TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVI. 6/15 [i] 12:55 Monk V. 12-13/16 [i] 14:50 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome - SEMIFINÁLE [i] 23:10 Kredenc [i] 00:15 NCIS: Los Angeles V. 22/24 [i] 01:10 Lovec zločincov II. 3/22 [i] 02:05 Šiesty zmysel I. 7/22 [i] 02:50 Kobra 11 XVI. 6/15 [i] 03:50 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Diagnóza: Vražda: Ilúzia vraždy [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:05 Správna Agáta V. 11/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Vražda zo žiarlivosti [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:50 Recept na život 61/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 17:00 Správna Agáta V. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov - semifinále [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:20 Recept na život 61/65 [i] 00:00 Slovensko chutí [i] 00:30 Cestou necestou: Berlín [i] 01:00 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:40 Macko Uško [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - KOLOTOČ SEN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Rajské záhrady: Český Krumlov [i] 10:10 Encyklopédia slovenských obcí: Kyjatice [i] 10:25 Večná doba chvíle [i] 11:25 Na ľudovú nôtu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Dejiny sveta: Obdobie extrémov [i] 13:30 Špión z Parížskeho námestia [i] 14:35 Záhrada [i] 15:00 Z hôr a lesov: Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 15:25 Maďarský magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Vlašim [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Oravské Veselé [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Nie si sám: Emancipovaní [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - KOLOTOČ SEN [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Japonsko: človek a príroda v harmónii: Šoju a tajomstvo japonskej kuchyne 2/2 [i] 21:00 Svet po Fukušime [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Hrdina našich čias [i] 00:30 Noc v archíve: Metronóm [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:40 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Pes baskervillský [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Nepribližuj sa k mojim deťom! [i] 10:45 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Apage Satanas [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:10 Dr. Dokonalý: Ilúzie 3 [i] 23:05 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 6 [i] 00:05 Motív II. 12 [i] 01:05 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Pes baskervillský [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 M*A*S*H 68,69 [i] 06:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 5 [i] 09:45 Motív II. 11 [i] 10:55 M*A*S*H 70 [i] 11:45 Kosti X. 15 [i] 13:00 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 13:45 Faktor strachu II. 17 [i] 14:45 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 15:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:40 Vtierka Castle VII. 18 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 18:40 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 19:05 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 19:35 Profesionáli 2014: Veľký návrat 1/19 [i] 20:35 Ohňová búrka [i] 22:20 Walking Dead VI. 10 [i] 23:00 Graceland II. 3 [i] 00:15 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 01:15 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 02:05 Graceland II. 3 [i] 02:50 Walking Dead VI. 10 [i] 03:30 Prvé oddelenie [i] 03:50 TOP STAR [i] 04:05 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 04:55 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 08:05 Medium V. 1 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 14 [i] 11:00 Falco - příběh poldy II. 2 [i] 12:10 Medium V. 1 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 14 [i] 16:00 Falco - příběh poldy II. 3 [i] 17:05 Medium V. 2 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 19:05 Tým Škorpion I. 15 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 22:00 Jak prosté IV. 8 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 8 [i] 23:50 Od soumraku do úsvitu II. 8 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 01:50 Jak prosté IV. 8 [i] 02:30 Od soumraku do úsvitu II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 4): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 3 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Zemětřesení 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 12:35 Lovec zbraní (Series 1): Kanóny z občanské války 3 [i] 13:30 Bořiči mýtů (Series 10): Nedokončená práce 230 [i] 14:25 Bořiči mýtů (Series 10): Lety za fantazií 231 [i] 15:20 Bořiči mýtů (Series 10): Nebezpečné řízení 232 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Fiat Panda 4x5 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 20:00 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3) 28 [i] 22:00 Pouliční psanci (Series 2): Výplatní den, část 1. 26 [i] 23:00 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Hurikán a mrznoucí déšť 1 [i] 00:00 Bear Grylls: Mise přežití (Series 1) 3 [i] 00:55 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 2): Kate Winsletová 4 [i] 01:50 Odpadlická autodílna (Series 1): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3) 28 [i] 03:30 Pouliční psanci (Series 2): Výplatní den, část 1. 26 [i] 04:20 Myslíte si, že přežijete? (Series 2): Hurikán a mrznoucí déšť 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:50 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Alimenty [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Sezóna za vodou 4/6 [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Rozsudek [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 3/5 [i] 09:45 Poslední tajemství Třetí říše II.: Pacient Hitler [i] 10:35 Náš venkov: Bedřichovice nad Temží [i] 11:05 Putování za muzikou [i] 11:30 Folklorika [i] 12:00 Zachráníme supy? [i] 12:25 Lodě, které psaly historii: Život a smrt parníku America [i] 13:15 Království divočiny: Zvířecí legrácky 2/10 [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 Katar, perla budoucnosti [i] 15:10 Věda a náhoda: Revoluce v lidské sexualitě [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Benátky, ostrovní klenot [i] 17:20 Až na kraj světa: Země strachu [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Ženský dům Ve [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 20:55 Na cestě po La Rioja [i] 21:25 Deník Dity P. II. [i] 21:55 KAMU ve Vietnamu [i] 22:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:20 Hra o trůny III: O medvědovi a krásné panně 7/10 [i] 00:15 Queer: Sní teenageři o elektrických ovečkách? [i] 00:45 Dům z karet II 3/13 [i] 01:35 Batesův motel III: Smrt v rodině 1/10 [i] 02:15 Batesův motel III: Klub Arkánum 2/10 [i] 03:00 Čím dřív, tím líp aneb Sladkých čtrnáct? [i] 03:25 Vesnický orchestr symfonický [i] 03:55 Příběhy železné opony [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3022 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdino můj! 651 [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 12 [i] 13:40 Tělo jako důkaz III 12 [i] 14:40 Dr. House II: House versus Bůh 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tvůj první smrťák 509 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3023 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba XII: Dvacet kilometrů 1 [i] 22:45 Hranice zlomu [i] 00:55 Dr. House II: House versus Bůh 19 [i] 01:45 Tělo jako důkaz III 12 [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tvůj první smrťák 509 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Kořist 6 [i] 06:40 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 07:10 M*A*S*H 55 [i] 08:00 M*A*S*H 56 [i] 08:55 M*A*S*H 57 [i] 09:25 Castle na zabití VI: V utajení 12 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Zlatý náramek 32 [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Středem pozornosti 13 [i] 15:35 Inga Lindström: Léto na ostrově [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pravdy, polopravdy a lži 19 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Telebazar [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:40 Místo činu: Hannover: Zlatý náramek 32 [i] 02:25 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 03:10 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 97-98/102 [i] 06:45 Sila 93 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 77/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 73-74 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Víťazstvo lásky 35-36/172 [i] 16:40 Indická nevesta 108-109 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 14-15/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 75-76 [i] 23:25 Upírske denníky V. 15/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Touha zvítězit0