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Exekúcie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 ZOO [i] 05:55 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 06:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 8 [i] 09:45 Profesionál 1/6 [i] 11:30 M*A*S*H 2 [i] 11:55 Kosti X. 18 [i] 13:10 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 14:05 Faktor strachu II. 21/21 [i] 15:00 Simpsonovci XVIII. 3,4 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 21 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 20:35 Krúdovci [i] 22:40 Tajomstvá histórie IV. 1,2/2 [i] 00:40 Mafstory 3,4 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 02:25 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 03:05 Tajomstvá histórie IV. 1,2/2 [i] 04:35 Prvé oddelenie [i] 04:55 Ničitelia mýtov IV. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 23 [i] 07:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 08:30 Medium V. 5 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 10:30 Tým Škorpion I. 18 [i] 11:25 Falco Ii. 6 [i] 12:30 Medium V. 5 [i] 13:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 15:25 Tým Škorpion I. 18 [i] 16:20 Vlčí mládě III. 1 [i] 17:15 Medium V. 6 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 19 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 21:00 Vražedná práva II. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 00:00 Vražedná čísla VI. 11 [i] 00:55 Vražedná práva II. 15 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 02:40 Vražedná čísla VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 5): Panamský průplav/zavážka odpadu 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Messerschmitt KR200 15 [i] 12:35 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 13:30 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Indie 1 [i] 14:25 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Velká Británie 2 [i] 15:20 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Švédsko 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Messerschmitt KR200 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 20:00 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Zamrzlá výplata 18 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Poslední soumrak 5 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Lesní požáry a bleskové záplavy 5 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1) 4 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): UFO, můří muž a Morgellonova nemoc 5 [i] 01:50 Aljašská železnice (Series 3): Vysokohorské peklo 2 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Zamrzlá výplata 18 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Poslední soumrak 5 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Lesní požáry a bleskové záplavy 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Žhářka [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Hercule Poirot X [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:10 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Leška Semelky [i] 02:10 Dobré ráno 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Scilly - ostrov narcisů [i] 09:55 Život na Zemi: Savci [i] 10:45 Stroje - to je moje! [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete je? ZJ [i] 11:55 Auto Moto Revue [i] 12:20 Intolerance [i] 12:50 Tajemství 2. sv. války: Živá torpéda [i] 13:40 Neznámí hrdinové [i] 14:10 Benno a Irena [i] 14:35 Vzpomínky na Treblinku [i] 15:35 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 16:30 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:20 Tornáda v Oklahomě [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krajinou domova: Vzpomínky na sopky 2/8 [i] 19:20 Paměť stromů: Pražské památné stromy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Vražda v salonním coupé [i] 21:40 Dům z karet II 4/13 [i] 22:30 Krev zmizelého [i] 00:40 Sestřička Jackie IV: Bezkimonová zóna 6/10 [i] 01:05 Za mříže v San Quentinu [i] 02:05 Křesťanský magazín [i] 02:30 Náš venkov: Království za marmeládu [i] 03:00 Deset století architektury: Tábor [i] 03:15 Co s prázdnou náručí? [i] 03:40 Jenom žena? [i] 04:05 Folklorika "Futra, občanské sdružení pro [i] 04:25 Uran [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3026 [i] 09:50 Výměna manželek [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 16 [i] 13:40 Dr. House III 1, 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3027 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Docela malá naděje 653 [i] 21:30 Víkend: Nebeská láska [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas XIII: Smrtelně rychlé občerstvení 2 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Milovaný otec 20 [i] 00:20 Dr. House III 1, 2 [i] 02:10 Co na to Češi [i] 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: První bojovej šrám 512 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zády těsně u zdi 513 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Cesta na Deimos 3 [i] 06:40 Friends: Emma má dilema [i] 07:10 M*A*S*H 63 [i] 08:00 M*A*S*H 64 [i] 08:55 M*A*S*H 65 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Pokoj 147 16 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Vražda na lodi 4 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 13:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Smrt na jazyku 17 [i] 15:35 Inga Lindström: Osudová výměna [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVIII: Habeas corpus 1 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Brémy: Vražda na lodi 4 [i] 01:40 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 02:25 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 3-4/164 [i] 06:45 Sila 97 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 81/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:15 Kúsok zo mňa 79-80 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Víťazstvo lásky 43-44/172 [i] 16:55 Indická nevesta 116-117 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:40 Mike a Molly [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk VI. 6-7/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 81-82 [i] 23:25 Upírske denníky V. 18/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 3 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Blázni a poloblázni0 [i] 13:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 14:20 Neprůstřelný mnich0 [i] 16:05 Neposlušné tenisáky0 [i] 17:40 Jasmíniny slzy0 [i] 19:20 Philomena0 [i] 21:00 První republika 18 [i] 22:00 Vrtěti ženou0