Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Búrlivé víno [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 12:45 Monk V. 10-11/16 [i] 14:45 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 MASTERCHEF [i] 21:45 FARMA [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 NCIS: Los Angeles V. 21/24 [i] 00:55 Lovec zločincov II. 2/22 [i] 01:55 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 02:35 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 03:20 Kredenc [i] 03:50 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Diagnóza: Vražda: Vražda v country štýle [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny III. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Ilúzia vraždy [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 60/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny III. [i] 17:00 Správna Agáta V. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Nezvestná 4/8 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Bezprizorné dieťa 14/24 [i] 23:40 Recept na život 60/65 [i] 00:25 Nezvestná 4/8 [i] 01:15 Autosalón [i] 01:40 Občan za dverami [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:35 Slovensko v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma III [i] 07:05 Zvedavý George [i] 07:30 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 07:45 Macko Uško [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SNY A SPÁNOK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 09:55 Rajské záhrady: Konopiště [i] 10:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vlkolínec [i] 10:30 Slnečné hodiny [i] 11:30 Drotárske ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:00 Koyaanisqatsi [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z hôr a lesov: V zakázanom kráľovstve [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 15:55 Rajské záhrady: Český Krumlov [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kyjatice [i] 16:25 Tempo [i] 16:40 Test magazín: Test magazín: Sladká mletá paprika [i] 17:00 Nie si sám: Ako vidia chlapi emancipované baby [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Emil Pampúšik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SNY A SPÁNOK [i] 19:05 Veselá farma III [i] 19:10 Zvedavý George [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá s dinosaurami [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Obdobie extrémov [i] 21:05 Špión z Parížskeho námestia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Memento Černobyľ [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Vytlčiem to z teba [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Potrebujem sa pohnúť ďalej [i] 10:55 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 Dovidenia, stará mama! 17 [i] 22:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 23:20 Slnečno, sem-tam vraždy IV. - PREMIÉRA 5 [i] 00:25 Motív II. 11 [i] 01:25 OCHRANCOVIA: Dieťa pre obe [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Vytlčiem to z teba [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 25,26 [i] 06:35 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 4 [i] 09:45 Motív II. 10 [i] 10:55 M*A*S*H 68,69 [i] 12:00 Kosti X. 14 [i] 13:10 Profesionáli VII.: Áno, šéfka! 8 [i] 14:00 Faktor strachu II. 16 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 17,18 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:55 Vtierka Castle VII. 17 [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 18:45 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 19:45 Profesionáli VII.: Abstinentské školenie 9/9 [i] 20:35 Iron Man 3 [i] 23:20 Tajomstvá histórie III. 2,3/3 [i] 01:20 Ničitelia mýtov III. 27,28 [i] 03:00 Tajomstvá histórie III. 2,3/3 [i] 04:30 Ničitelia mýtov III. 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 08:05 Medium IV. 15 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 11:00 Falco - příběh poldy II. 1 [i] 12:05 Medium IV. 15 [i] 13:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 4 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 16:00 Falco - příběh poldy II. 2 [i] 17:10 Medium V. 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 19:10 Tým Škorpion I. 14 [i] 20:05 Kriminálka: Oddělení kybernetiky I. 5 [i] 21:00 Vražedná práva II. 14 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 00:00 Vražedná čísla VI. 8 [i] 00:55 Vražedná práva II. 14 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 3 [i] 02:40 Vražedná čísla VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 1): Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 4): Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice 1 [i] 07:15 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Goji, bogie a jogi 19 [i] 08:35 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 2 [i] 09:55 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 12): Rover P5 B 10 [i] 12:35 Odpadlická autodílna (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pořádná hromada šrotu 5 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 16:15 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Goji, bogie a jogi 19 [i] 17:35 