TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 12:50 Monk V. 16/16 [i] 13:45 Monk VI. 1/16 [i] 14:45 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA [i] 21:40 FARMA - DUEL [i] 23:35 Rodinné prípady [i] 00:30 Top Aplikácie [i] 00:45 NCIS: Los Angeles V. 24/24 [i] 01:40 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 02:35 FARMA [i] 03:30 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Pokrvní bratia [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 13/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda na operačke [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 16:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 17:00 Správna Agáta VI. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čo ja viem [i] 22:00 Mafiáni: Pápayovci - teror v Dunajskej Strede [i] 22:25 Večerné správy RTVS [i] 22:40 Hamilton: Keď ide o vašu dcéru [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Neskoro večer [i] 02:10 Hamilton: Keď ide o vašu dcéru [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Národnostné správy [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Emil Pampúšik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PLAJKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Kovačica [i] 09:00 Kvarteto [i] 09:25 Rómsky magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice [i] 10:10 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 10:30 Einsteinov úsmev [i] 11:20 Keď sa láska rozladí [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Orientácie [i] 13:05 Pútnik ku slnku [i] 13:30 Koloman Sokol umelec života [i] 14:05 Umenie [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Z hôr a lesov: Malá Fatra [i] 15:20 Lesnícke arborétum v Kysihýbli [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rominy Kolodziej [i] 17:00 Ženy o ženách: Femina=žena [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PLAJKO [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Família [i] 20:35 Ako divé husi 3/3 [i] 21:30 Ida [i] 22:50 Koncerty pod Pyramídou: Koncert Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA: Svokrovci sú jehovisti [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Barani [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Pyramída [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 SÚDNA SIEŇ [i] 13:50 INKOGNITO [i] 15:15 NAŠI [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 MISS SLOVENSKO 2016 [i] 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 22:15 Vojna bohov [i] 00:50 Jazero 2 [i] 02:35 KRIMI 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Barani [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Pyramída [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 71,72 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 7 [i] 09:45 Motív II. 13/13 [i] 11:00 M*A*S*H 1 [i] 11:40 Kosti X. 17 [i] 12:50 Profesionáli 2014: Bojov vrtuľník 2 [i] 13:50 Faktor strachu II. 19 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 2,3 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 20 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 18:45 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli 2014: Mamachuana 3 [i] 20:35 Operácia Zlomený šíp [i] 22:50 Črepiny [i] 00:10 Tabu VIII. 3,4 [i] 02:10 Zločin III. 10,11,12/12 [i] 04:10 Ničitelia mýtov IV. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 08:05 Medium V. 3 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 16 [i] 11:00 Falco - příběh poldy II. 4 [i] 12:05 Medium V. 3 [i] 13:00 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 7 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 15:00 Tým Škorpion I. 16 [i] 15:55 Falco - příběh poldy II. 5 [i] 17:05 Medium V. 4 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 17 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 9 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 9 [i] 22:00 Muži v černém 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 8 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 4 [i] 02:40 Vražedná čísla VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 4): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 5 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Pekelný vlak 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 12:35 Fantastické inženýrství (Series 1): Šanghajská věž 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 4): Tunel - úsek prasklin 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 4): Výcvikový tábor pro nováčky 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 4): Nejvyšší mrakodrap světa 4 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Dolary a donuty 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Caterham 8 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 21:00 Vražedná pole (Series 1): Soudný den 6 [i] 22:00 Neobjasněné případy (Series 2): Smrt z nebe a mexická čupakabra 2 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Blesky a silný vítr 3 [i] 00:00 Přežili jsme (Series 1): Nový den 9 [i] 00:55 Hrůzné okamžiky (Series 1): Pumové útoky v Gruzii 9 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Nepokoje v džungli 2 [i] 02:40 Vražedná pole (Series 1): Soudný den 6 [i] 03:30 Neobjasněné případy (Series 2): Smrt z nebe a mexická čupakabra 2 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Blesky a silný vítr 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová II [i] 14:50 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Deník Dity P. II. [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Pojistka 36/39 [i] 21:30 13. komnata Leška Semelky [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Sezóna za vodou 4/6 [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Zvířecí legrácky 2/10 [i] 09:30 Máma bonobů [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Kouzelný ostrov Mayotte [i] 11:55 Život na Zemi: Plazi a obojživelníci [i] 12:45 Chcete mě? ZJ [i] 13:15 Krajinou domova: Vzpomínky na sopky 2/8 [i] 13:45 Český ráj [i] 14:10 Nosorožec dvourohý [i] 14:25 Bitva v Ardenách [i] 15:15 Válka v poušti: El Alamein [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 36/50 [i] 17:00 Věda a náhoda: Podivuhodné obrazy [i] 17:55 Lodě, které psaly historii: Askoy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - obezita [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Osvobození: Bitva o Berlín 4/5 [i] 21:25 Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren 1/3 [i] 22:10 Hamilton: V zájmu státu [i] 23:55 S gurmánem na cestách II.: Finsko [i] 00:35 Batesův motel III: Přesvědčování 3/10 [i] 01:20 Batesův motel III: Heslo 4/10 [i] 02:00 Jízda vlakem naší krajinou [i] 02:30 Na Bludově [i] 02:55 Příběhy železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Západní Krkonoše [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Charlie Chaplin [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3024 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Z deště pod okap 652 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 14 [i] 13:40 Dr. House II: Euforie (2.část) 21 [i] 14:40 Dr. House II: Na věky 22 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečně doma 511 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3025 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jack a obři [i] 22:25 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:30 Chcete být milionářem? [i] 01:55 Dr. House II: Euforie (2.část) 21 [i] 02:40 Dr. House II: Na věky 22 [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konečně doma 511 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Turbulence 8 [i] 06:40 Friends [i] 07:10 M*A*S*H 59 [i] 08:00 M*A*S*H 60 [i] 08:55 M*A*S*H 61 [i] 09:25 Castle na zabití VI: Zemřít pro módu 14 [i] 10:25 Místo činu: Brémy: Doutnající oheň 2 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Telekineze 15 [i] 15:35 Inga Lindström: Osudové setkání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Koblihy pro Koblihu 58 [i] 21:35 Zabiják poldů [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Brémy: Doutnající oheň 2 [i] 02:30 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 03:15 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 101-102/102 [i] 06:40 Sila 95 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 79/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 77-78 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Víťazstvo lásky 39-40/172 [i] 16:45 Indická nevesta 112-113 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk VI. 2-3/16 [i] 21:30 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 23:15 Smotánka [i] 23:55 Dom pri jazere [i] 01:40 Priatelia [i] 02:00 Krok za krokom [i] 02:25 Blízko smrti [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:50 Roseanne VIII. 14-15/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 McBride: Jako buldok0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Love Lasts Three Years0 [i] 13:45 Nadějné vyhlídky0 [i] 15:50 Krvavá volba0 [i] 17:55 Pokrevní pouto0 [i] 20:05 Králova přízeň0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 23:40 Hostel II0 [i] 01:15 Na cestě0 [i] 03:25 Příběh mého syna0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Snooker [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Jezdectví [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 03:30 Fotbal [i] 04:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 V utajení 3: Smrt premiéra 6 [i] 06:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1