TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Tom a Jerry: Sherlock Holmes [i] 08:10 Tom a Jerry [i] 08:25 Scooby-Doo (HD) [i] 09:50 Sebechlebskí hudci [i] 11:30 Múmia (HD) [i] 13:50 Da Vinciho kód (HD) [i] 16:45 Kredenc [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 23:10 Merkúr [i] 01:20 Da Vinciho kód (HD) [i] 03:35 Mentalista IV. 8/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 On air [i] 05:35 Atlantída II.: Sobáš verných myslí 4/13 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Calimero [i] 07:45 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:15 Krajina dávnych vekov [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Škriatok 2/11 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Jazda v krajnej núdzi [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 Zlatý chlieb [i] 13:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 15:50 Dedinský sen [i] 16:35 Revízor [i] 17:50 Zuzanka Hraškovie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Odvaha princeznej 1/2 [i] 21:55 Odvaha princeznej 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 01:15 Revízor [i] 02:25 Ushuaia - expedície do prírody VIII. [i] 03:15 Zlatý chlieb [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Kultúrne pamiatky Slovenska: Mestský hrad v Banskej Bystrici [i] 06:35 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 06:45 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mystická reč ikon [i] 08:55 Cerkev, ikony a pamätník [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:00 Test magazín: Test magazín: Naparovacie žehličky [i] 10:10 Osadné [i] 11:15 Família [i] 11:45 GEN.sk: Eva Siracká [i] 11:55 Čaro múdrosti a lásky [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Ej, máje, máje... [i] 14:10 Krutá ľúbosť [i] 15:20 Ktosi je za dverami [i] 16:15 Futbal - Fortuna liga [i] 18:45 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 18:55 Krtko [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SLADKÉ SNÍČKY [i] 19:10 Veselá farma III [i] 19:15 Zvedavý George [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Klenoty-príbehy archívnych listín [i] 20:15 Odboj 2/6 [i] 21:15 Wallander: Biela levica [i] 22:45 Kes [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:30 Denník slabocha 3 [i] 09:35 No, počkaj! [i] 09:55 Pat a Mat [i] 10:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:50 15 min. KUCHÁR [i] 12:30 Rodinka úžasných 11 [i] 13:30 Traja mušketieri [i] 15:50 Sexi 40 [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Krúdovci [i] 22:50 Muži, ktorí nenávidia ženy [i] 02:15 Kandidát [i] 03:55 Dom hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Lovci nacistov 8/8 [i] 07:00 Prvé oddelenie [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 10:20 Hviezdna brána: Atlantída II. 11 [i] 11:15 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i] 13:20 Faktor strachu II. 18,19 [i] 15:25 Megapresuny 1,2/13 [i] 16:25 Austrália [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 20:35 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 22:35 Po prečítaní spáľte [i] 00:35 Ničitelia mýtov IV. 6,7 [i] 02:20 Megapresuny 1,2/13 [i] 03:05 Po prečítaní spáľte [i] 04:35 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Havaj 5-0 III. 21 [i] 07:55 Havaj 5-0 III. 22 [i] 08:55 Mysli jako on 1 [i] 11:15 Jak prosté III. 18 [i] 12:15 Jak prosté III. 19 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 15 [i] 16:15 Tým Škorpion I. 16 [i] 17:10 Medium Iv. 2 [i] 18:05 Medium Iv. 3 [i] 19:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 21:00 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 22:45 Medium Iii. 15 [i] 23:45 Jak prosté IV. 8 [i] 00:40 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 02:25 Medium Iii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 08:10 Rození obchodníci (Series 10): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 09:55 Záchrana klasických aut (Series 1) 1 [i] 10:50 Lovci odpadu (Series 1) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 8 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 9 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 13:30 Likvidátor (Series 2): Prostředník 6 [i] 13:55 Likvidátor (Series 2): Nelehký obchod 7 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Karavan VW 9 [i] 16:15 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 17:10 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 3 [i] 18:05 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Pyrotechnik 3 [i] 19:00 Muži, ženy, divočina (Series 1): V dobrém i zlém 3 [i] 20:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 21:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 22:00 Záhada ukřižování [i] 23:00 Přežití exodu [i] 00:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Lov 2 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Pád 10 [i] 01:50 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Michael B. Jordan 7 [i] 02:40 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 03:30 Záhada ukřižování [i] 04:20 Přežití exodu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Banánové rybičky [i] 06:55 Úsměvy Dády Patrasové [i] 07:30 Strašidlo cantervillské [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 My všichni školou povinní: Spor 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Začarovaná láska [i] 14:00 Lucie, postrach ulice [i] 15:20 Svatební cesta do Jiljí [i] 16:45 Nesmrtelná teta [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Každý milion dobrý [i] 21:35 168 hodin [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Láska je láska [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:25 Sezóna za vodou 4/6 [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:40 13. komnata Leška Semelky [i] 03:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 03:15 Evergreeny Gustava Broma [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:40 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Babylon [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1093/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Z Baťova: Zlína 5 [i] 09:35 KAMU ve Vietnamu [i] 10:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Pacient Hitler [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 3/10 [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marcela Krajzla [i] 13:10 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:05 Cesty víry: Dřevo a duše Jiřího [i] 14:35 Tajemství života KHM [i] 15:35 Na plovárně s Alenou Vránovou [i] 16:00 Na cestě po La Rioja [i] 16:30 Ve stínu lebek [i] 16:55 Život na Zemi: Savci [i] 17:45 EXPO konečně po česku [i] 18:15 Krajinou domova: Vzpomínky na sopky 2/8 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Silverado [i] 22:15 Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren 3/3 [i] 22:55 Oliverův příběh [i] 00:25 Za mříže v San Quentinu [i] 01:25 Katar, perla budoucnosti [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Město pro lidi bez lidí? [i] 03:10 Perný den Marie O. [i] 03:35 Frýdlantský výběžek [i] 04:05 Stroje - to je moje! [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Krok za krokem IV 18 [i] 05:25 Novashopping 06:25 Lišákoviny [i] 06:40 Spiderman 10, 11 [i] 07:25 Avengers: Sjednocení II 5 [i] 07:50 Jen počkej, zajíci! 1,2 [i] 08:15 Looney Tunes: Úžasná Show II 25 [i] 08:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 6 [i] 09:05 Krok za krokem IV 19, 20 [i] 09:55 Víkend: Na vlastní nebezpečí [i] 10:55 Gympl s (r)učením omezeným: Dohazovači 73 [i] 12:20 Kdopak to mluví [i] 14:10 Trhala fialky dynamitem [i] 16:05 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 17:50 Nebojsa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Silvestr 13 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:50 Znamení [i] 23:45 Beze stopy II: Odkaz 18 [i] 00:30 Volejte Novu [i] 01:00 Krok za krokem IV 19, 20 [i] 01:45 Kolotoč [i] 02:25 Áčko: Vteřina, která mi změnila život [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Dohazovači 73 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:10 Astro Boy I 1 [i] 07:35 Friends: Utajená oslava [i] 08:05 Friends: Plavba za delfíny [i] 08:30 Největší tankové bitvy II 1 [i] 09:30 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:00 Ohnivý kuře: Pravdy, polopravdy a lži 19 [i] 11:10 O Básnících aneb Jak šel čas s filmovými básníky [i] 12:20 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:55 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Běžné rituály 13 [i] 21:30 Superchlapi [i] 22:40 Pistolník [i] 00:25 Tři mušketýři II: Obvinění 9 [i] 01:30 Vegas I: Spořádaní občané 5 [i] 02:20 Vraždy podle Agathy: Svatba za všechny vraždy 9 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Roseanne VIII. 16-17/25 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 07:35 Frasier [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Taká obyčajná rodinka IV. 13-15/24 [i] 12:15 Roztomilé mrchy II. 17-18/25 [i] 14:45 Bolesti slávnych IV. 6/16 [i] 15:40 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 17:40 Dom pri jazere [i] 20:00 Skutočný príbeh: Splnený sen [i] 22:35 Posadnutá učiteľom [i] 00:25 Skutočný príbeh: Splnený sen [i] 02:30 Posadnutá učiteľom [i] 04:00 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 1 [i] 06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Marie Antoinette0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Léto v Alabamě0 [i] 14:00 5 dnů do půlnoci 1 [i] 14:50 Big Screen 3 [i] 15:10 Země naděje0 [i] 17:00 Předtucha0 [i] 18:40 Bílý oleandr0 [i] 20:30 Odsouzení0 [i] 22:15 Krvavý stát0 [i] 23:40 Americké psycho0 [i] 01:20 Pianistka0 [i] 03:25 Bullet0 [i] 04:45 Maturitní sex0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Cestovní vozy [i] 05:45 Cyklistika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Watts [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Formule [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Motorky [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Knihovníci 1: Legenda zkázy 6 [i] 06:00 Knihovníci 1: A Pravidlo tří 7 [i] 07:00 Knihovníci 1: A srdce temnoty 8 [i] 08:00 Knihovníci 1: Knihovníci a Město světla 9 [i] 09:00 Thor: Kladivo bohů [i] 11:00 Věk dinosaurů [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 15:00 Bostonské tornádo [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Den matek 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Pochyby 2