TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:40 Tom a Jerry [i] 07:50 Olsen Twins: Výzva [i] 09:55 Teória veľkého tresku I. 12/17 [i] 10:20 MASTERCHEF [i] 12:50 Tvoja tvár znie povedome [i] 15:40 Tvoja tvár znie povedome - SEMIFINÁLE [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Nič ma nezastaví (HD) [i] 22:35 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 00:40 Nič ma nezastaví (HD) [i] 02:40 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 04:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Nečakané stretnutia [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:45 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:15 Krajina dávnych vekov [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída II.: Sobáš verných myslí 4/13 [i] 10:45 PARK [i] 11:20 On air [i] 11:50 Julie Lescautová X.: Nezvestní 2/5 [i] 13:20 Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 13:30 Veľká zem [i] 16:20 Čo ja viem [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Innsbruck [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Veľká zem [i] 01:20 Čo ja viem [i] 02:50 Nečakané stretnutia [i] 03:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nepodarený syn [i] 04:15 Cestou necestou: Innsbruck [i] 04:45 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy RTVS z regiónov [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 09:05 Kultúrne pamiatky Slovenska: Mestský hrad v Banskej Bystrici [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:40 Cesta [i] 11:10 Paralympijský magazín [i] 11:40 Moja diagnóza: Predčasne narodené deti (venované Emme) [i] 12:05 VAT [i] 12:35 Magazín EURO 2016 [i] 13:00 Magazín Ligy majstrov [i] 13:30 Highlighty Európskej ligy [i] 13:55 Magazín FIFA [i] 14:20 Daniel Bidelnica - Zivot pre umenie [i] 14:55 Kvarteto [i] 15:20 Tam, kde život pramení [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Naparovacie žehličky [i] 16:45 Hokej - Euro Hockey Challenge [i] 19:30 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 19:40 Macko Uško [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Želary [i] 22:30 Fargo I 3/10 [i] 23:20 Horiace Mississippi [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Rozprávková jazda [i] 08:55 Simpsonovci XXIV. 21,22 [i] 09:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 10:45 Dovidenia, stará mama! 17 [i] 11:25 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 12:05 Denník slabocha 3 [i] 14:00 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 18:20 NAŠI: Rodičovský wellness [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VTEDY NA ZÁPADE [i] 22:15 Kandidát [i] 00:40 Skutoční muži plačú [i] 02:55 Raz hore, raz dole [i] 04:25 KRIMI 04:50 NAŠI: Rodičovský wellness [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 M*A*S*H 1 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:40 Fórky, vtipky XXV. [i] 07:00 Prvé oddelenie [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Lovci nacistov 8/8 [i] 10:00 M*A*S*H [i] 11:45 TAM NIEKDE V BANGLADÉŠI [i] 13:00 Tajná zbraň [i] 14:55 Faktor strachu II. 15,16,17 [i] 17:50 Áno, šéfe! USA III. 10,11 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 20:35 Traja mušketieri [i] 22:45 Raz hore, raz dole [i] 00:45 Simpsonovci XXIV. 21,22 [i] 01:35 M*A*S*H [i] 02:25 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 03:10 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i] 04:40 Tajná zbraň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tým Škorpion I. 15 [i] 08:25 Tým Škorpion I. 16 [i] 09:20 Medium IV. 2 [i] 10:20 Medium IV. 3 [i] 11:15 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 12:10 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 13:05 Muži v černém 3 [i] 15:05 Jak prosté III. 18 [i] 16:05 Jak prosté III. 19 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 19:05 Havaj 5-0 III. 21 [i] 20:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 22:00 Resident Evil: Afterlife [i] 23:50 Mad Dogs I. 3 [i] 01:00 Vzpomínky IV. 9 [i] 01:55 Resident Evil: Afterlife [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 9) 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 9) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 18 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Jen špička ledovce 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Stratocaster na prodej 4 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton má zbraň 3 [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Gwent 7 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 2): Leeds 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Mezi dvěma ohni 26 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ptáci, včely a býci 28 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Ursula se zbláznila 29 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Večírek jednoho muže 30 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Hora za milion dolarů 14 [i] 15:20 Muži, ženy, divočina (Series 1): Od tohoto dne 1 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Hudsonová 3 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 2): Opuštěné město Montserrat 2 