TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 9/15 [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:25 FARMA [i] 23:35 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS: Los Angeles VI. 1/24 [i] 01:30 Lovec zločincov II. 5/22 [i] 02:10 Šiesty zmysel I. 9/22 [i] 02:50 Kobra 11 XVI. 9/15 [i] 03:45 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Diagnóza: Vražda: Vražda na operačke [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta VI. 1/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda vo vzduchu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Jazdi Hlavou: Jazda v krajnej núdzi [i] 14:40 Recept na život 63/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Koľaje osudu [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Kapitán Cain: Útočník 3/8 [i] 23:40 Recept na život 63/65 [i] 00:25 Koľaje osudu [i] 02:10 Kapitán Cain: Útočník 3/8 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Emil Pampúšik [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMILEBOOK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Tempo [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 10:20 Profesionál [i] 10:35 Odboj 2/6 [i] 11:30 Spieva Betka Kubánková [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Generácia [i] 13:15 Cesta [i] 13:55 PARK2 [i] 15:00 II. svetová vojna: Čítanie z knihy života [i] 15:25 Národnostný magazín: Český [i] 15:55 Rajské záhrady: Krásný Dvůr [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vinné [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Ženy o ženách: Veštkyne a liečiteľky [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 18:50 Krtko [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMILEBOOK [i] 19:10 Veselá farma III [i] 19:20 Zvedavý George [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Momentky [i] 21:40 Gen.sk: Pavol Hammel [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Big Beat de Luxe - lekcia Ursiny [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA: Tu sa nedá žiť [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: "Skoksovaný frajer" [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Dcéra zmija [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Dcérka ti je ukradnutá [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 23:00 VTEDY NA ZÁPADE [i] 00:40 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 8 [i] 01:35 Profesionál 1/6 [i] 02:55 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Dcérka ti je ukradnutá [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 INKOGNITO [i] 06:00 Hviezdna brána: Atlantída II. 11 [i] 06:45 Prvé oddelenie [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Austrália [i] 12:30 Kutyil s.r.o. II.: Šípky, Suvenír 13,14 [i] 14:20 Profesionáli 2014: Mamachuana 3 [i] 15:15 Faktor strachu II. 20 [i] 16:20 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7, 8 [i] 18:45 Simpsonovci XVIII. 3,4 [i] 19:40 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 20:35 Sexi 40 [i] 22:35 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 01:45 Mafstory 1,2/17 [i] 02:35 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 03:20 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 04:00 Späť v hre 8,9 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 08:00 Medium V. 4 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 17 [i] 11:00 Falco Ii. 5 [i] 12:10 Medium V. 4 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 17 [i] 16:05 Falco Ii. 6 [i] 17:10 Medium V. 5 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 18 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 21:00 Jak prosté IV. 9 [i] 22:00 Ničemové 4 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 00:10 Vražedná čísla VI. 10 [i] 01:10 Jak prosté IV. 9 [i] 02:05 Ničemové 4 [i] 03:00 Vražedná čísla VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Muži, ženy, divočina (Series 1): V nemoci i ve zdraví 5 [i] 06:00 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 4): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 6 [i] 09:55 Odpadlická autodílna (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 10:50 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (Series 1): Proměna 4 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Prokletí džungle 4 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 1) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Ford Escort RS2000 Rally Car 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 22:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Jak přežít útok zvířete 4 [i] 00:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Výprava 3 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Velké změny 1 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michelle Rodriguezová 5 [i] 03:30 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 4 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Jak přežít útok zvířete 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:50 Otec Brown III [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:45 Beruška [i] 15:00 Kojak III [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení: Sladký vyděrač 10/14 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Neobyčejné životy: Jiřina Bohdalová [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 09:55 Vzestup dronů [i] 10:50 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 11:05 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 11:50 Babylon [i] 12:15 Cesty víry: Dřevo a duše Jiřího [i] 12:45 Klíč [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1966 1093/2379 [i] 13:25 Věda na vlastní kůži 36/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Stroje - to je moje! [i] 14:55 Letecké katastrofy: Slepý úhel [i] 15:40 Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 16:35 Tajemství 2. sv. války: Živá torpéda [i] 17:30 Nový Zéland 4/5 [i] 18:15 Na cestě po La Rioja [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 19:00 Vesmír: Komety a historie lidstva [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Nacistické zlato [i] 21:00 Konstruktéři: Jak postavit jadernou ponorku [i] 21:55 Osud člověka [i] 23:30 Oliverův příběh [i] 01:00 Queer: Sní teenageři o elektrických ovečkách? [i] 01:25 Učit podle evangelia [i] 01:55 Karel Otčenášek, arcibiskup [i] 02:10 Folklorika [i] 02:35 Nový rozkvět obecních knihoven...? [i] 02:55 Okamžik zrodu [i] 03:20 Na moll [i] 03:45 Notes [i] 04:30 Jak se vyhrává bitva [i] 04:50 Stroje - to je moje! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 3025 [i] 10:05 Na vodě: Silvestr 13 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 15 [i] 13:40 Dr. House II: Kdo je tvůj táta? 23 [i] 14:40 Dr. House II: Příčina neznámá 24 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: První bojovej šrám 512 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3026 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slunce, seno a pár facek [i] 22:25 Mentalista VI: Modrý pták 22 [i] 23:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Karma 1 [i] 00:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Pouliční pomsta 19 [i] 01:10 Dr. House II: Kdo je tvůj táta? 23 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 2 [i] 06:40 Friends: Holky z venkova [i] 07:10 M*A*S*H 61 [i] 08:00 M*A*S*H 62 [i] 08:55 M*A*S*H 63 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Telekineze 15 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Zářivá budoucnost 3 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Pokoj 147 16 [i] 15:35 Inga Lindström: Dům plný vzpomínek [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Krok do neznáma 20 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Brémy: Zářivá budoucnost 3 [i] 02:35 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 More lásky 1-2/164 [i] 06:40 Sila 96 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 80/183 [i] 09:05 SUPER VÝHRA [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Katie Ffordová: Stratená v láske [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 41-42/172 [i] 16:40 Indická nevesta 114-115 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Mike a Molly [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk VI. 4/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Monk VI. 5/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 79-80 [i] 23:25 Upírske denníky V. 17/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Krok za krokom [i] 01:35 Mike a Molly [i] 01:55 Frasier [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 A tak jsem si vzal řeznici0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 5 dnů do půlnoci 1 [i] 12:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 13:25 Odsouzení0 [i] 15:15 Léto v Alabamě0 [i] 17:10 Penelope0 [i] 18:55 Neposlušné tenisáky0 [i] 20:30 Neprůstřelný mnich0 [i] 22:05 Into the Badlands 1 [i] 22:55 Bullet0 [i] 00:25 Oběť0 [i] 02:30 Yves Saint Laurent0 [i] 04:10 Vrtěti ženou0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Zápas [i] 09:00 Motorky [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Jezdectví [i] 18:15 Watts [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Motorky [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Agentura Jasno 6: Gusovo Tao 8 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Hodina skončila 2 [i] 07:20 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 08:20 Doylův okrsek 2: Nesázejte na radnici 11 [i] 09:20 Spravedlnost v krvi 4: Dospělí kluci 6 [i]