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 12): Rover P5 B 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 1): Kopírovací papír, džíny a počítače 5 [i] 20:00 Život poté: Černobyl [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Oregonské zlato 17 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Všechno má hlad 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (Series 3): Podivná věda 10 [i] 00:00 Vražedná pole (Series 1): Poslední svědek 3 [i] 00:55 Neobjasněné případy (Series 1): Lidské samovznícení a Carlos de los Santos 4 [i] 01:50 Život poté: Černobyl [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Oregonské zlato 17 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Series 1): Všechno má hlad 4 [i] 04:20 Berte to jako varování (Series 3): Podivná věda 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kojak III [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová [i] 14:45 Křeček [i] 15:05 Kojak III [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Hercule Poirot X [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Kriminálka Paříž [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:00 Žiješ jenom 2x [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Hedy Čechové [i] 02:20 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Až na kraj světa: Země strachu [i] 09:50 Divnopis [i] 10:00 Život na Zemi: Plazi a obojživelníci [i] 10:50 Nedej se [i] 11:40 Chcete je? ZJ [i] 11:50 Nosorožec dvourohý [i] 12:00 Sup bělohlavý [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:40 Intolerance [i] 13:10 Tajemství 2. sv. války: Tajemství [i] 14:05 Ženy, které psaly historii: Sophie [i] 14:55 Válka v poušti: El Alamein [i] 15:50 Vesmír: Komety a historie lidstva [i] 16:30 Za obřími rybami s Jakubem [i] 17:25 Oceánští obři: Hlasy moře [i] 18:15 KAMU ve Vietnamu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krajinou domova: Divoké Jeseníky 1/8 [i] 19:20 Paměť stromů: Stromy se na nás dívají [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Afrika [i] 21:40 Dům z karet II 3/13 [i] 22:35 Poslední vlak [i] 00:35 Sestřička Jackie IV: Jackie s jedním ramenem 5/10 [i] 01:00 Svět podle TV Russia Today [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:10 Náš venkov: Bedřichovice nad Temží [i] 02:35 Pohltí nás billboardy? [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Tenkrát na východě [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Okouzlení VII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 3021 [i] 09:55 Výměna manželek [i] 11:15 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Sue Thomas: Agentka FBI 11 [i] 13:45 Tělo jako důkaz III 11 [i] 14:40 Dr. House II 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do ráje 508 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Co na to Češi [i] 18:30 Ulice 3022 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdino můj! 651 [i] 21:25 Víkend: Na vlastní nebezpečí [i] 22:35 Kriminálka Miami X: Zákon a nepořádek 18 [i] 23:20 Kriminálka Miami X: Rodina 19 [i] 00:10 Dr. House II: Spící psi lžou 18 [i] 01:00 Tělo jako důkaz III 11 [i] 01:45 Střepiny [i] 02:10 Áčko: Klub zhrzených žen [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dveře do ráje 508 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Max Steel III: Kruté moře 5 [i] 06:40 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:10 M*A*S*H 53 [i] 08:00 M*A*S*H 54 [i] 08:55 M*A*S*H 55 [i] 09:25 Castle na zabití VI: V žáru 11 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Holky na odpis 31 [i] 12:25 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 13:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 14:35 Castle na zabití VI: V utajení 12 [i] 15:35 Inga Lindström: Farma u jezera [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVII: Vražedné víno 4 [i] 22:10 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Hannover: Holky na odpis 31 [i] 01:35 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 02:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 95-96/102 [i] 06:50 Sila 92 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 76/183 [i] 09:10 SUPER VÝHRA [i] 10:10 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 71-72 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Víťazstvo lásky 33-34/172 [i] 16:50 Indická nevesta 106-107 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. 12-13/16 [i] 21:30 Kúsok zo mňa 73-74 [i] 23:25 Upírske denníky V. 14/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:55 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 [i] 06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Počátek Země Nezemě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 13:40 Touha zvítězit0 [i] 15:50 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 17:40 Zakázané království0 [i] 19:25 Arthur Newman0 [i] 21:00 První republika 17 [i] 22:00 Dom Hemingway0 [i] 23:35 Ať vejde ten pravý0 [i] 01:30 Blue Jean Cop0 [i] 03:00 Píseční žraloci0 [i] 04:30 Ochránce0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Atletika [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Fotbal