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 19:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 20:00 Pouliční psanci (Series 2): Malé gumy, velké sny 12 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 22:00 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 23:00 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 23:30 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Zmetci ve výrobě 10 [i] 01:50 Pouliční psanci (Series 2): Malé gumy, velké sny 12 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 03:30 Kšefty a kola (Series 1): Kšeftování s auty 5 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 04:20 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 04:45 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:40 Polopatě [i] 07:30 Čert a Káča [i] 08:15 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown III [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Koloběžka první [i] 14:15 Bez práce nejsou koláče [i] 14:40 Neobyčejné životy: Jiřina [i] 15:35 Supermiss [i] 16:50 Hercule Poirot X [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Legendární historky [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Grand restaurant pana Septima [i] 23:30 Sicilská spojka [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Žiješ jenom 2x [i] 03:40 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá ze školy! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé II [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Království za marmeládu [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Bitva v Ardenách [i] 11:15 Letecké katastrofy: Slepý úhel [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 12:55 Africká savana [i] 13:30 Paměť stromů: Pražské památné stromy [i] 13:50 Ermitáž - kočičí palác [i] 14:45 Rytíř Pardaillan [i] 16:15 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:05 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 18:00 Nový Zéland 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Hlasy moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Povolení zabíjet [i] 22:10 Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren 2/3 [i] 22:55 Most III 5/10 [i] 23:55 Žena v černém [i] 01:30 Hamilton: V zájmu státu [i] 03:15 Letecká záchranka: Liberec [i] 03:40 Cesty víry: Krajiny duše Patrika [i] 04:05 Chcete je? ZJ [i] 04:10 Už je tady přelidněno [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Jizerské hory [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Lišákoviny [i] 06:30 Spiderman 9 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 4 [i] 07:15 Návrat do budoucnosti II 13 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 24 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 5 [i] 08:30 Krok za krokem IV 18 [i] 08:55 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:05 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Výměna manželek [i] 15:15 Dům u jezera [i] 17:15 Poslední prázdniny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:30 Pařba na třetí [i] 00:30 Riddick [i] 02:35 Tvoje tvář má známý hlas [i] 04:25 Prásk [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:20 Max Steel III: S pravdou ven 9 [i] 07:45 Friends [i] 08:15 Friends: Utajená oslava [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Autosalon Extra 10:15 Ohnivý kuře: Matka 18 [i] 11:30 Danielle Steelová: Není větší lásky [i] 13:30 Ledové ostří 3: Splněný sen [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kráska a zvíře [i] 22:45 Moje letní prázdniny [i] 00:45 Ďábelský dům [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 04:05 Ďábelský dům [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 07:15 Frasier [i] 08:50 SUPER VÝHRA [i] 09:50 Sultán 57-60/95 [i] 15:05 Bolesti slávnych IV. 5/16 [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 18:00 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 20:00 Katie Ffordová: Stratená v láske [i] 22:00 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 00:00 Smrtiace mince [i] 01:40 Dom pri jazere [i] 03:10 Smrtiace mince [i] 04:35 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Love Lasts Three Years0 [i] 08:15 Big Screen 26 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Marie Antoinette0 [i] 14:00 První republika 17 [i] 15:00 Králova přízeň0 [i] 16:55 Lháři0 [i] 18:35 Země naděje0 [i] 20:25 Předtucha0 [i] 22:00 Americké psycho0 [i] 23:40 První republika 17 [i] 00:35 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 02:10 Hostel II0 [i] 03:40 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Jezdectví [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Motorky [i] 19:15 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Motorky [i] 02:15 Fotbal [i] 02:45 Watts [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Motorky [i] 04:45 Formule [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Cesta na Kubu 7 [i] 06:00 V utajení 3: Dovolená v ráji 3 [i] 07:00 V utajení 3: Nebezpečná hra 4 [i] 08:00 V utajení 3: Horký východ 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 11:00 Agentura Jasno 6: Gusovo Tao 8 [i] 12:00 A férjem védelmében 7: Episode 17 17